ربات Ballie سامسونگ: ستاره نمایشگاه CES 2024 با پروژکتوری داخلی

ربات Ballie سامسونگ: ستاره نمایشگاه CES 2024 با پروژکتوری داخلی

سامسونگ در CES 2024 با معرفی ربات جدید Ballie، تعهد جدی خود به هوش مصنوعی را به رخ کشید. این ربات همراه شگفت‌انگیز چرخان، قابلیت‌های کاملاً جدیدی مانند یک پروژکتور داخلی که می‌تواند هنگام چرخش محتوا را نمایش دهد، ارائه می‌کند.

هوش مصنوعی پیشرفته‌ی Ballie می‌تواند هنگام ورود به خانه به شما خوشامد بگوید و با فراخوان شما نزدتان بیاید. همچنین می‌تواند با درخواست شما، محتوا را روی سطوح اطراف نمایش دهد. این ربات با استفاده از دوربین‌های تعبیه‌شده‌ی جلو و عقب محیط اطراف را تشخیص و تحلیل می‌کند و حتی می‌تواند الگوهای رفتاری مکرر کاربر را برای خودکارسازی عملکردهای مختلف بیاموزد.

همانطور که انتظار می‌رود، Ballie می‌تواند شما را در خانه دنبال کند و دستگاه‌های مختلف خانه هوشمند، از جمله چراغ‌ها، کولرهای گازی و ماشین‌های لباسشویی و خشک‌کن را کنترل کند.

اما جذابیت واقعی زمانی آشکار می‌شود که Ballie به یک پروژکتور تبدیل می‌گردد. این ربات می‌تواند محتوا را روی دیوارها پخش کند و به‌طور خودکار تصویر را با توجه به شرایط نور و فاصله از دیوار تنظیم نماید. محتوای قابل نمایش می‌تواند از تماشای برنامه‌های موردعلاقه‌تان روی سقف هنگام دراز کشیدن تا نمایش دستورالعمل‌های غذاهای یوتیوب در آشپزخانه را شامل شود.

ویژگی های Samsung Ballie
(اعتبار تصویر: Future )

Ballie حتی می‌تواند با تشخیص وضعیت و زاویه صورت افراد، زاویه پروژکتور را تنظیم کند.

در یک ویدیوی تبلیغاتی کوتاه، عملکردهای متعدد Ballie به‌خوبی نمایش داده می‌شود. این ربات می‌تواند با فرا رسیدن زمان غذا، ظرف غذای سگ شما را فعال کند و سپس در زمان تعیین‌شده، چراغ‌های خانه را روشن نماید. پس از ورود شما به خانه، پیامی خوشامدگویی روی زمین نمایش می‌دهد.

هنگام برقراری تماس ویدیویی بعدی، می‌توانید Ballie را برداشته و روی میز خود قرار دهید تا تماس را روی نزدیک‌ترین دیوار نمایش دهد. یا می‌تواند تمرینات ورزشی شما را روی دیوار به همراه معیارهای سلامتی از Galaxy Watch 6 شما نمایش دهد.

حتی یک حالت صفحه تقسیم‌شده نیز وجود دارد که اگر تماس ورودی دریافت کنید، می‌توانید از طریق گوشی Samsung خود که در نزدیکی قرار گرفته، تصویر زنده را مشاهده کرده و با فرد تماس‌گیرنده صحبت کنید. و هنگامی که زمان خواب فرا می‌رسد، Ballie می‌تواند منظره‌ی ستارگان را بالای تخت شما به نمایش بگذارد.

هنوز مشخص نیست که آیا Ballie به زودی در معرض فروش قرار خواهد گرفت یا تاریخ عرضه‌ی خاصی دارد، اما امیدواریم بتوانیم در نمایشگاه CES 2024 تجربه‌ی عملی استفاده از آن را داشته باشیم.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *