بررسی شایعات و قیمت‌های جدید Sony WF-1000XM5 در مقابل رقیب خود، اپل AirPods Pro 2

لو رفتن قیمت Sony WF-1000XM5 باعث می شود AirPods Pro 2 ارزان به نظر برسد

در حالی که سونی هنوز هدفون بی‌سیم جدید خود، یعنی سونی WF-1000XM5 را معرفی نکرده است، اما نشانه‌هایی از وجود آن‌ها در همه جا به چشم می‌خورد.

آخرین خبر از این موضوع مربوط به همین هفته است که یک خبرنگار آلمانی از WinFuture قیمت عرضه اروپایی آن‌ها را به مبلغ 319.99 یورو اعلام کرد. بنابراین، قیمت سونی WF-1000XM5 در آمریکا حدود 319 دلار و در انگلستان 287 دلار خواهد بود.

سونی 319.99 یورو برای WF-1000XM5 جدید دریافت می‌کند

از آنجایی که سونی هنوز این هدفون‌ها را به صورت رسمی معرفی نکرده است، نمی‌توانیم جزئیات قیمت گذاری آن‌ها را با قطعیت بیان کنیم. ولی با توجه به اینکه سونی WF-1000XM4 با قیمت 279 دلار به بازار عرضه شده است، قیمت گذاری مناسب به نظر می‌رسد.

اما سونی باید مراقب باشد. اپل ایرپادز پرو 2 را می‌توان با قیمت 199 دلار در آمازون پیدا کرد؛ بنابراین سونی باید به مشتریان ثابت کند که ارزش پرداخت هزینه بیشتر برای هدفون‌هایش را دارد.

شایعات در مورد هدفون‌های حذف نویز جدید سونی بسیار زیاد است

در مورد آنچه قیمت بالاتر را توجیه می‌کند، شایعات حاکی از آن است که سونی WF-1000XM5 حذف نویز فعال بهتر، کیفیت صدای بهبود یافته و ویژگی‌های قوی‌تری ارائه خواهد داد که برخی از آن‌ها توسط پرونده FCC برای ایربادها تایید شده است.

به نظر می‌رسد در حال حاضر براساس تمام شواهدی که تاکنون جمع‌آوری کرده‌ایم، نمی‌دانیم سونی چه زمانی تصمیم به معرفی آن‌ها خواهد گرفت.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *