این ویژگی iOS 17 به شما امکان می‌دهد با یک کلیک تماس ها را به صندوق صوتی هدایت کنید

این ویژگی iOS 17 به شما امکان می‌دهد با یک کلیک تماس ها را به صندوق صوتی هدایت کنید

در iOS 17، اکنون یک راه ساده برای ارسال تماس گیرندگان مستقیماً به پست صوتی در آیفون خود دارید. ما در مورد این فرآیند ساده، همراه با سایر ویژگی‌های جدید پست صوتی توضیح می‌دهیم تا کنترل بیشتری را به شما ارائه دهیم

گاهی اوقات نمی توانید تماس بگیرید به هر دلیلی، به همین دلیل است که پیام های صوتی این امکان را به ما می دهند تا در زمان مناسب تری به پیام آن ها گوش دهیم. اما باز هم باید چندین بار منتظر بمانید تا گوشی شما آن ها را به پیام صوتی تبدیل کند که می تواند شما را از هر کار دیگری که با گوشی خود انجام می دهید دور کند.

با این حال، با انتشار iOS 17 s می توانید با یک اقدام سریع، بلافاصله تماس گیرنده را مستقیما به پیام صوتی بفرستید. به این ترتیب، نیازی نیست از پاپ آپی که در آیفون شما ظاهر می شود، نگران شوید. در واقع این قابلیت به خوبی با ویژگی جدید Live Voicemail iOS 17 جفت می شود که پیام ها را به صورت بلادرنگ و در هنگام ترک پیام رونویسی می کند. و اگر به اندازه کافی هیجان انگیز است، می توانید تماس را انتخاب کنید.

اگر هنوز iOS 17 را نصب نکرده اید، اکنون زمان آن فرا رسیده که بتوانید تماس گیرندگان را مستقیما با یک ضربه به پیام صوتی بفرستید.

نحوه ارسال مستقیم شخصی به پست صوتی iOS 17

1- روی نماد پست صوتی ضربه بزنید

اسکرین شات از نماد پست صوتی در iOS 17.
(Image: Future)

هنگامی که یک تماس تلفنی ورودی از راه می رسد، که ممکن است با یک پوستر تماس همراه باشد که تماس گیرنده تنظیم کرده است، یک آیکون پیام صوتی به شما ارائه خواهد شد که می توانید از آن استفاده کنید. آن ها را مستقیما به پیام صوتی می فرستد همچنین، با دوبار ضربه زدن روی دکمه پاور، آن ها را به پیام صوتی ارسال خواهید کرد.

2- پست صوتی زنده را بخوانید و انتخاب کنید که دریافت کنید

اسکرین شات از نماد پست صوتی در iOS 17.
(Image: Future)

زمانی که روی این آیکون ضربه بزنید (یا دو بار دکمه پاور را فشار دهید)، مستقیما به پیام صوتی شما ارسال خواهد شد، که سپس می توانید رونوشت زنده پیام آن ها را در آیفون خود بخوانید. اگر پیام چیز مهمی باشد، در واقع شما همچنان می توانید به پذیرش تماس ادامه دهید در حالی که آن ها به طور فعال پیام صوتی را ترک می کنند تا شما کنترل کاملی بر آنچه اتفاق می افتد داشته باشید.

و این که فرستادن مستقیم یک نفر به پیام صوتی در iOS 17 چقدر آسان است می توانید دوباره بدون مزاحمت رها شوید و به هر چیزی که قبل از تماس روی آن تمرکز کرده بودید، برگردید. اپل ویژگی های جدید و هیجان انگیزی را در iOS معرفی می کند، اما بیشتر موارد جدید حول محور پیام رسانی، فیس تایم و اپلیکیشن Phone متمرکز هستند.

ما چندین مورد از آن ها را در راهنماهای مختلف خود شرح داده ایم، بنابراین حتما نحوه راه اندازی حالت استندبای، نحوه ایجاد پست های تماس، نحوه استفاده از سطح دوربین آیفون و نحوه استفاده از ویژوال کر در ویدیوها را بررسی کنید.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *