آیفون 16 به تازگی یک بروزرسانی برای ارتقاء اندازه صفحه نمایش دریافت کرده است

آیفون 16 به تازگی یک بروزرسانی برای ارتقاء اندازه صفحه نمایش دریافت کرده است

آیفون 16 اپل می تواند سال آینده یک ارتقا بزرگ OLED داشته باشد و ممکن است سامسونگ از آن تشکر کند.

براساس گزارش The Elec (از طریق MacRumors)، شرکت زیرمجموعه سامسونگ دیسپلی در حال کار روی یک مجموعه مواد OLED جدید به نام M14 برای آوردن به مدل های آیفون 16 است. به گزارش ایسنا و به نقل از تک اکسپلوریست، این مجموعه که مجموعه ای از قطعات مورد استفاده برای ساخت یک صفحه نمایش OLED است، فن آوری فلورسنت آبی را با فن آوری فسفرسانس آبی جایگزین خواهد کرد و صفحه نمایش کارآمدتری را ایجاد خواهد کرد.

یون اضافه کرد که سامسونگ امیدوار بود این فن آوری را به گوشی های تاشو بیاورد، اما متوجه شد که این کار بسیار دشوار است و در عوض روی گوشی های استاندارد تمرکز کرد.

سامسونگ دیسپلی سال ها است که صفحه نمایش های OLED را برای گوشی های اپل تولید می کند، در واقع این شرکت در حال حاضر صفحه نمایش گوشی های آیفون 15 را تامین می کند. سال ها است که شایعاتی مبنی بر تلاش اپل برای فاصله گرفتن از رقیب خود به عنوان تامین کننده پنل های گوشی های هوشمند به گوش می رسد. در عوض، اپل می تواند در آیفون های آینده به نمایشگرهای میکرو LED روی بیاورد. البته اپل در مورد چنین برنامه هایی اظهار نظری نکرده و مشخص نیست چه زمانی یا حتی اگر چنین اتفاقی رخ دهد.

صرف نظر از این موضوع، صفحه نمایش آیفون 16 s طی چند ماه گذشته مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. شایعه شده است که اپل در حال بررسی اندازه صفحه نمایش بزرگ تر در آیفون 16 است و آیفون 16 پرو مکس با صفحه نمایش 6.9 اینچی در مقایسه با صفحه نمایش 6.7 اینچی در آیفون 15 پرو مکس عرضه می شود. علاوه بر این، گفته می شود که اپل برای افزایش روشنایی، فن آوری میکرو لنز جدیدی را به صفحه نمایش گوشی اضافه می کند.

صفحه نمایش های روشن تر می توانند باعث افزایش قدرت شوند و این موضوع می تواند توضیح دهد که چرا اپل به فن آوری ای علاقه مند است که باعث می شود نمایشگرها قدرت بیشتری داشته باشند. هر چهار مدل آیفون 15 در تست باتری Toms Guide عملکرد متوسطی از خود نشان دادند و آیفون 15 پرو مکس و آیفون 15 پلاس در لیست بهترین های عمر باتری گوشی قرار گرفتند. شما انتظار دارید که اپل بخواهد مدل های آینده آیفون فقط با یک بار شارژ دوام بیاورند.

باتوجه به فرم اپل، این شرکت هیچ یک از شایعات را تایید نکرده است. اما این موضوع مانع از انتشار گزارش ها در مورد چیپست های جدید و دوربین های بهبود یافته ای که گفته می شود در حال توسعه برای ترکیب آیفون 16 هستند، نشده است. یک دکمه Capture که دوربین گوشی ها را فعال می کند نیز می تواند در کار باشد و آیفون 16 پرو ممکن است از لنز زوم تله فوتو که پاییز سال گذشته در آیفون 15 پرو مکس به کار رفته بود، استفاده کند. یک مدل رده بالای آیفون 16 اولترا هم ممکن است در راه باشد.

با گذشت چندین ماه از رونمایی آیفون 16 توسط اپل، مطمئنا شایعات بیشتری در مورد آن منتشر خواهد شد. فقط انتظار نداشته باشید که اپل چیزی در مورد آن ها بگوید.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *