تولید ویدئو با هوش مصنوعی Pika 1.0

تولید ویدئو با هوش مصنوعی Pika 1.0

کامپانی Pika Labs سرانجام مدل هوش مصنوعی تولید ویدئویی Pika 1.0 خود را از لیست انتظار خارج کرده است. در حال حاضر برای همه آزاد است که ثبت‌نام کرده و آن را امتحان کنند.

مدل ویدئویی هوش مصنوعی که در ابتدای این ماه معرفی شد، به آرامی به بازار عرضه می‌شود، و شرکت از بازخوردهای کاربران اولیه استفاده کرده است تا خدمات را پیش از ارائه گسترده‌تر بهبود بخشد.

عرضه عمومی آن در زمانی انجام می‌شود که رقبا در فضای ویدئویی هوش مصنوعی، از بازیگران بیشتری مانند Runway با ارائه ویژگی‌های جدید مانند Ambient Motion، گسترده می‌شوند، یا ابزارهای تصویری که قابلیت ویدئو را اضافه کرده‌اند، مانند Leonardo با Motion.

وب‌سایت مبتنی بر وب Pika 1.0 به شما این امکان را می‌دهد که کلیپ‌های ویدئویی کوتاه را از تصویر، ویدئو یا متن ایجاد کنید، و می‌توانید نحوه حرکت یا ظاهر آن را سفارشی‌سازی کنید.

چگونه به Pika 1.0 دسترسی پیدا کنم؟

تصویر انیمیشن Midjourney در آزمایشگاه پیکا
(اعتبار تصویر: Pika Labs)

Pika 1.0 همچنین یک اجتماع فعال Discord با رقابت‌ها و جلسات خلق‌آفرین دارد، همچنین یک وب‌سایت آسان برای استفاده. در دسترس در Pika.Art، این وب‌سایت همچنین شامل یک کتابخانه از ایجادات دیگر کاربران است.

در حال حاضر استفاده از آن رایگان است و تنها با علامت آب Pika Labs در دسترس است، برای استفاده غیرتجاری و با اشتراک‌گذاری همه کلیپ‌های ایجاد شده به صورت عمومی.

می‌توانید با یک حساب Discord یا Google ثبت‌نام کنید، اما توصیه می‌شود از Discord استفاده کنید اگر از اپلیکیشن آن استفاده می‌کنید. این به شما دسترسی به جامعه گسترده‌تر با نکات و مشاوره در استفاده از Pika 1.0 و ابزارهای تولید ویدئویی به طور کلی می‌دهد.

در آزمون گسترده‌تر این ابزار در اوایل این ماه، متوجه شدم که استفاده از آن آسان است، به سرعت پاسخ می‌دهد و نسبت به سفارشی‌سازی قابل قبولی دارد. این با مشکلات مشابه “حرکت کند” و مشکلات انحراف به عنوان سایر مدل‌ها روبرو است، اما روز به روز در حال بهبود است.

Pika 1.0 چه کارهایی می‌تواند انجام دهد؟

Pika 1.0 گام بعدی در فضای تولید ویدئویی تولیدی است که منتظر آن بودیم. اما در حالی که خروجی زیبا به نظر می‌رسد، حرکت هنوز به بهبود نیاز دارد. می‌توانید از آن برای تولید ویدئو از یک متن، تصویر یا ویدئو استفاده کنید.

استفاده از مدل مشترک برای ویدئو به ویدئو، قدمی جلوتر از Runway است، جایی که ویدئو به ویدئو تنها به مدل Gen-1 محدود است.

در کل، هنوز ایام اولیه تولید ویدئو هستیم، مدل تجاری اولیه تنها در اوایل امسال عرضه شد، اما این حوزه به سرعت در حال تکامل است. ارائه دسترسی به Pika 1.0 از سوی Pika Labs یک راه عالی برای آزمایش فناوری جدید به صورت زودهنگام است.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *