طبق گزارش ها، مرسدس برند EQ را کنار می گذارد تا برای آینده ای تمام الکتریکی آماده شود


اگر اصرار مرسدس بنز بر نام گذاری EQ برای خودروهای الکتریکی خودسرانه به نظر می رسد، نگران نباشید. منابعی که با نشریه آلمانی Automotive مصاحبه کرده اند، ادعا می کنند که مرسدس بنز برند E Q را تا اواخر سال 2024 کنار خواهد گذاشت.به بیان ساده، زمانی که بیشتر و بیشتر خودروهای این شرکت الکتریکی عرضه شوند، این شرکت کاربرد چندانی برای برچسب نخواهد داشت.

مرسدس برای اولین بار از نام E Qدر خودروهای تولیدی با شاسی بلند E QC 2019 استفاده کرد.از آن زمان، این شرکت این نام تجاری را در هر دو نسخه برقی از طراحی های مرسوم مانند E QB و همچنین مدل های منحصر به فردی مانند E QS SUV به کار برده است.خودروهای مفهومی مانند شاسی بلند E QXX نیز به همین نام گذاری چسبیده اند.

یکی از سخنگویان مرسدس بنز در بیانیه ای خطاب به مرسدس بنز اعلام کرد که این شرکت در حال آماده سازی برنامه های خود است.با این حال، این نماینده گفت که این خودروساز استفاده از برند E Qرا با انتقال به ترکیب All-EV تا سال 2030 ” تسهیل خواهد کرد.این سخنگو افزود که این شناسایی هنوز هم نقشی کلیدی در استراتژی فعلی خودروهای الکتریکی این شرکت ایفا می کند.

اگر این گزارش صحت داشته باشد، این تجدید نظر تعجب آور نخواهد بود.در حالی که تولیدکنندگان خودرو اغلب از نام هایی برای برجسته کردن پیشرانه های الکتریکی استفاده می کنند، مانند شورلت بولت و فورد موستانگ Mach-E، آن ها کم کم به پیشرانه های سنتی تر تکیه می کنند چرا که EV ها رایج تر می شوند.بلبرینگ برقی آینده شورلت یک نمونه است.اچ تی سی در نهایت تبدیل به یک پیش فرض خواهد شد و شرکت ها نمی توانند از وجود یک موتور الکتریکی به عنوان نقطه فروش استفاده کنند.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *