بهبود های جدید سیری شامل ارسال پیام آسان‌تر از همیشه در iOS 17

iOS 17 بتا 2 شامل ارتقاء بزرگ سیری

نسخه‌ی بتا 2 از iOS 17 قرار است کار با سیری را در ارسال پیام‌ها بسیار ساده‌تر کند، به ویژه وقتی از برنامه‌های شخص ثالث محبوبی مانند واتس‌اپ برای ارتباطات خود استفاده می‌کنید.

در حال حاضر می‌توانید از سیری برای ارسال پیام در هر برنامه‌ای که دوست دارید استفاده کنید، اما اگر مشخص نکردید که کدام برنامه، سیری آن را از طریق Messages ارسال خواهد کرد. با این حال در نسخه بتا 2iOS 17 (منبع: 9to5Mac)، حالا می‌توانید پیام خود را دیکته کرده و سپس تصمیم بگیرید که آن را برای کدام اپلیکیشن ارسال کنید، بدون اینکه نیاز باشد به سیری این کار را دستور دهید.

به تصویری که 9to5Mac منتشر کرده است، پاپ‌آپی که پیام شما را نشان می‌دهد، حالا یک منوی کشویی برای انتخاب برنامه‌های مختلف پیام‌رسانی دارد.

علاوه بر این، می‌توانید قبل از ارسال پیام، از همین پنجره پیش‌نمایش، تماس‌ها را تغییر داده و متنی را که به سیری گفتید را ویرایش کنید.
این تنها چیزی نیست که بتا 2 از iOS 17 به همراه دارد

این تمام چیزی نیست که نسخه بتا iOS 17 به ارمغان می آورد

نسخه بتا 2 از iOS 17 فقط چند روز است که منتشر شده، ولی تاکنون ویژگی‌های متعددی در آن کشف شده‌اند.

امیدواریم با تست و بررسی جدیدترین به‌روزرسانی توسط کاربران بتا، ویژگی‌های بیشتری در آن مشاهده شود.

نسخه بتا از iOS 17 در حال حاضر در مرحله بتای توسعه‌دهندگان قرار گرفته است، اما هر کسی می‌تواند برای یک حساب توسعه‌دهنده ثبت نام کند و در صورت تمایل به پذیرش خطرات استفاده از نرم‌افزارهای ناتمام، آن را امتحان کند. باید تا دو هفته دیگر شاهد انتشار نسخه‌ی بتای عمومی پایدارتر باشیم. نسخه نهایی iOS 17 احتمالا در ماه سپتامبر امسال همراه با سری آیفون 15 عرضه خواهد شد.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *