آپدیت جدید گوگل بارد و کارهایی که اکنون با این چت بات میتوانید انجام بدهید

آپدیت جدید گوگل بارد و کارهایی که اکنون با این چت بات میتوانید انجام بدهید

Google Bard به لطف چندین به‌روزرسانی کوچک، به‌عنوان دستیار هوش مصنوعی قوی‌تر شده است. اما این شرکت به تازگی دو ارتقاء را حذف کرده است که بسیار مهم تر از آن چیزی است که شما فکر می کنید

گوگل اسیستنت به لطف انبوهی از به روزرسانی های کوچک، به عنوان یک دستیار هوش مصنوعی از قدرت به قدرت رسیده است. اما این شرکت به تازگی دو آپدیت را حذف کرده که بسیار مهم تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

اول اینکه حالا می توانید مکالمات خود را با استفاده از تصاویر موجود به اشتراک بگذارید که در صورت تمایل به ادامه گفتگو با بلد، زمینه بیشتری را برای کار با آن در اختیار سایر کاربران قرار می دهد. دوم و از همه مهم تر، Bard قادر است تعداد بسیار بیشتری از ایمیل های شما را در یک جا خلاصه کند.

خلاصه ایمیل های شما

گوگل بارد
(اعتبار تصویر: Future )

اگر کسی را نمی شناسید، به این دلیل است که احتمالا شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که از افزونه Bards Workspace استفاده می کنید.

این یک به روز رسانی کوچک اما قابل توجه است، زیرا در حال حاضر به این معنی است که شما مجبور نیستید برای جمع آوری آنچه از شما خواسته می شود، از طریق ایمیل اقدام کنید. دیگر پاراگراف های پرجزئیات نمی توانند کاری را که واقعا قرار است انجام دهید، به هم بریزد!

برای فعال سازی آن کافیست به قسمت Bard رفته و با وارد کردن گزینه ای مثل Qجیمیل خلاصه ای از ایمیل های خود را وارد کنید و خلاصه ای یک جمله ای از آخرین پیام های خود را در اختیارتان قرار دهید. به خاطر داشته باشید که اگر از افزونه Workspace استفاده نکرده باشید، هنگام انجام این کار باید برخی از مجوزها را بپذیرید.

زمینه بصری

گوگل بارد
(اعتبار تصویر: Future )

Image caption مدتی است که در بارد از افراد خواسته می شود که موقعیت مکانی و اطلاعات اضافی اطراف خود را برای شروع مکالمات و جرقه زدن خلاقیت به کار بگیرند اگر بخواهید این مکالمات را به اشتراک بگذارید، تصویر اکنون قابل مشاهده خواهد بود.

این یک تغییر کوچک دیگر روی کاغذ است، اما بزرگ به گونه ای که دیگران بتوانند روند خلاقانه ای که شما طی کرده اید را ببینند و به شیوه خودشان در مکالمه شرکت کنند. مانند تیمی فکر کنید که با برد هم کاری می کند تا بتواند آن را ایجاد کند، و خواهید دید که این چه پتانسیلی را آزاد خواهد کرد.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *