استریم بازی Nvidia GeForce Now در خودرو ها در نمایشگاه CES 2023 نمایش داده می شود


انویدیا امروز با پخش یک سخنرانی ویژه به شروع CES 2023 کمک کرد که در آن این شرکت چند پیشرفت جدید در فن آوری رایانش ابری خود را اعلام کرد که برجسته ترین آن ها این است که استریم بازی Geforce Now در سال 2023 به خودروها می آید.

این امر به طور بالقوه هم برای کسب وکار انویدیا و هم برای شرکت های خودروسازی مشارکت کننده، که در ابتدا شامل BYD، گروه هیوندای موتور (شامل خودروهای هیوندای، کیا و جنسیس) و پولستار می شود، بسیار بزرگ است.

این شرکت ها در حال حاضر با انویدیا همکاری دارند تا سخت افزار یا نرم افزار گرافیکی را در خودروهای خود ادغام کنند، از جمله سیستم سرگرمی انویدیا درایو. اگر صاحب یکی از خودروهایی هستید که از استریم بازی Nvidia Geforce Now پشتیبانی می کند، این شرکت ادعا می کند که برای استفاده از آن به هیچ سخت افزار اضافه ای نیاز نخواهد بود؛ تنها باید یک گیم پد را با خودرویی جفت کنید که از استریم بازی Nvidia Geforce Now پشتیبانی می کند و ارتباط اینترنتی مناسبی دارد.

نگرانی های ایمنی

بدیهی است که خطرات جدی برای قابل بازی کردن بازی های ویدیویی در یک وسیله نقلیه موتوری وجود دارد که در صورت عدم توجه راننده می تواند به راحتی فرد را بکشد.انویدیا اعلام کرده که بازی های Geforce Now تنها برای کسانی که در صندلی عقب نشسته اند و در حال حرکت هستند قابل اجرا خواهند بود.رانندگان و سرنشینان جلو نیز ممکن است قادر به انجام بازی از طریق جی فورس نو باشند، اما تنها در زمانی که خودرو پارک است.

و البته این اولین باری نیست که کسی بازی های ویدیویی را در یک وسیله نقلیه موتوری قابل بازی می کند.خودروهای منتخب آئودی به شما اجازه می دهند تا بازی های واقعیت مجازی را از طریق فن آوری هولولنز (البته نه در هنگام رانندگی)انجام دهید و خودروهای تسلا به شما اجازه می دهند تا بازی های کامپیوتری (از جمله بازی های آستین)را حتی در هنگام رانندگی نیز انجام دهید.

خودروهایی که از استریم بازی جی فورس Now پشتیبانی می کنند

آنچه تاکنون می دانیم این است که جریان بازی جی فورس Now در خودروهای منتخب BYD، گروه هیوندای موتور (که باز هم نه تنها خودروهای هیوندای، بلکه خودروهای جنسیس، کیا و آیونیک را در بر می گیرد) و پولستار پشتیبانی خواهد شد.با این حال، انویدیا کاملا روشن کرده است که هدف این فن آوری (حداقل در ابتدا) خودروهایی با قابلیت رانندگی خودکار است.

این انتظار بسیار معقولی است، بنابراین به نظر می رسد باید منتظر خودرو های مستقلی باشیم که در حال حاضر از سیستم اینفوتینمنت انویدیا درایو پشتیبانی می کنند.

چشم انداز

آیا پخش Cyberpunk 2077 در حالی که منتظر شارژ ماشین خود هستید سرگرم کننده به نظر می رسد؟ این برای من صدق می کند. برای طرفداران بازی که اتفاقاً یکی از این اتومبیل ها را دارند، به نظر می رسد انویدیا به تازگی دلیل عالی دیگری برای نخریدن تسلا به شما ارائه کرده است!

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *