بررسی مانیتور کودک هوشمند Pixsee | یک دوربین مانیتور کودک با بهره از هوش مصنوعی


والدین اغلب برای مراقبت از کودکان خود در طول شب و در طول زمان چرت زدن به مانیتورهای کودک مراجعه می کنند.با این حال، مانیتور کودک هوشمند Pixsee از فن آوری تشخیص هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی و الگوریتم های پیشرفته استفاده می کند تا نه تنها کودک شما را ردیابی کند، بلکه لحظات کلیدی در رشد او را نیز برجسته کند.

در حالی که مانیتور کودک هوشمند Pixsee زمانی که فرد کوچکی به نقاط عطفی مانند نشستن روی صندلی یا برداشتن اولین قدم های خود می رسد، کار زیادی برای ثبت کردن انجام می دهد، نبود باتری آن را از مفید بودن در اتاق بازی به اندازه اتاق کودک باز می دارد.بررسی مانیتور کودک هوشمند Pixsee ما به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که آیا این بهترین مانیتور کودک است که مراقب کودک خود باشید یا این که آن را بیش از حد هوشمند می دانید.

بررسی مانیتور کودک هوشمند Pixsee: قیمت و در دسترس بودن

مانیتور کودک هوشمند Pixsee از جعبه خارج شد
(اعتبار تصویر: Future )

اگرچه مانیتور کوچک هوشمند Pixsee با قیمت بالای 429 دلار عرضه شد، اما اکنون در وب سایت Pixsee و آمازون با قیمت بسیار معقول تر 239 دلار در دسترس است.برای این قیمت، مانیتور کودک هوشمند Pixsee و کابل برق اختصاصی آن را دریافت می کنید اما نه یک پایه دیواری که محل قرارگیری دستگاه را محدود می کند.

برای اینکه بتوانید نمای بالا، سربالایی، چشمی، کم ارتفاع و دیوار مانندی از کودک خود داشته باشید، باید پایه دوربین Pixsee را انتخاب کنید.با این حال، شما می توانید هنگام خرید آن در یک بسته از سایت پیکزسی کمی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

بررسی مانیتور کودک هوشمند Pixsee: طراحی

مانیتور کودک هوشمند Pixsee
(اعتبار تصویر: Future )

درست مانند آرلو بابی، مانیتور کودک هوشمند Pixsee هم به خاطر طراحی جذاب تر خود را از دیگران متمایز می کند.در واقع مانیتور کودک در سال 2018 برنده جایزه طراحی محصول iF شد و وب سایت و اپلیکیشن آن هر دو در سال 2021 برنده همین جایزه شدند.

مانیتور کودک هوشمند Pixsee شبیه به یک اسباب بازی است که شبیه به حیوانی است که در یک مهد کودک پیدا می کنید در حالی که فقط یک مانیتور کودک معمولی است.در حالی که دوربین به عنوان بینی عمل می کند، یک نماد بعلاوه برای یک چشم و یک نماد بعلاوه برای چشم دیگر با گوش هایی در دو طرف دارد.سر اسپیکر هوشمند Pixsee با یک گردن سفید به پایه آن متصل می شود که لوگوی Pixsee در بخش پشتی آن قابل مشاهده است.

با این حال، طراحی آن فوق العاده است؛ شما باید در مورد محل قرار دادن آن مراقب باشید زیرا یک برآمدگی یا کشیدن سیم آن می تواند کل دستگاه را به پایین بفرستد.به همین دلیل است که ای کاش بسته استاندارد Pixsee به جای مجبور کردن شما به خرید جداگانه یک پایه برای دریافت آن، شامل یک پایه دیواری می شد.

مانیتور کودک هوشمند Pixsee در پشت دستگاه
(اعتبار تصویر: Future )

در پشت دستگاه سه دکمه وجود دارد: یک دکمه برای بالا بردن حجم صدا، یک دکمه برای پایین آوردن آن و یک دکمه اتصال Wi-Fi در مرکز.

مانیتور کودک هوشمند Pixsee در زیر دستگاه
(اعتبار تصویر: Future )

اگر دستگاه را بیش از حد بچرخانید، یک پورت برق USB-C به همراه یک اسلات برای عبور کابل و یک کد QR وجود دارد که می توان برای اطلاعات بیشتر همراه با تاریخ تولید آن اسکن کرد.

طراحی اسپیکرهای هوشمند Pixsee یکی از قوی ترین ویژگی های آن است.این یک مانیتور کودک است که شما می توانید سال ها از آن استفاده کنید حتی زمانی که کودک شما به اندازه کافی باهوش باشد که متوجه شود دوربینی در اتاق آن ها را تماشا می کند.

بررسی مانیتور کودک هوشمند Pixsee: راه اندازی و نصب

بعد از باز کردن مانیتور کودک هوشمند Pixsee، آن را روی قفسه کتابی که مشرف به قفسه پسرانم بود قرار دادم و به کابل برق متصل کردم.با این حال، خود کابل کمی حجیم است و ممکن است به دلیل وزن آن نیاز به وصل کردن آن به یکی از بهترین محافظ های موج به جای اتصال مستقیم به پریز دیواری داشته باشید.

شنا کردن در غذای زنده بینش هایی را در مورد معنای گریه های مختلف کودک شما فراهم می کند.در حالی که برخی فریادها نشان می دهد گرسنه هستند، برخی دیگر نشان می دهند که خواب آلود هستند.

از اینجا به فروشگاه گوگل پلی رفتم و اپلیکیشن Pixsee را دانلود کردم (این اپلیکیشن برای iOS نیز عرضه شده است).پس از نصب آپدیت، باید برای یک حساب کاربری ثبت نام می کردم و آدرس ایمیلم را تایید می کردم.پس از انجام این کار، وارد برنامه شدم و یک پروفایل کاربری برای خودم و همچنین یک پروفایل برای پسرم ایجاد کردم.با این حال، کمی عجیب به نظر می رسید که مجبور بودم علاوه بر پسرانم، لباس تولدم را هم بپوشم.اپلیکیشن Pixsee همچنین از من خواست تا لیست بلندبالایی از مجوزهای استفاده از آن را بپذیرم، که ممکن است برای والدین آگاه از حریم خصوصی یک راه حل باشد.

با ایجاد حساب کاربری و راه اندازی پروفایل کاربری، مانیتور کودک هوشمند پیکسی را با این برنامه جفت کردم.این کار با نگه داشتن یک کد QR از برنامه به دوربین دستگاه ها و انتظار برای شنیدن موفقیت آمیز بودن اسکن کد QR انجام می شود.با چراغ سبز محکمی که در پایه مانیتور کودک هوشمند Pixsee قرار داشت، خوب توانستم بروم.در مجموع، این فرآیند کم تر از 10 دقیقه طول کشید.

بررسی مانیتور کودک هوشمند Pixsee: اپلیکیشن و ویژگی های هوشمند

برنامه Pixsee
(اعتبار تصویر: Future )

علاوه بر طراحی، اپلیکیشن Pixsee جایی است که مانیتور کودک هوشمند Pixsee واقعا می درخشد.هر بار که آن را باز می کنید، با یک عکس کاور روزانه مواجه می شوید که بالای یک فید زنده از دوربین ظاهر می شود.

Pixsee Baby Bubble Tree
(اعتبار تصویر: Future )

با سوایپ کردن روی این عکس کاور درخت حباب کودک شما را نشان می دهد که مجموعه ای از عکس های گرفته شده توسط هوش مصنوعی نظارت بر کودک را به شما نشان می دهد که رشد کودک و حالات مختلف روحی او را به نمایش می گذارد.

در همین حال، بالا رفتن از فید زنده بینش هایی را در مورد معنای گریه های مختلف کودک شما فراهم می کند.در حالی که برخی فریادها نشان می دهند گرسنه هستند و برخی دیگر نشان می دهند که خواب آلود هستند؛ هوش مصنوعی Pixlr از داده های بیمارستان ها و والدین در سراسر جهان برای قدرت بخشیدن به رمزارز خود استفاده می کند.حتی اگر تایید این موضوع با یک کودک کمی سخت باشد، اپلیکیشن های Pixsee بابرنامه پسران من همخوانی دارند.

قاب های با مضمون Pixsee
(اعتبار تصویر: Future )

از منوی سمت راست اپ می توانید آلبوم خانوادگی را بالا بکشیداین آلبوم شامل تمام تصاویری است که هوش مصنوعی کودک شما به همراه تاریخ ثبت آن ها و سن کودک شما در آن زمان گرفته است.با این کار، گزینه مربوط به منوی فریم ها را پیدا خواهید کرد.در سمت چپ، می توانید از میان جوایز مختلف، یکی را انتخاب کنید تا به عکس های ثبت شده توسط مانیتور کوچک هوشمند Pixsee اضافه شود.

تصاویر تعطیلات و سن در سمت چپ بخش مورد علاقه من از این برنامه است.هوش مصنوعی پیکسیز علاوه بر پی گیری گریه و رشد کودک شما، می داند چه زمانی تعطیلات رخ می دهد و چه زمانی کودک شما به نقطه عطف سنی جدیدی می رسد.در این روزها، تصویری که ثبت کرده را می گیرد و فریمی را در اطراف آن قرار می دهد که می توانید آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.علاوه بر دانلود تصاویر و ویدیوها به صورت جداگانه، می توانید از Pixsee بخواهید لینک دانلود حاوی هر آنچه هوش مصنوعی آن ضبط کرده را برای شما ارسال کند.

البته اپلیکیشن Pixsee خالی از عیب و ایراد نیست، چرا که من هر از چند گاهی مشکلات ارتباطی را تجربه می کردم و همچنین چند مورد وجود داشت که سرویس در دسترس نبود یا اپلیکیشن من را از دسترس خارج می کرد که می توانست مربوط به والدینی باشد که سعی می کردند به سرعت فرزند خود را چک کنند.زمانی که در این باره با Pixsee تماس گرفتم، یکی از کارکنان پشتیبانی این شرکت توضیح داد که مشکلات اتصال می تواند ناشی از استفاده از یک آداپتور برق متفاوت باشد و ممکن است مجبور شوم دستگاه را از حسابم باز کنم و دوباره آن را تعمیر کنم.

یکی از بهترین ویژگی های اسمارت فون Pixsee، نحوه پخش خودکار موسیقی هنگام تشخیص گریه در طول شب است.اگر چه ممکن است کافی نباشد که کودک خردسال خود را همیشه به خواب ببرید، اما این ملودی های آرامش بخش و مفید، روش خوبی برای آرام کردن کودک در حال گریه است.همچنین می توانید آن ها را به طور کامل در برنامه غیرفعال کنید یا در صورت تمایل حجم آن ها را روی پی سی خود کم کنید.

مانیتور کودک هوشمند Pixsee در حال پخش در Echo Show 15
(اعتبار تصویر: Future )

علاوه بر اینکه می توانید با استفاده از اپلیکیشن Pixsee به بررسی مانیتور کوچک خود بپردازید، می توانید با اضافه کردن مهارت Pixsee در اپلیکیشن الکسا، این کار را با استفاده از یکی از بهترین مانیتورهای هوشمند انجام دهید.در حالی که سازگاری با گوگل نست هاب و نست هاب مکس اتفاق خوشایندی خواهد بود، من هیچ مشکلی برای مشاهده فید زنده از مانیتور کوچک هوشمند پیکسی ام در هر دو اکو شو 8 و اکو شو 15 نداشتم.من هم واقعا دوست دارم که غذا چند ساعت قبل از زمان بندی پخش شود.

بررسی مانیتور کودک هوشمند Pixsee: دوربین و کیفیت صدا

نمای عقب مانیتور کودک هوشمند Pixsee روی پایه
(اعتبار تصویر: Future )

مانیتور کودک هوشمند Pixsee مجهز به یک لنز 5 مگاپیکسلی به همراه یک ماژول لنز فوق عریض است که قادر به ضبط ویدیو 1080p FHD است.در شب، سنسور CMOS دید در شب به طور خودکار روشن می شود و هم عکس ها و هم ویدیوها را در محدوده حداکثر 15 فوت ثبت می کند.وقتی صحبت از صدا به میان می آید، مانیتور کودک هوشمند Pixsee دارای یک بلندگوی داخلی و یک جفت میکروفون با حساسیت بالا برای ثبت فریادها و دیگر صداهای کودک شما است.

در حالی که شما می توانید از برنامه Pixsee برای ثبت عکس ها و ویدیوهای خود استفاده کنید، یکی از جذابیت های اصلی این مانیتور کودک این است که هوش مصنوعی آن نیز می تواند این کار را برای شما انجام دهد.در ادامه می توانید گالری تصاویر گرفته شده توسط هوش مصنوعی طی چند ماه را مشاهده کنید.کیفیت تصویر واضح است و من به راحتی می توانستم متن روی سبد پسرانم را بخوانم یا نیشگون بگیرم تا هنگام خواب نگاه دقیق تری به او بیندازم.هنگام بررسی فید زنده، پخش بدون هیچ گونه بافر یا آرتیفکتی روان بود اما زمانی که برنامه برای اولین بار بارگذاری شد، کمی تاخیر وجود داشت.

صدای ضبط شده توسط مانیتور کودک هوشمند Pixsee به لطف میکروفون های دوگانه آن به وضوح به گوش می رسید.شنیدن صدای پسرم از طریق اپلیکیشن Pixsee آسان بود و او می توانست صدای من را نیز از طریق آن بشنود، هرچند من به ندرت از این ویژگی استفاده می کردم.

(اعتبار تصویر: Future )

اسپیکر روی مانیتور کودک هوشمند Pixsee زمانی که پسرم ناراحت بود و به او کمک می کرد تا چندین بار به خواب برود، کار بزرگی برای پخش موسیقی آرامش بخش انجام داد؛ همچنین نشانه های صوتی را در طول فرآیند راه اندازی مفید یافتم.

بررسی مانیتور کودک هوشمند Pixsee: خط آخر

مانیتور کودک هوشمند Pixsee به لطف قابلیت های منحصر به فرد و هوش مصنوعی خود قطعا جایی در میان بهترین مانیتورهای کودک پیدا کرده است.نوزادان به سرعت بزرگ می شوند، اما با هوش مصنوعی پیکسیز که دائما از کودک کوچک شما عکس می گیرد (بین 8 تا 15 عکس در روز در تست من)، خاطرات زیادی برای گرامی داشتن خواهید داشت.خود برنامه نیز کار بزرگی برای ارائه آن ها به شما به شیوه ای سرگرم کننده انجام می دهد که رشد و توسعه کودک شما را به نمایش می گذارد.

مانیتور کودک هوشمند Pixsee همانند Cubo Ai Plus طراحی زیبا و جالبی دارد و کار مخفی کردن دوربین آن را بسیار بهتر انجام می دهد.علاوه بر طراحی، اپلیکیشن Pixsee یکی از بهترین بخش های این مانیتور کودک است.با این حال، اگر به دنبال یک نمای چشم پرنده از کودک خود هستید، مانیتور کودک وان پلاس با یک پایه دیواری کار می کند و نیازی به خرید یک پایه اضافی ندارد، هرچند که یک پایه در دسترس است.

اگر با ایده گرفتن عکس های کاندید از کودک خود توسط هوش مصنوعی موافق هستید، مانیتور کودک هوشمند Pixsee ممکن است برای شما مناسب باشد.در مجموع، مانیتور کودک هوشمند Pixsee یک مانیتور کودک منحصر به فرد است که سعی می کند کاره ای مختلفی انجام دهد و در اکثر مواقع موفق می شود.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *