اولین اطلاعات شوکه کننده از گوگل پیکسل 7 (Google Pixel ۷)

رونمایی از گوگل پیکسل ۷ در Google IO ۲۰۲۲

بر کسی پوشیده نیست که گوشی های پیکسل ۷ در راه هستند. گوگل در جریان کنفرانس توسعه دهندگان I/O این شرکت که در ماه می برگزار شد، دست به اقدامی غیر معمول زد و تصاویری تبلیغاتی از آنچه باید انتظارش را داشته باشیم، به نمایش گذاشت.

اما تصاویر تبلیغاتی تنها می توانند تا اینجا شما را به خود جذب کنند و حالا ما یک ویدیوی هندزآن محدود از داریم که به ما ایده ای از ظاهر این گوشی در زمان عرضه آن ها در پاییز امسال می دهد.

این محدودیت به این دلیل است که گوشی های موجود هر دو نمونه اولیه هستند و مانند نسخه های اولیه که اوایل امسال در Ebay ظاهر شدند دارای سیستم عامل اندروید نیستند.

با وجود محدودیت ها در اطلاعات منتشر شده، ولی همچنین اطلاعات زیادی وجود دارد که میشود به آن توجه کرد. برای شروع، صفحه بوت لودر که به جای اندروید ظاهر می شود به ما می گوید که پیکسل ۷ دارای ۸ گیگابایت رم LPDDR۵ با برند سامسونگ و ۱۲۸ گیگابایت حافظه ذخیره سازی است، در حالی که نسخه پرو دارای ۱۲ گیگابایت رم LPDDR۵ و ۲۵۶ گیگابایت حافظه ذخیره سازی است. هیچ مدلی برای تراشه ذکر نشده است، اما از قبل می دانیم که این گوشی هوشمند نسخه بهبود یافته ای از پردازنده تنسور خود گوگل را اجرا خواهند کرد.

از نظر ظاهری، مجموعه دوربین ها با برش های بیضی شکل در اطراف لنزهای هر منظره یاب کمی اصلاح شده اند؛ اما ما این موضوع را از عکس های مطبوعاتی گوگل می دانستیم.

سورپرایز بزرگ و نکته جالب تر، تفاوت های بسیار اندک اندازه است. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، پیکسل ۷ بسیار جمع و جورتر از پیکسل 6 است.

مقایسه بین نسل های پیکسل ۶ و پیکسل ۷

عرض پیکسل 6 برابر با ۷۴.۹۲ میلی متر و عرض پیکسل ۷ برابر با ۷۳.۲ میلی متر است. وزن آن نیز کاهش یافته و ۱۹۵ گرم تا ۱۰ گرم سبک تر از نسل قبلی خود شده است.

این در حالی است که پیکسل ۷ پرو اندازه مشابهی دارد و وزن آن تنها با یک گرم بین این دو تقریبا یک سان است. از نظر عرض، در واقع کمی عریض تر است و از ۷۵.۸۹ میلی متر به ۷۶.۶۸ میلی متر رسیده است.

مقایسه بین نسل های پیکسل ۶ و پیکسل ۷

اما در حالی که این اندازه کمی افزایش یافته است، گوشی نازک تر خواهد شد. ضخامت گوشی در پیکسل ۷ پرو ۸.۸۲ میلی متر و در پیکسل ۶ پرو ۹.۰۲ میلی متر است. برآمدگی دوربین تغییری نکرده و در هر دو گوشی به ۱۱.۵۰ میلی متر می رسد.

باتوجه به گمانه زنی های معمول مبنی بر اینکه این سخت افزار نهایی نیست، به نظر می رسد که این تغییر، حداقل از نظر طراحی، تکراری است. اما باتوجه به اینکه پیکسل ۷ کمی کوچک تر شده و پیکسل ۷ پرو کمی بزرگ تر شده است، به نظر می رسد که تفاوت بین آن ها باید زمانی بیشتر مشخص شود که هر دو در اواخر سال جاری میلادی در فروشگاه های سراسر کشور در دسترس باشند.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *