عکس های اکشن حرفه ای با Action Pan Google Pixel در گوگل پیکسل

نحوه استفاده از ویژگی Action Pan در Google Pixel

از عکس های کسل کننده خسته شده اید؟ تنظیمات دوربین Google Pixels Action Pan یک لمس پویا به عکس های اکشن اضافه می کند این قابلیت در گوگل پیکسل 6 و بعد از آن وجود دارد و یک شکل متمایز از تاری حرکتی، با یک سوژه اصلی به وضوح فوکوس شده (مثلا یک ماشین در حال حرکت)و یک پس زمینه عمدا تار شده است. این کار حس حرکت و انرژی شدیدی به تصاویر شما می دهد و از آن دست کارهایی است که زمانی تنها توسط حرفه ای های جدی عکاسی قابل دستیابی بود.

گوگل از نرم افزار نوآورانه و سنسورهای پیشرفته برای امکان پذیر کردن Action Pan استفاده می کند اما تنها چیزی که باید بدانید این است که چگونه اشاره کنید، ضربه بزنید و به عکس هایی کاملا حرفه ای برسید. راهنمای قدم به قدم ما را بخوانید تا بدانید چگونه

نحوه استفاده از Action Pan در دوربین گوشی های Google Pixel

استفاده از Action Pan آسان تر نیست مراحل زیر را دنبال کنید و شروع به استفاده از این ویژگی هوشمند گوگل پیکسل کنید. مراحل زیر در گوگل پیکسل 8 تکمیل شدند.

1. برنامه دوربین را باز کرده و Action Pan را انتخاب کنید

نماگرفتی که مراحل انجام عکس‌های حرکتی را در تلفن Google Pixel نشان می‌دهد - Action Pan را در دوربین انتخاب کنید
(Image: Future)

دوربین خود را باز کنید و مطمئن شوید که در حالت عکس (و نه ویدیو)هستید تا به تنظیمات دسترسی داشته باشید. روی گزینه های عکس راست بکشید و Action Pan را انتخاب کنید.

2. یک عکس بگیرید

نماگرفتی که مراحل انجام عکس‌ها را در تلفن Google Pixel نشان می‌دهد - شاتر را فشار دهید تا عکس بگیرید
(Image: Future)

حالا وقت گرفتن عکس است. دوربین را به سمت سوژه عکس خود بگیرید و یا آن را ثابت نگه دارید یا سوژه را دنبال کنید. حالا دکمه شاتر را فشار دهید

3. عکس خود را بررسی کنید

نماگرفتی که مراحل گرفتن عکس‌های حرکتی را در تلفن Google Pixel نشان می‌دهد - عکس‌های قطار گرفته‌شده با Action Pan
(Image: Future)

گوشی شما یک عکس Action Pan می گیرد و آن را روی صفحه نمایش می دهد. همچنین آن را در عکس های شما ذخیره خواهد کرد. هنگامی که با Action Pan عکس می گیرید، گوشی شما دو نسخه را ذخیره می کند، یکی با افکت Action Pan و دیگری یک عکس استاندارد بدون اضافه شدن هیچ افکتی.

در عکس های بالا که از ورود قطار به ایستگاه گرفته ام، می بینید که تصویر Action Pan در سمت چپ و عکس معمولی در سمت راست قرار دارد.

4. به تمرین ادامه دهید!

نماگرفتی که مراحل گرفتن عکس‌های حرکتی را در تلفن Google Pixel نشان می‌دهد - عکس ماشین گرفته شده با Action Pan
(Image: Future)

کمی طول می کشد تا متوجه شوید چه عکس هایی در Action Pan بهتر عمل می کنند. پس به راه خود ادامه دهید! سوژه ها، مکان ها، و شرایط نوری مختلف را امتحان کنید و ببینید چه چیزی بهترین نتایج را ایجاد می کند.

تنظیمات Action Pan برای هر نوع عکسی جوابگو نخواهد بود برای استفاده از این ویژگی به یک شی متحرک و یک پس زمینه ثابت نیاز دارید. من متوجه شدم که گرفتن عکس از ماشین ها در یک جاده روستایی به خوبی کار می کند زیرا دوربین به راحتی می تواند سوژه عکس را از پس زمینه تشخیص دهد.

سوژه های دیگر، مانند ماشین ها در جاده های شلوغ در محیط های شهری یا حیات وحش در برابر پس زمینه های جنگلی، برای ارزیابی دوربین چالش برانگیزتر هستند، زیرا کنتراست بین بخش های مختلف عکس چندان مشخص نیست. همان طور که گفته شد، دوربین گوگل پیکسل در مشخص کردن بخشی از تصویر که باید روی آن فوکوس کند، بسیار خوب عمل می کند.

باتوجه به اینکه برای گرفتن یک عکس اکشن پان تنها یک کلیک لازم است (و در هر صورت یک عکس معمولی در گوشی خود ذخیره می کنید)، بهترین کار این است که با استفاده از اکشن پان به گرفتن عکس های اکشن ادامه دهید و ببینید چه چیزی تولید می کنید. شما در هیچ زمانی عکس های دراماتیک، پر از اکشن و حرفه ای نخواهید گرفت.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *