Microsoft Copilot: تجربه جدید هوش مصنوعی بر روی iOS

Microsoft Copilot: تجربه جدید هوش مصنوعی بر روی iOS

Copilot از Microsoft اکنون به صورت رایگان در iOS در دسترس است

Microsoft Copilot، آخرین چت‌بات هوش مصنوعی مایکروسافت، به تازگی برای دانلود بر روی iOS و iPadOS در دسترس قرار گرفته است. اگر احساس نیاز به یک ابزار هوش مصنوعی دیگر برای بازی و آزمایش دارید، هر دو می‌توانند در حال حاضر به صورت رایگان از App Store دانلود شوند.

Microsoft Copilot: چه کارهایی انجام می‌دهد؟

Microsoft Copilot (که ابتدا با نام Bing Chat شناخته می‌شد) بسیار شبیه به ChatGPT و چت‌بات‌های دیگری است که در سراسر وب پخش شده‌اند. شما پرسش یا درخواست خود را وارد می‌کنید – سوالی یا درخواست کمک برای نوشتن ایمیل یا خلاصه متن – و این برنامه به شما جواب مورد نیاز را ارائه می‌دهد. Copilot همچنین قادر به تولید تصاویر از متن است به دلیل ادغام با تولیدکننده متن به تصویر، DALL-E3.

مردی که از کیف کیف پول vCommute iPhone 15 استفاده می کند.
(اعتبار تصویر: Vena Products)

GPT-4: قدرت محرک پشت Microsoft Copilot

به طور جالب، Copilot قادر به اجرای GPT-4 است، که به اختصار برای ترنسفورمر پیش‌آموزش‌دیده تولیدی است. این نرم‌افزار به چت‌بات این امکان را می‌دهد که پاسخ‌های شبیه به انسان تولید کند و به هر دو ورودی متن و تصویر پاسخ دهد. برای مقایسه، نسخه رایگان ChatGPT در حال حاضر از GPT-3.5 استفاده می‌کند.

تفاوت‌ها و امکانات بیشتر

این تفاوت تنها میان دو برنامه نیست. Microsoft Copilot تعداد پاسخ‌هایی که یک کاربر می‌تواند در یک موضوع داشته باشد را به حدود سی محدود کرده است. همچنین اجازه دسترسی به تولید تصاویر بدون ایجاد حساب کاربری نمی‌دهد. با این حال، در هنگام آزمایش هر دو، به نظر می‌رسد Copilot تمایل به ارائه پاسخ‌های بلندتر به هر سوالی که من ارائه دادم داشت. ChatGPT به نظر می‌آید پاسخ‌هایی بیشتر شبیه به انسان ارائه داده و کمتر به نظر می‌رسد که فقط در وب برای پاسخ‌ها جستجو می‌کند.

مقایسه دقیق

در حال حاضر، به نظر می‌رسد Copilot هیچ نخی برای شما ذخیره نمی‌کند و شما قادر به آپلود فایل‌هایی به جز عکس‌ها نیستید. با این حال، این یک پیشرفت چشمگیر نسبت به ChatGPT است که تجزیه و تحلیل یک عکس را پیچیده‌تر از حد لزوم می‌کند.

در مقایسه سرعت هنگام استفاده از هر دو برنامه تفاوت چندانی نیافتم. هر دو Copilot و ChatGPT سریع در پاسخ‌های خود بودند، اگرچه ChatGPT کمی سریع‌تر به نظر می‌آمد. در نهایت، از هر دو خواستم یک ایمیل به یک دوست دورهمی بنویسند تا با او دیدار کنم. Microsoft Copilot با یک الگوی پر از گزینه‌ها پاسخ داد تا به من در سفارشی کردن پاسخ کمک کند. در عین حال، ChatGPT گزینه‌های جایگزینی ارائه نکرد اما ترکیب بهتری داشت.

به نظر می‌رسد در حال حاضر مزایایی برای هر دو برنامه وجود دارد، اما هیچ چیزی وجود ندارد که بتواند یکی را در مقابل دیگری بر روی محصولات Apple پیش ببرد. بزرگترین مانع برای Copilot محدودیت در تعداد پاسخ‌هاست که در آینده ممکن است با استفاده بیشتر از برنامه تغییر یابد.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *