گوگل پیکسل 7 را فراموش کنید – تراشه تنسور 3 پیکسل 8 در حال توسعه است

رونمایی از گوگل پیکسل ۷ در Google IO ۲۰۲۲

گفته می‌شود تراشه‌ای که جانشین پیکسل 7 را تامین می‌کند، در حال حاضر در دست ساخت است

هنوز نمی دانیم پیکسل 7 با تراشه تنسور ۲ چگونه در برابر بهترین گوشی های سال قرار می گیرد، اما ظاهرا گوگل در حال آزمایش تراشه های سال ۲۰۲۳ است.

براساس گزارش GalaxyClub، گوگل و شرکایش در سامسونگ آزمایش آنچه که احتمالا با نام تنسور 3 شناخته خواهد شد را آغاز کرده اند. این چیپست نسل سوم دارای شماره مدل S۵P۹۸۶۵ است و روی بوردی با نام Ripflow در حال آزمایش است.

برای مقایسه، تنسور ۲ دارای شماره مدل S۵P۹۸۵۵ است و روی بوردی با اسم رمز Cloudripper در حال آزمایش است، در حالی که تنسور اصلی که در پیکسل 6 وجود دارد، دارای شماره مدل S۵P۹۸۴۵ است. تشخیص این الگو سخت نیست.

در این گزارش هیچ چیز در مورد نحوه بهبود تراشه تنسور ۳ نسبت به نسل های پیشین آن وجود ندارد (که باتوجه به اینکه هنوز نمی دانیم تراشه تنسور ۲ چگونه عمل خواهد کرد، جای تعجب ندارد)، هر چند بدون شک این تراشه، بهبود سرعت و کارایی معمول بین نسل ها را ارائه خواهد کرد.

شاید نکته جالب تر این باشد که نشان می دهد گوگل از تصمیم خود برای ادامه راه با پیکسل ۶ پشیمان نیست. فاصله گرفتن از کوالکام – سازنده ای که اکثریت قریب به اتفاق پردازنده های بهترین گوشی های اندرویدی را تامین می کند – تصمیمی است که می توانست به شدت نیاز بود. این حقیقت که این شرکت قصد دارد انتخاب خود را نه تنها برای پیکسل ۷، بلکه احتمالا برای پیکسل ۸ نیز تکرار کند، نشان می دهد که قمار از نظر فروش برای گوگل تمام شده است.

با این حال امیدواریم با پیکسل ۷ شاهد افزایش عملکرد بزرگی باشیم. در حالی که پیکسل ۶ شروع خوبی داشت، بنچمارک ها نشان می دهند که به اندازه گوشی های مجهز به اسنپدراگون ۸۸۸ سریع نیست، چه برسد به اسنپدراگون ۸ نسل ۱ یا A۱۵ بایونیک اپل.

برای فهمیدن این موضوع نباید زیاد منتظر بمانیم. گوگل پیش از این اعلام کرده بود که پیکسل ۷ در پاییز امسال از راه خواهد رسید و روال گذشته نشان می دهد که می توانیم انتظار رویدادی را در ماه اکتبر داشته باشیم، زمانی که باید به اولین پوشیدنی این شرکت یعنی پیکسل واچ نیز دست پیدا کنیم.

همچنین شایعاتی وجود دارد که ممکن است یک فبلت به نام پیکسل نوت در راه باشد، اما این قطعا بیشتر در ستون “شاید” برای سال ۲۰۲۲ است.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *