Wyze Cam v3 Pro: بهترین دوربین امنیتی مقرون به صرفه


Wyze Cam v3 Pro به لطف ویدیوی با کیفیت، ویژگی‌های عالی و قیمت پایین، یکی از بهترین دوربین‌های امنیتی موجود است. با این حال، نورافکن آن کمی ضعیف است و برای کار باید به برق وصل شود.

نکات مثبت

  • بسیار مقرون به صرفه
  • کیفیت ویدیو عالی
  • اشتراک ارزان
  • می تواند ویدیو را به صورت محلی و در فضای ابری ذخیره کند

نکات منفی

  • Spotlight می تواند روشن تر باشد
  • نیاز به وصل شدن دارد

چند سالی می شود که Wyze اولین دوربین امنیتی خود را با قیمت کم تر از 20 دلار روانه بازار کرده و عملکرد مناسبی را باتوجه به قیمت ارائه می دهد. از آن زمان تاکنون راه درازی در پیش دارد و محصولات متنوعی را در دسته بندی های مختلف خانه هوشمند عرضه می کند. اما در هسته اصلی آن دوربین امنیتی قرار دارد.برای حدود دو هفته، دوربین Wyze Cam v3 Pro andmdash را تست کردم؛ دوربین 50 که کیفیت تصویر 2K، ضبط بهتر در شب و طراحی اندکی بهبود یافته را ارائه می دهد.

و نتیجه ای که گرفتم این بود که من یک بار دیگر از Wyze و نحوه قرار دادن این سطح از عملکرد و کیفیت در دستگاهی که 50 دلار قیمت دارد، شگفت زده شدم.ویز به راحتی یکی از بهترین دوربین های امنیتی خانگی با این قیمت تبدیل شود.

بررسی Wyze Cam v3 Pro: قیمت و در دسترس بودن

شما می توانید Wyze Cam v3 Pro را به صورت مستقیم از ویز به قیمت 50 دلار خریداری کنید، یا می توانید با خرید یک بسته دو تایی از دوربین ها به قیمت 96 دلار کمی پول نقد پس انداز کنید. البته نه خیلی کم، اما به نظرم بهتر از هیچی.

بررسی Vize Cam v3 Pro: طراحی

Wyze Cam v3 Pro از طراحی آشنای مکعب الهام گرفته شده از Wyze در گذشته استفاده می کند.نمایشگر V3 Pro ابعادی برابر با 2.05 اینچ و عمقی برابر با 2.05 اینچ دارد و یک پایه تاشو در زیر پایه آن تعبیه شده که به شما امکان چرخش و قرار دادن دوربین را می دهد که باعث می شود کمی بلندتر از یک فرم فاکتور مربعی واقعی بااندازه 2.3 اینچ باشد.

Wyze Cam v3 Pro
(اعتبار تصویر: راهنمای Tom’s Guide)

جلوی دوربین جایی است که می توانید تفاوت ظریف بین Wyze Cam v3 Pro و Wyze Cam v3 استاندارد را پیدا کنید.به جای یک نوار سفید رنگ، تمام قسمت جلوی v3 Pro سیاه رنگ است، به جز دو نورافکن که درست بالای لنز قرار دارند.این گوشی دارای تاییدیه IP65 است؛ مشابه بسیاری از بهترین دوربین های امنیتی فضای باز و ضدآب؛ به این معنی که می تواند در برابر گرد و غبار یا آب ناشی از طوفان مقاومت کند.

Wyze Cam v3 Pro
(اعتبار تصویر: راهنمای Tom’s Guide)

در پشت دوربین یک بلندگوی کوچک وجود دارد که برای صدای دو طرفه به همراه آژیر 89 دسی بلی استفاده می شود که می توانید در اپلیکیشن Wyze آن را فعال کنید تا توجه شما را به چیزی جلب کند یا کسی را بترساند

در زیر بلندگو یک درگاه microUSB تعبیه شده است.کابلی که همراه با دوربین عرضه می شود، به گونه ای طراحی شده است که به اندازه کافی در داخل پورتره قرار بگیرد؛ برای تامین برق و جلوگیری از نفوذ آب یا گرد و غبار.برخلاف برخی دیگر از دوربین های امنیتی فضای باز، مانند Blink Outdoor و Nest Cam که می توانند به تنهایی با برق کار کنند، Wyze Cam v3 Pro باید به برق متصل باشد.

Wyze Cam v3 Pro
(اعتبار تصویر: راهنمای Tom’s Guide)

هنگامی که پایین دوربین را از حالت استندبای خارج می کنید، دکمه ای را خواهید یافت که دوربین را در حالت استندبای قرار می دهد، و یک اسلات کارت میکرو اس دی که با یک دوشاخه پوشانده شده است.

پایین پایه دارای برشی برای نصب دوربین است، یا اگر ترجیح می دهید، می توانید دوربین را به صورت مغناطیسی نصب کنید.درون جعبه یک پیچ متحرک به همراه یک صفحه فلزی مدور با چسب 3M برای صفحه فلزی قرار دارد.

بررسی Vize Cam v3 Pro: کیفیت ویدیو

علاوه بر تغییرات جزئی در طراحی نسبت به نسخه استاندارد Cam v3، Wyze Cam v3 Pro دارای ویدیو بهبود یافته ای است.Cam v3 با کیفیت 1080 p ضبط می شود، در حالی که نسخه پرو کیفیت ویدیو را به کیفیت چشمگیر 2K ارتقا می دهد.

Wyze Cam v3 Pro
(اعتبار تصویر: راهنمای Tom’s Guide)

به طور جدی، اولین باری که یک کلیپ را دیدم تحت تاثیر وضوح ویدیو قرار گرفتم.v3 Pro ویدیو را با دو نرخ فریم مختلف ضبط می کنددر طول روز، ویدیو با سرعت 20 فریم بر ثانیه ضبط می شود.در شب هنگام، هنگام استفاده از Camera؛ دید در شب رنگی، ویدیو در 15 fps ثبت می شود.تاندرسکو؛ در مقایسه با برخی دوربین های امنیتی خانگی گران قیمت تر مانند Nest Cam که ویدئو را با نرخ 30 فریم برثانیه ضبط می کند، کمی پایین تر است.

فیلم برداری در طول روز و شب روان به نظر می رسد، فاقد هرگونه لگ یا کندی است که می تواند در نرخ فریم پایین تر رخ دهد.به خصوص در زمینه سخت افزار که انویدیا؛ به سمت مقرون به صرفه تر شدن پیش می رود.

تنها شکایت من از Wyze Cam v3 Pro این است که نمایشگر 70 هرتزی آن بسیار ضعیف است.اگر به دنبال دوربینی هستید که بتواند واقعا یک منطقه تاریک را روشن کند، Wyze Cam Floodlight، Ring Spotlight و Ring Floodlight گزینه های بهتری هستند.

برای اینکه 70 لومن روشنایی را در نظر بگیرید، در نظر داشته باشید که رینگ لایت کام در مجموع خروجی 750 لومن ارائه می دهد، یا بیش از 10 برابر چیزی که Wyze Cam V3 Pro دارد.هنگامی که چراغ های V3 Pro روشن هستند، به اندازه کافی روشن هستند تا یک شی را در چند قدمی دوربین روشن کنند، اما پس از آن عملا کارایی آن ها متوقف می شود.

بررسی Wyze Cam v3 Pro: تشخیص حرکت

من یک سکسکه اولیه با تشخیص حرکت داشتم که در نهایت تجربه یادگیری خوبی بود.I؛ دوربین Cam v3 Pro بر حیاط پشتی من نظارت می کند، که منطقه ای نسبتا مرتفع است، چرا که من دو سگ و سه کودک دارم؛ بخشی از مسیری که برای رفتن به دفتر کارم در یک ساختمان مجزا طی می کنم.مسیری که روزانه چندین بار راه می روم

با استفاده از آزمایش رایگان دو هفته ای Cam Plus، برای حیوانات خانگی، افراد و بسته ها هشدارهای حرکتی ایجاد کردم.به نظر می رسید که همه چیز برای چند روز اول آزمایش خوب پیش می رود تا اینکه یک روز صبح از خواب بیدار شدم و متوجه شدم که یک نفر ساعت 2 صبح در ایوان پشتی من است.قلبم شروع به تپیدن کرد، چون منطقه عمومی من اخیرا چندین بار در طول شب استراحت کرده است.

Wyze Cam v3 Pro
(اعتبار تصویر: راهنمای Tom’s Guide)

بعد از چند بار تماشای ویدیو، با نگاه کردن به جعبه سبزرنگی که نشان می داد شخص یا حرکتی در آن شناسایی شده است، متوجه شدم که این یک هشدار اشتباه است.

در همان زمان، نور آبی رنگی که در دوربین Cam v3 Pro مشاهده می شد، روشن شد و بازتابی روی میز که توسط دوربین برجسته شده بود، ایجاد شد.فکر می کردم عجیب است که این هشدار به یک شخص برچسب خورده باشد و تکان نخورد.

دستم را به سوی ویز دراز کردم تا ببینم چه چیزی می تواند باعث این هشدار نادرست شود.پس از ارسال چند اسکرین شات و نمونه ای از ویدیو، تیم ویز به سراغ من آمد؛ کلاه ایمنی دوچرخه در این کلیپ ویدیویی، هوش مصنوعی ویز را فریب می داد تا فکر کند فردی در عکس است.

یک هفته دیگر و پس از پاک کردن جدول، I؛ باز هم هشدار اشتباه دیگری دریافت کرددر واقع هشدارهایی که دریافت کرده ام به صورت نقطه به نقطه بوده است.

بررسی Wyze Cam v3 Pro: ذخیره ویدیو

وقتی صحبت از ذخیره سازی می شود، شما دو گزینه دارید.شما می توانید برای سرویس Cam Plus آن مبلغی را بپردازید یا از کارت حافظه میکرو اس دی برای ذخیره سازی محلی استفاده کنید.با کام پلاس، شما 14 روز ذخیره سازی ابری برای رویدادهای نامحدود خواهید داشت با این حال، با یک کارت میکرو اس دی می توانید به ضبط پیوسته و ضبط رویداد بپردازید که هر دوی آن ها روی کارت شما ذخیره می شوند.با پر شدن کارت، فیلم های قدیمی تر برای ایجاد فضا حذف می شوند.ویز تخمین می زند؛ 15 روز فیلم با کارت 128GB دریافت خواهد کرد

Wyze Cam v3 Pro
(اعتبار تصویر: راهنمای Tom’s Guide)

هزینه Cam Plus براساس تعداد دوربین هایی است که در اختیار داریدبرای یک دوربین تکی، قیمت 1.99 دلار (در حال حاضر به قیمت 11.67 دلار در ماه به فروش می رسد)، به صورت سالانه؛ بسیار ارزان تر از دیگر برنامه های ذخیره سازی ابری دوربین امنیتی خانگی.

دوربین بدون هیچ گونه ذخیره سازی اضافه یا اشتراک گذاری، عکس های فوری را برای رویداده ای حرکتی یا صوتی ذخیره خواهد کرد.هر عکس فوری بین هر عکس یک بازه زمانی مشخص دارد.

Wyze Cam v3 Pro
(اعتبار تصویر: راهنمای Tom’s Guide)

با استفاده از کارت حافظه میکرو اس دی یا Cam Plus، طول ویدیوی رویداد نامحدود است و مدت زمان انتظار طولانی حذف می شود و به دوربین اجازه می دهد تا رویداده ای پشت سر هم را ضبط کند.علاوه بر این، یوراید تشخیص سریع و پیشرفته ای برای بسته بندی، وسایل نقلیه و حیوانات خانگی دارد.در نهایت می توانید به Wyze Web View برای استریم کردن دوربین دسترسی داشته باشید.

بررسی Vize Cam v3 Pro: نتیجه نهایی

پس از دو هفته استفاده از Wyze Cam v3 Pro، I بیشتر از Wyze Cam نسخه 3 معمول تحت تاثیر قرار گرفتم.کیفیت ویدیوی 2K عالی به نظر می رسد و پیشرفت بزرگی نسبت به 1080p در مدل های دیگر Wyze Cam است. امکان ضبط پیوسته، محلی از طریق کارت حافظه میکرو اس دی یا با قیمت 24 دلار، ذخیره سازی ابری 14 روزه و تشخیص حرکت پیشرفته و اندرومدا را نیز به این موارد اضافه کنید؛ البته بدون نیاز به صرف هزینه زیاد.

اگر نمی خواهید یا به همه گوشی ها و تبلت هایی که با سیستم امنیتی خانگی گران تری عرضه می شوند نیاز دارید، Wyze Cam v3 Pro یک گزینه بسیار مقرون به صرفه است که همچنان مرز بین مقرون به صرفه بودن و عملکرد را محو می کند.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *