آیا iPhone Flip بالاخره در سال 2024 رونمایی خواهد شد؟

آیا iPhone Flip بالاخره در سال 2024 رونمایی خواهد شد؟

در حالی که تنها شش روز به سال 2023 باقی مانده، چشم انداز ورود یک آیفون تاشو در سال جاری میلادی که زمانی یک احتمال مشخص به شمار می رفت، اکنون وجود ندارد. اما عرضه سال 2024 برای یک آیفون فلیپ تئوری چگونه است؟

متاسفانه این احتمال چندان هم بهتر به نظر نمی رسد. در حالی که پیش از این از ورود احتمالی اولین گوشی تاشو اپل به سال آینده میلادی خبر داده شده بود، یکی از تحلیلگرانی که در ابتدا از پنجره انتشار 2024 پشتیبانی می کرد، برآورد خود را اصلاح کرده است.

مینگ چی کو می نویسد: من انتظار داشتم اپل در گزارش های سال گذشته خود، آیفون تاشو را در سال 2024 عرضه کند؛ اما اکنون مشخص شده است که این پیش بینی باید بازنگری شود. من پیش بینی می کنم که اپل ممکن است اولین محصول تاشو خود را در سال 2025 عرضه کند که ممکن است یک آیپد تاشو یا ترکیبی از آیپد Qآیفون باشد.

اولین بار این به روزرسانی زمان بندی را در ماه آوریل مشاهده کردیم و از آن زمان تاکنون اطلاعات زیادی از آن در دست نیست. کلمات ممکن است در ابتدا چندان خوش بینانه به نظر نرسند و برخی دیگر حتی کم تر.

در همین حال، افشاگری به نام Reunion پیش بینی می کند که اولین محصول تاشوی اپل تا سال 2027 عرضه نخواهد شد و ممکن است اصلا آیفون فلیپ نباشد. آن ها می گویند یک مک بوک تاشو به جای آیفون در جایگاه X قرار می گیرد.

یکی دیگر از دلایل تردید در مورد احتمال عرضه آیفون فلیپ در سال 2024 توسط اپل این است که برخی معتقدند این شرکت قصد دارد پیش از عرضه این فن آوری روی بزرگ ترین فروشنده خود، آن را با یک آیپد تاشو آزمایش کند. باتوجه به مشکلاتی که سامسونگ با اولین گلکسی فولد خود در سال 2018 داشت، آزمایش در بازار کوچک تر احتمالا انتخاب هوشمندانه ای است.

بدون یک آیپد تاشو در افق، با فرض اینکه ایده اپل برای یک دستگاه هیبریدی آیفون / آیپد، آن طور که کو می گوید، یک دستگاه هیبریدی آیفون / آیپد نیست، می توان گفت که آیفون فلیپ حتی از این هم جلوتر است.

اما حتی اگر چنین باشد، گزارش اخیر نشان می دهد که اپل تبلت تاشو را در حالی که روی انتقال OLED خود کار می کند، در قسمت پشتی قرار داده است. براساس گزارش Nikkei Asia، در حال حاضر هیچ جدول زمانی مشخصی برای توسعه تبلت ها وجود ندارد.

آیا همه این ها به این معنی است که اپل قطعا سال آینده یک گوشی آیفون عرضه نخواهد کرد؟ نه اپل به شدت مرموز است و باتوجه به تعداد زیاد پتنت های ثبت شده توسط این شرکت، به نظر می رسد که بازی این شرکت با انواع نمونه های فوق سری در کوپرتینو قطعی باشد.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *