مزیت بزرگ موتورولا ریزر 2023 نسبت به سامسونگ گلکسی Z Flip 4

مزیت بزرگ موتورولا ریزر 2023 نسبت به سامسونگ گلکسی Z Flip 4

تا به امروز، گوشی‌های قابل تاشو مانند سامسونگ گلکسی Z Flip 4 نشان داده‌اند که یک نوآوری جذاب هستند، اما به دلیل محدودیت استفاده از آن‌ها در حالت بسته، دارای فروش کمتری هستند.

گوشی‌های قابل تاشوی بزرگ‌تر مانند Google Pixel Fold و سامسونگ گلکسی Z Fold 4 وقتی تاشده می‌شوند، عملکرد مشابه یک گوشی استاندارد را دارند، اما گوشی‌های قابل تاشو عموماً فقط یک نوار نمایشگر برای اعلان‌ها دارند و هیچ کاربرد دیگری ندارند. به عبارت دیگر، برای استفاده از گوشی باید یک مرحله اضافی را طی کنید.

قبلاً شنیده بودیم که موتورولا ریزر 2023 می‌تواند با داشتن یک نمایشگر لمسی خارجی ۳.۵ اینچی، تجربه‌ای متفاوت را ارائه دهد. اما اکنون با توجه به تصاویر و ویدیوهایی که توسط فردی قابل اعتماد به نام ایوان بلاس منتشر شده‌اند، می‌دانیم که این شرکت چگونه قصد دارد از این نمایشگر بزرگ‌تر بهره‌برداری کند.

عکس هایی از سبک زندگی Motorola Razr 2023
(اعتبار تصویر: Evan Blass / Twitter)

ویدیوی بلاس که به نظر می‌رسد مربوط به بخش بازاریابی این گوشی‌ها باشد، نشان می‌دهد که نرم‌افزارها و بازی‌ها روی نمایشگر کاور و یک صفحه کلید کامل نمایش داده می‌شود که به کاربران امکان می‌دهد بدون باز کردن گوشی، به پیام‌ها پاسخ دهند.

این ویدیو نشان می‌دهد که گوشی می‌تواند به راحتی بین این دو حالت جابه‌جا شود بدون نیاز به باز کردن آن. این عمل با مشاهده یک جریان در تیک‌تاک آغاز می‌شود و سپس به سمت بازی‌های غلتان مرمرین می‌رویم. در ادامه، یک اعلان ظاهر می‌شود و با ضربه زدن به آن، صفحه کلید بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود. همچنین یک لینک نقشه را به اشتراک می‌گذارد که با ضربه زدن روی آن، صفحه به صورت کامل باز می‌شود. تمام این کارها بدون نیاز به باز کردن گوشی انجام می‌شود.

عکس هایی از سبک زندگی Motorola Razr 2023
(اعتبار تصویر: Evan Blass / Twitter)

تصاویر تبلیغاتی که در سرتاسر این مقاله قرار دارند، نشان می‌دهند که گوشی‌های قابل تاشو تا چه حد برای گرفتن سلفی و تماس‌های تصویری مناسب هستند. شما نه تنها می‌توانید گوشی را بر روی خود نگه دارید و بدون استفاده از دست صحبت کنید، بلکه با اضافه شدن دوربین عقب با یک نمایشگر، می‌توانید سلفی‌های بسیار دقیق‌تری نسبت به اکثر گوشی‌ها بگیرید.

همه این‌ها نشان می‌دهد که گوشی‌های قابل تاشوی موتورولا، در مقایسه با سامسونگ گلکسی Z Flip 4، مزیتی بزرگ دارند. اگرچه گلکسی Z Flip 4 یک گام بزرگ در جهت بهبود برداشته است، گفته می‌شود که گلکسی Z Flip 5 نیز تجربه‌ای مشابه را با ارائه سامسونگ ارائه خواهد داد و نمایشگر کاور خود را به ۳.۴ اینچ گسترش خواهد داد.

عکس هایی از سبک زندگی Motorola Razr 2023
(اعتبار تصویر: Evan Blass / Twitter)

این همه اطلاعات باعث می‌شود که گوشی‌های قابل تاشو تا زمانی که عمر باتری به آن‌ها آسیب نرسد، پیشنهادی جذاب‌تر باشند. گلکسی Z Flip 4 در تست‌های استقامت ما تنها ۸ ساعت و ۳۳ دقیقه دوام می‌آورد که نسبت به نسل قبلی خود، گلکسی Z Flip 3، بهبود قابل توجهی است.

ما باید به زودی شاهد رقابت گوشی‌های قابل تاشو در سال جاری باشیم. بنابراین، طبق گفته بلاس، گوشی جدید موتورولا با نام RAZR Plus (که در ایالات متحده به عنوان RAZR Plus شناخته می‌شود، اما در سایر نقاط جهان با نام RAZR 40 Ultra شناخته می‌شود) در تاریخ ۱ ژوئن رونمایی خواهد شد و شنیده شده است که سامسونگ در رویداد Unpacked در اواخر ماه ژوئیه، گوشی قابل تاشو خود را معرفی خواهد کرد.

لیست بهترین گوشی‌های تاشو به زودی ممکن است بسیار متفاوت به نظر برسد، به خصوص اگر گوگل تصمیم بگیرد هم یک گوشی قابل تاشو را عرضه کند.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *