با هشدارهای بحران پیکسل Google، از خطرات احتمالی مطلع شوید و از خود محافظت کنید

با هشدارهای بحران پیکسل Google، از خطرات احتمالی مطلع شوید و از خود محافظت کنید

صرف نظر از اینکه در کجا زندگی می کنید، مهم است که بدانید آیا حوادث آب و هوایی شدید یا بلایای طبیعی در منطقه شما وجود دارد تا بتوانید اقدامات احتیاطی لازم را برای حفظ امنیت خود و عزیزانتان انجام دهید.

هشدارهای بحران پیکسل های گوگل با ارسال هشداری روی گوشی شما را در مورد گردباد، سیل، آتش سوزی، زلزله و بحران های دیگر مطلع می کند که می توانید از آن ها برای کسب اطلاعات بیشتر استفاده کنید. شما می توانید به لینک های وب سایت های رسمی از جمله اطلاعاتی مانند نقشه مناطق آسیب دیده و مراکز تخلیه دسترسی داشته باشید.

این ویژگی ارزشمند چیزی است که اکنون در بسیاری از بهترین گوشی ها شاهد آن هستیم. این قابلیت در تمام گوشی های گوگل پیکسل نیز وجود دارد، اما اگر می خواهید از مزایای آن بهره مند شوید باید به صورت دستی آن را فعال کنید. دستورالعمل گام به گام ما در زیر به شما نحوه انجام این کار را نشان خواهد داد.

چگونه هشدارهای بحران را در تلفن های پیکسل فعال کنیم

راهنمای گام به گام راه اندازی هشدارهای بحران در گوگل پیکسل را دنبال کنید تصاویر نشان داده شده مربوط به گوگل پیکسل 8 هستند. این مراحل در تمام گوشی های پیکسل اعمال می شوند، اگرچه ممکن است کمی متفاوت به نظر برسند.

1. برنامه ایمنی شخصی را باز کنید

عکس صفحه نمایش مراحل فعال کردن هشدارهای بحران در تلفن Google Pixel - نماد ایمنی شخصی را انتخاب کنید
(Image: Future)

اپلیکیشن Personal Safety را در گوشی خود باز کنید این نام به صورت Safety در صفحه منو نمایش داده می شود.

2. ویژگی ها را انتخاب کنید

نماگرفتی که مراحل فعال کردن هشدارهای بحران را در تلفن Google Pixel نشان می‌دهد - ویژگی‌ها را انتخاب کنید
(Image: Future)

پس از باز کردن برنامه Personal Safety، صفحه اصلی را با گزینه‌هایی در پایین صفحه خواهید دید. Features را انتخاب کنید.

3. تنظیم هشدارهای بحران را انتخاب کنید

عکس صفحه نمایش مراحل فعال کردن هشدارهای بحران در تلفن Google Pixel - فعال کردن هشدارهای بحران
(Image: Future)

برای دیدن گزینه هشدارهای بحران، باید در صفحه ویژگی ها به پایین اسکرول کنید. در اینجا گزینه ای برای امتحان یک دمو وجود دارد، اما می توانید بدون اجرای دمو با انتخاب Set up، ویژگی را نصب کنید.

4. هشدارهای بحران را روشن کنید

عکس صفحه نمایش مراحل فعال کردن هشدارهای بحران در تلفن Google Pixel - انتخاب هشدارهای بحران
(Image: Future)

سپس به صفحه Crisis alerts منتقل خواهید شد که حاوی اطلاعات مفیدی در مورد نحوه عملکرد این ویژگی است. برای فعال کردن هشدارهای بحران، تنها کاری که باید انجام دهید این است که Next را در گوشه پایین سمت راست صفحه انتخاب کنید.

اگر از شما خواسته شد موقعیت مکانی خود را به اشتراک بگذارید، Allow را انتخاب کنید.

5. تایید کنید که هشدارهای بحران فعال شده اند

عکس صفحه نمایش مراحل فعال کردن هشدارهای بحران در تلفن Google Pixel - نحوه بررسی هشدارهای بحران فعال است
(Image: Future)

می‌توانید با بررسی بالای صفحه ویژگی‌ها، تأیید کنید که هشدارهای بحران فعال هستند. در اینجا می توانید ببینید که هشدارهای بحران روی On تنظیم شده است و این ویژگی آماده است!

دریافت هشدارهای بحران می تواند در صورت وقوع آب و هوای شدید یا بلایای طبیعی در منطقه شما، تفاوت بزرگی ایجاد کند. این ویژگی حتی زمانی که برنامه بسته است کار می کند، اما به یاد داشته باشید که برای کارکرد هشدارها باید دسترسی به موقعیت مکانی را فعال کنید.

شما باید آگاه باشید که اگر اتصال شبکه وجود نداشته باشد، ممکن است اعلان‌های هشدار ارسال نشوند و همه موارد اضطراری توسط Pixel گزارش نمی‌شوند. ارزیابی امنیت خود در شرایط نامساعد آب و هوایی و آگاهی از سایر اطلاعیه‌های عمومی همیشه مهم است.

اگر می خواهید برنامه های آب و هوایی دیگری را که می توانید روی گوشی خود نصب کنید کشف کنید، خلاصه ای از بهترین برنامه های آب و هوا را در اینجا مشاهده کنید. برای یافتن راه‌های بیشتر برای دور ماندن از خطر، نحوه بررسی کیفیت هوا در Google Maps یا راهنمای ما در مورد حفظ امنیت هنگام دویدن در تاریکی را بخوانید.

برای آشنایی با سایر ویژگی‌های ایمنی، ابتدا راهنمای نحوه فعال کردن تشخیص تصادف با خودرو در Android را مطالعه کنید. برای راهنماهای عمومی Pixel، نحوه استفاده از ویرایشگر جادویی Google Pixel 8 و نحوه گرفتن عکس بدون دست با Google Pixel را بخوانید.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *