Visual Look Up در iOS 17 می‌تواند هر غذا را شناسایی کند و برای شما یک دستور پخت فراهم کند!

Visual Look Up در iOS 17 می‌تواند هر غذا را شناسایی کند و برای شما یک دستور پخت فراهم کند!

آیا تاکنون غذای کسی را در یک رستوران دیگر دیده‌اید و می‌خواستید بدانید که چیست و چگونه می‌توانید آن را خودتان تهیه کنید؟ آیا تاکنون در عکس‌های خود از ماجراجویی‌های آشپزی گذشته‌تان مرور کرده‌اید و می‌خواستید دستور پختی برای آن سس بی‌نظیر گوشت که داشته‌اید در دسترس داشته باشید؟ بدون شک این اتفاق افتاده است. ما همه این تجربه را داشته‌ایم.

حالا، ما همه در خوش‌شانسیم (اگر آیفون داشته باشیم). با iOS 17، اپل ویژگی قدرتمند Visual Look Up آیفون را گسترش داده است، به این معنا که اکنون می‌توانید یک عکس از غذا یا غذاخوری بگیرید یا آن را ذخیره کنید و تلفن شما به شما می‌گوید که این غذا چیست و چگونه آن را پخت کنید. بسیار جذاب و بسیار مفید، به خصوص اگر گرسنه باشید.

ما این ویژگی Visual Look Up را در اینجا در بازارمگ دوست داریم و قبلاً بسیاری از کاربردهای آن را پوشش داده‌ایم، از جمله جستجوی نژادهای سگ و حیوانات خانگی، شناسایی گیاهان و حتی جلب موارد از عکس‌ها. این یک ویژگی شگفت‌انگیز است که به آیفون‌ها کمک می‌کند تا بهترین تلفن‌ها باشند، بنابراین عالی است که ادامه پیدایش و توسعه آن را برای مسابقه با Google Lens ببینیم.

می‌خواهید بدانید چگونه با استفاده از دوربین آیفونتان، غذا را شناسایی کرده و دستور پخت را دریافت کنید؟ همینجا بخوانید.

چگونگی شناسایی هر نوع غذا با استفاده از Visual Look Up آیفون

شما باید iOS 17 یا نسخه‌های بالاتر را داشته باشید تا به این ویژگی دسترسی داشته باشید. اگر مطمئن نیستید چگونه آن را دریافت کنید، ما می‌توانیم به شما نشان دهیم چگونه iOS 17 را دانلود و نصب کنید.

1. یک تصویر را در Photos باز کنید

اسکرین شات نحوه شناسایی غذا در آیفون با استفاده از جستجوی بصری را نشان می دهد
(Image: Future)

اولاً، اگر نیاز دارید، عکس یک غذایی که به آن علاقه دارید را با استفاده از آیفون خود بگیرید. همچنین می‌توانید از این ویژگی بر روی عکس‌هایی که قبلاً گرفته‌اید یا حتی عکس‌هایی که از افراد دیگر یا از اینترنت ذخیره کرده‌اید، استفاده کنید. سپس، اپلیکیشن Photos را باز کنید و تصویر مورد نظر را انتخاب کنید.

2. بر روی دکمه ‘i’ با جلوه‌ی جذاب ضربه بزنید

اسکرین شات نحوه شناسایی غذا در آیفون با استفاده از جستجوی بصری را نشان می دهد
(Image: Future)

در پایین تصویر خود باید دکمه اطلاعات ‘i’ را ببینید. اگر آیفون شما یک موضوع در تصویر شناسایی کرده باشد، اطراف آن پر از جلوه‌ها باشد. بر روی دکمه ‘i’ با جلوه‌ی جذاب ضربه بزنید.

3. بر روی گزینه Look Up Food ضربه بزنید

اسکرین شات نحوه شناسایی غذا در آیفون با استفاده از جستجوی بصری را نشان می دهد
(Image: Future)

حالا بر روی گزینه “شناسایی غذا” ضربه بزنید.

4. غذا و دستورهای پخت را مشاهده کنید

اسکرین شات نحوه شناسایی غذا در آیفون با استفاده از جستجوی بصری را نشان می دهد
(Image: Future)

اکنون شما پیش‌بینی‌های آیفونتان از غذا در تصویر را خواهید دید. در اینجا گزینه‌های مختلفی وجود دارد، با بهترین پیش‌بینی در بالا. در اینجا، آیفون من دقیقاً درست بود – غذای تصویر واقعاً یک Portugeuse Francesinha بود (و واقعاً فوق‌العاده بود). برای مشاهده دستور پختی از اینترنت، بر روی هر یک از گزینه‌ها ضربه بزنید.

خیلی آسان، درست نیست؟ در حین اینجا بودن، مطمئناً از آموزش‌های مفید iOS دیگر ما نیز بازدید کنید. ما می‌توانیم به شما نشان دهیم که چگونه حالت StandBy را در آیفون فعال کنید تا تلفن خود را در صورت عدم استفاده به یک نمایشگر خانگی هوش مجازی تبدیل کنید. همچنین می‌توانیم به شما نشان دهیم چگونه RAM را در آیفون پاک کنید تا به افزایش سرعت دستگاه کمک کنید. اگر در حال دریافت یک دستگاه جدید هستید، اطمینان حاصل کنید که از پیش بدانید که چگونه داده‌ها را از آیفون به آیفون منتقل کنید تا مطمئن شوید که همه چیز به درستی منتقل می‌شود.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *