مایکروسافت قابلیت chatgpt بینگ را برای همه قابل دسترس میکند

مایکروسافت قابلیت chatgpt بینگ را برای همه قابل دسترس میکند

فن آوری ChatGPT که بینگ جدید مایکروسافت را با ChatGPT تقویت می کند، تحسین برانگیز است. این حقیقت که با استفاده از یک چت بات، می توانید برای به دست آوردن نتایج جستجو ارتباط برقرار کنید، بسیار جالب است. هر چند که همیشه همه چیز به خوبی پیش نمی رود و گاهی اوقات از عمق ماجرا خارج می شود، اما این امکان که شما با استفاده از یک چت بات، به سادگی یک لیست سنتی از نتایج جستجو را در اختیار داشته باشید، بسیار قابل توجه است.

حالا همه می توانند با استفاده از مرورگر مایکروسافت اج آن را امتحان کنند.

درست است که برخی از کاربران در حال حاضر به بینگ جدید دسترسی دارند، اما برخی دیگر هنوز در لیست انتظار هستند. برای دسترسی زودتر به بینگ جدید، می توانید به سایت بینگ بروید و درخواست دسترسی زودتر را ارسال کنید. با این حال، بهتر است بدانید که این لیست انتظار در واقع یک فرمالیته است و شما به محض پیوستن به آن، به بینگ جدید دسترسی خواهید داشت

اگرچه مایکروسافت این تغییر را به صورت رسمی اعلام نکرده است، ولی ویندوز سنترال بر این اساس این امکان را فراهم کرده است که در یکی یا دو روز گذشته، چندین نفر از اعضای تیم بدون نیاز به انتظار، به آن دسترسی پیدا کنند. در اینجا یکی از اعضای تیم نیز آن را امتحان کرد و به محض ثبت نام، به آن دسترسی پیدا کردند.

چرا مایکروسافت می تواند از لیست انتظار بینگ خارج شود؟

بینگ با ChatGTP
(اعتبار تصویر: Microsoft)

احتمالاً به دلیل رویداد بازآفرینی بهره وری با هوش مصنوعی که امروز برگزار می شود، مایکروسافت این تغییر ناگهانی را اعلام نکرده است. هنوز دلیل دقیقی برای این تغییر در دسترس نیست، اما به نظر می رسد که این تغییر برای ارتقای خدمات مایکروسافت در زمینه هوش مصنوعی صورت گرفته است.

در این رویداد، مایکروسافت در مورد این موضوع بحث خواهد کرد که هوش مصنوعی چگونه شیوه جدیدی از کار را برای هر فرد و سازمانی به ارمغان خواهد آورد.در حالی که این رویداد می تواند مربوط به ویژگی های هوش مصنوعی لینکدین مانند شرح وظایف نوشته شده توسط هوش مصنوعی، مقالات مشارکتی و غیره باشد، بینگ جدید با ChatGPT به وضوح بخش بزرگی از برنامه های هوش مصنوعی مایکروسافت است.

خوشبختانه، اگر به تازگی به بینگ جدید دسترسی پیدا کرده‌اید، هنوز در لبه پیشرفت هوش مصنوعی قرار دارید. به تازگی، ChatGPT با مدل GPT-4 که OpenAI به تازگی از آن رونمایی کرده، قدم بزرگی به جلو برداشته است. این چت بات هوش مصنوعی اکنون قادر به ارائه متون بیشتر، واکنش سریعتر و به زودی باید بتواند ورودی‌های تصویری و حتی ویدیویی را مدیریت کند. همچنین، مشخص شده است که مایکروسافت از آن برای قدرت‌بخشیدن به چت بات جدید بینگ استفاده کرده است. بنابراین، شما از مدل زبان برتر موجود استفاده خواهید کرد، حتی اگر بینگ جدید نتواند تمام کارهایی که چت بات پلاس می‌تواند انجام دهد را به خوبی انجام دهد.

بنابراین، زمانی که فرصت پیدا کردید، بهتر است به بینگ مراجعه کرده و ثبت نام کنید. البته به یاد داشته باشید که هوش مصنوعی قادر است به اشتباه بیفتد و حتی گاهی اوقات در تعاملات طولانی، چت بات‌ها به دلیل گیج شدن و خارج شدن از موضوع، دچار توهم شوند. به همین دلیل، هنگام استفاده از بینگ جدید یا ChatGPT به این نکات توجه کنید و راهنمای ما برای استفاده بهینه از ChatGPT را مرور کنید تا بتوانید با یک کاربر قدرتمند هوش مصنوعی مواجه شوید.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *