Oura Ring 4: ویژگی کاربردی گوشی هوشمند در انگشت شما

Oura Ring 4: ویژگی کاربردی گوشی هوشمند در انگشت شما

یک پست وبلاگ اخیر به شدت به این موضوع اشاره کرده است که حلقه بعدی از محصول Oura Ring، قابلیت پرداخت بدون تماس را در انگشت شما فراهم می‌کند. در این پست که در ماه مه منتشر شد، اعلام شده بود که شرکت Oura، که پلتفرم سیگنال هویت دیجیتال را ایجاد کرده است، این قابلیت را به خود اختصاص داده است. این سرویس امن نه تنها قابلیت پرداخت بدون تماس را برای پوشیدنی‌ها مانند بهترین گوشی‌های هوشمند فراهم می‌کند، بلکه سایر خدمات امنیتی بدون تماس مانند کارت‌های کلیدی نیز را ارائه می‌دهد.

تام هیل، مدیرعامل Oura، در این پست وبلاگی گفت: ما همکاری با تیم نوآور پروکسی را برای گسترش بازار قابل آدرس‌دهی خود و همچنین هموار کردن راه برای فرصت‌های جدید در حوزه‌هایی مانند پرداخت، دسترسی، امنیت، هویت و بیشتر، هیجان‌زده‌اند.

اشاره به پرداخت درون برنامه‌ای به این معنی است که شما می‌توانید به ویژگی‌های گوشی خود مانند Google Wallet یا Apple Pay دسترسی داشته باشید و از طریق Oura Ring از آن‌ها استفاده کنید. همچنین، Oura Ring خود دارای یک سرویس کیف پول مخصوص است که به شما اجازه می‌دهد کارت‌های خود را درون اپلیکیشن ذخیره کرده و با استفاده از حلقه از آن‌ها استفاده نمایید.

نحوه کارکرد این ویژگی هنوز مشخص نیست. اما با توجه به اینکه این ویژگی به تازگی معرفی شده است، بعید به نظر می‌رسد که در لیست بهترین ردیاب‌های خواب حضور داشته باشد. باید شاید منتظر حلقه هوشمند Oura باشیم. اما این نشان می‌دهد که Oura در حال دور شدن از یک دستگاه کاملاً پوشیدنی و به سمت یک دستگاه هوشمند عمومی‌تر و گسترده‌تر می‌رود.

نسل جدید ردیاب‌های خواب در حال ظهور است

حلقه هوشمند اورا (نسل 3) نقره ای
(اعتبار تصویر: Oura)

Oura Ring نسل 3، یک دستگاه فوق‌العاده و البته گران‌قیمت است. الگوریتم‌های پیچیده آن و قابلیت ردیابی خواب و بازیابی آن، در رده دوم اهمیت قرار دارند. به دلیل عدم وجود صفحه نمایش (که وقتی آن را تست کردیم، به آن استقبال کردیم)، تقریباً یک دستگاه پوشیدنی مرتبط با سلامت است که به جای اطلاع‌رسانی همزمان، به آرامی اطلاعات را جمع‌آوری می‌کند.

خرید اخیر Oura و اعلام قصد ادغام فناوری پرداخت و امنیت، نشانگر تغییر از تمرکز بر تناسب اندام به سمت لباس‌های هوشمند عمومی است. البته منطقی به نظر می‌رسد که به جای استفاده از کیف پول یا گوشی خود، با یک حرکت سریع، انگشتر خود را از ایستگاه مترو یا مترو عبور دهید.

این قدمی است که از افراد واقعاً متعهد درخواست می‌شود که میکروچیپ‌ها را در دست بگیرند یا کد QR را خالکوبی کنند. اما با این حال، نشانه‌ای از سایبورگ شدن ما را نشان می‌دهد.

ما نمی‌دانیم آیا Oura قصد دارد ویژگی‌های هوشمند دیگری را نیز ارائه دهد، مانند اعلان‌های لمسی اختیاری از طریق لرزش، یا حتی (با توجه به اینکه Oura به چه اندازه این فناوری را به دست می‌آورد) دارای یک سیستم موقعیت‌یابی GPS داخلی باشد تا بتوانید به طور موثرتری بدون استفاده از گوشی خود، مانند بهترین ساعت‌های فعلی، دویدن را ردیابی کنید. در انتظار توسعه این فضا هستیم.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *