تاریخ انتشار آیفون 15 — گزارش دوم رویداد اپل و زمان عرضه جدید آیفون‌ها

تاریخ عرضه آیفون 15

قبلاً شایعاتی به گوش می‌رسید که رویداد ماه سپتامبر اپل، که احتمالاً معرفی آیفون 15 و محصولات دیگری را به همراه خواهد داشت، ممکن است در تاریخ 13 سپتامبر برگزار شود. اکنون چندین گزارش این ادعا را تایید می‌کنند که نشان می‌دهد امروز روزی است که اپل از آخرین محصولات خود رونمایی خواهد کرد.

در ابتدا، مارک گورمن در جدیدترین نشریه خبری به نام “Power On” اعلام کرد که منابع نشان می‌دهند رویداد ماه سپتامبر اپل در تاریخ 12 یا 13 سپتامبر برگزار خواهد شد. منابع همچنین زمانی حدود 22 سپتامبر را برای عرضه آیفون‌ها اعلام کرده‌اند، که به این معنی است که موج اولیه فروش آیفون در پایان سه ماهه مالی چهارم، تا پایان سپتامبر اتفاق خواهد افتاد.

منابعی که با 9 to 5Mac صحبت کرده‌اند، ادعا می‌کنند که شرکت‌های سازنده گوشی از کارمندان خود خواسته‌اند که به دلیل اعلام یک خبر مهم مربوط به گوشی‌های هوشمند، روز 13 سپتامبر را تعطیل نکنند. این موضوع می‌تواند به عنوان یک نشانه برگزاری رویداد اپل در این تاریخ تلقی شود.

سایت 9 to 5Mac همچنین پیش‌بینی می‌کند که آیفون 15 از تاریخ 22 سپتامبر قابل خریداری خواهد بود و پیش‌سفارش‌ها از تاریخ 15 سپتامبر آغاز خواهند شد. این برنامه با تاریخ‌های عرضه گذشته اپل سازگاری دارد و امیدواریم که همین بار نیز تاخیری رخ ندهد.

در مورد شایعه تاخیر آیفون 15 چطور؟

با این همه، شایعات درباره تاخیر در عرضه آیفون 15 نیز مطرح شده‌اند. برخی از منابع ادعا می‌کنند که به دلیل مشکلات در زنجیره تامین، آیفون 15 تا ماه اکتبر به تاخیر خواهد افتاد. این شایعات نیز از وجود مشکلات در تولید نمایشگرهای بزرگتر برای آیفون 15 پرو یا دوربین‌های پریسکوپی آیفون 15 پرو مکس خبر می‌دهند.

به همین ترتیب، تحلیل‌گران نمی‌توانند به توافقی درباره تاخیر یا عدم تاخیر در عرضه آیفون 15 برسند. در سال گذشته، تاخیر در عرضه آیفون‌های جدید مستقیماً از اپل شنیده شد و به نظر می‌رسد امسال این موضوع تکرار نشود.

اگرچه هشداری از اپل در مورد تاخیر آیفون 15 در امسال منتشر نشده است، این واقعیت نشان می‌دهد که امکان تاخیر وجود ندارد، به خصوص که مارک گورمن نیز اشاره کرده که تا زمان اعلام رسمی اپل، هیچ تضمینی وجود ندارد.

آیفون 15 به عنوان ستاره اصلی رویداد سپتامبر اپل مطرح است، اما این رویداد تنها محدود به آیفون 15 نخواهد بود. انتظار می‌رود که اپل واچ سری 9 و شاید حتی اپل واچ سری 2 نیز معرفی شوند. هفته‌های آینده با اطلاعات بیشتر به ما خدمت خواهند کرد و در این زمینه دانش ما را بیشتر خواهد کرد.”

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *