قیمت اپل واچ 8 و همه ی شایعات پیرامون


قیمت اپل واچ ۸ چقدر خواهد بود؟

با شروع شمارش معکوس برای رویداد اپل در تاریخ ۷ سپتامبر، قیمت اپل واچ 8 همچنان سوال اصلی باقی می ماند. در حالی که ما نمی توانیم مطمئن باشیم که آیا اپل واچ سری ۸ را روی صحنه خواهیم دید یا خیر، به نظر می رسد که این بخشی از اخبار سخت افزاری پاییز این شرکت خواهد بود.

بنابراین، قیمت اپل واچ ۸ چقدر خواهد بود؟ این اطلاعات مهمی است که در پایان مراسم معرفی اپل واچ ۸ به اشتراک گذاشته خواهد شد. با در نظر گرفتن هر سورپرایزی، قیمت اولیه سری ۸ احتمالا ۳۹۹ دلار خواهد بود – همان چیزی که برای بهترین ساعت های هوشمند چند سال اخیر بوده است.

ما هیچ شایعه ای مبنی بر تغییر قیمت اپل واچ ۸ نشنیده ایم، به این معنی که حداقل یکی از جنبه های اپل واچ ۸ در برابر اپل واچ 7 باید یک سان باشد. قیمت اپل واچ سری 7 که هم اکنون در دسترس است، از ۳۹۹ دلار شروع می شود.

با پرداخت ۳۹۹ دلار می توانید اپل واچ ۷ ۴۱ میلی متری را با GPS تهیه کنید. این قیمت برای اپل واچ 7 45 میلی متری به ۴۲۹ دلار می رسد. برای نسخه دارای پشتیبانی از سیمکارت، که امکان اضافه کردن یک خط تلفن به اپل واچ شما است تا بتوانید بدون آیفون خود متصل بمانید، قیمت به ۴۹۹ و ۵۲۹ دلار می رسد.

این قیمت ها برای جنس بدنه آلومینیومی اپل واچ اعمال می شود. ساعت های استیل ضد زنگ از ۶۹۹ دلار و ساعت های تیتانیومی از ۷۹۹ دلار شروع می شوند. سفارشی سازی این پوشیدنی با هر یک از بهترین بنده ای اپل واچ نیز یک مزیت اضافه است.

این در حالی است که قیمت اپل واچ ۸ احتمالا براساس مواد، گزینه های اتصال و اندازه ها متفاوت خواهد بود. و اگر می خواهید کم تر هزینه کنید، همیشه می توانید بهترین نسخه های اپل واچ را بررسی کنید.

قیمت اپل واچ 8 پرو

در حالی که ۳۹۹ دلار قیمت اولیه مورد انتظار برای اپل واچ ۸ است، شایعه شده که اپل واچ ۸ پرو می تواند برچسب قیمت بسیار بالاتری داشته باشد. اعتقاد بر این است که اپل واچ ۸ پرو همانند دیگر دستگاه های “پرو” اپل، تجربه جدیدی از اپل واچ را ارائه می دهد که برای فعالیت های سنگین یا کاربران پریمیوم طراحی شده است.

تفاوت های آشکار بین اپل واچ 8 در برابر اپل واچ 8 پرو شامل نمایشگر بزرگ تر و عمر باتری طولانی تر برای مدل پرو است. این ارتقاها هزینه بر خواهند بود – مارک گورمن از بلومبرگ گفت که اپل واچ ۸ پرو ممکن است ۹۹۹ دلار قیمت داشته باشد. این همان قیمت اولیه آیفون 13 پرو (و احتمالا آیفون 14 پرو) است؛ اما گفته می شود با افزایش قیمت ۱۰۰ دلاری همراه خواهد بود.

قیمت اپل واچ SE 2

اپل واچ 8 و اپل واچ 8 پرو تنها دو ساعت هوشمندی نیستند که می‌توانیم در 7 سپتامبر ببینیم. شایعات می‌گویند که اپل واچ SE 2 را نیز مشاهده خواهیم کرد، که در ادامه اپل واچ SE در سال 2020 عرضه شد. به نظر می رسد امسال سال SE باشد، چرا که آیفون SE ۲۰۲۲ در ماه مارس عرضه شد.

وقتی نوبت به ارتقاء بین Apple Watch SE 2 و Apple Watch SE می رسد، امیدواریم شاهد نمایشگر همیشه روشن، سنسور SpO2 و پردازنده جدیدتر باشیم. ما همچنین امیدواریم که قیمت اولیه 279 دلار ثابت بماند، اگرچه یک شایعه حاکی از افزایش آن به 299 دلار است. در حال حاضر، ما خوشبین خواهیم بود که قیمت اپل واچ SE 2 279 دلار خواهد بود و آن را به عنوان بهترین اپل واچ برای افرادی که بودجه کمی دارند، قرار می دهد.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *