OpenAI اکنون به شما امکان می دهد ChatGPT خود را برای هر کار بسازید

OpenAI اکنون به شما امکان می دهد ChatGPT خود را برای هر کار بسازید

OpenAI خالق ChatGPT اکنون به کاربران اجازه می دهد چت ربات های سفارشی خود را ایجاد کنند که می توانند برای هر چیزی از ایجاد منوی عالی گرفته تا یادآوری شستن لباس ها استفاده شوند.

ابزار جدید سازندگان ChatGPT به شما اجازه می دهد تا چت بات شخصی خود را با هدف خاصی در ذهن بسازید. این ابزار که GPTs نام دارد، از همان سیستم های پایه ای چت بات معروف استفاده می کند اما می تواند با دستورها خاص و حتی یک شخصیت سفارشی شود.

کمپانی OpenAI دیروز در جریان اولین کنفرانس توسعه دهندگان خود در سان فرانسیسکو از آن رونمایی کرد. آزمایشگاه هوش مصنوعی تحت حمایت مایکروسافت همچنین یک نسخه جدید، سریع تر و پیشرفته تر از GPT – 4 منتشر کرد، مدلی که برای قدرت بخشیدن به ChatGPT و GPT های سفارشی جدید استفاده می شد.

تقریبا یک سال از انتشار ChatGPT توسط OpenAI می گذرد و عصر جدیدی از استفاده از هوش مصنوعی مولد را به وجود آورده است. این چت بات به طور کلی قادر به پاسخگویی به سوالات در زمینه های مختلف، نوشتن کد و حتی ساخت تصاویر است.

GPT ها چگونه متفاوت هستند؟

برخلاف ChatGPT که بیشتر شخصیت آن توسط OpenAI تنظیم می شود، GPT های جدید به گونه ای طراحی شده اند که هدف خاصی را دنبال کنند و از مجموعه دستورالعمل های سفارشی نوشته شده توسط کاربر استفاده کنند.

این می تواند شامل این باشد که به آن بگویید مانند یک آشپز عصبانی به سبک گوردون رمزی عمل کند، به دستورالعمل های انتخابی شما برای بهبود مهارت های آشپزی شما پیشنهاد دهد، یا یک استاد آرامش بخش برای ارائه نکات ملایم برای بهبود سبک نوشتن شما در یک مقاله.

هر GPT سفارشی که توسط کاربر ایجاد شود، می تواند در یک فروشگاه جدید GPT که در پایان ماه جاری راه اندازی می شود، فهرست شود. در حالی که مشخص نیست آیا می توان GPT ها را فروخت یا خیر، OpenAI می گوید کسانی که آن ها را آپلود می کنند می توانند از آثار خود پول در بیاورند.

ایجاد یک مکالمه به سادگی شروع یک مکالمه، دادن دستورالعمل و دانش بیشتر به آن و انتخاب کارهایی است که می تواند انجام دهد، مانند جستجو در وب، ساخت تصاویر یا تجزیه و تحلیل داده ها. OpenAI

این شرکت نوشت: ما معتقدیم که باورنکردنی ترین گجت ها از سوی سازندگان در جامعه عرضه خواهند شد. فرقی نمی کند که شما یک مربی، مربی یا تنها کسی باشید که عاشق ساخت ابزارهای مفید است، برای ساخت یک ابزار و به اشتراک گذاشتن تخصص خود نیازی به دانستن کدنویسی ندارید.

راه اندازی GPTs OpenAI را در رقابت با WhatsApp.ai، Meta و دیگران در ارائه طیف وسیعی از شخصیت ها به چت بات ها برای هر مورد استفاده قرار می دهد.

ویژگی هاامکان انتخاب از میان شخصیت های شناخته شده یا ساخت یک چت بات براساس تیپ شخصیتی متا چند ابزار هوش مصنوعی مشهور برای اینستاگرام و واتس اپ دارد و در حال ساخت خالق دوست مصنوعی خود برای اینستاگرام است.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *