تصاویر واقعی آیفون 15 به تازگی با USB-C و Dynamic Island


تصاویر واقعی آیفون 15 توسط افشاگر نام آشنای OnLeaks و MacRumors به اشتراک گذاشته شده است که نشان می دهد منبع این تصاویر، عکس هایی از مدل اولیه آیفون 15 استاندارد است.

در تصویر اول که نمایشگر آیفون های مورد بحث را نشان می دهد، شاهد یک بریدگی در بالای آن هستیم. جزیره دینامیک در حال حاضر منحصر به آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس است، اما شایعات می گویند که باید در تمام مدل های آیفون 15 ظاهر شود، که نشان دهنده پایان واقعی دوران ناچ فیس آی دی است که با آیفون X آغاز شد.

عکس آیفون 15
(اعتبار تصویر: Unknownz21))

جزیره پویا برای ارائه انیمیشن ها، هشدارها و فعالیت های زنده در حین استفاده از آیفون طراحی شده است و اپل این قابلیت را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است.برای مثال، شما می توانید وضعیت تحویل غذا یا امتیازات ورزشی خود را در جزیره پویا بدون نیاز به شیرجه زدن در یک برنامه ردیابی کنید. مشاهده مهاجرت این قابلیت فراتر از اپ ها به آیفون های معمولی می تواند توسعه دهندگان بیشتری را در استفاده از جزیره پویا باخود همراه کند.

چه کسی به رندرهای نیمه واقعی از مدل پایه آیفون 15 نیاز دارد؟

برخی جزیره پویا را یک گجت خوانده اند، اما انجام کاره ای روزمره مانند دنبال کردن تایمر، گرفتن جهت چرخش و کنترل پخش موسیقی را آسان تر می کند.

انیمیشن جزیره پویا آیفون 14 پرو مکس
(اعتبار تصویر: Apple)

تصویر دوم مربوط به درگاه شارژ USB-C این موبایل است، قابلیتی که به نظر می رسد اپل پیش از اجرای قانون استفاده از این درگاه در تمام موبایل های فروخته شده در اروپا معرفی می کند. پس از یک دهه اتصال لایتنینگ، این یک تغییر بزرگ خواهد بود، هرچند که اپل پیش از این با معرفی تدریجی آیپدهای USB-C نوید آن را داده بود.

(اعتبار تصویر: Unknownz21)

با این حال، در نظر داشته باشید که گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل ممکن است سرعت USB-C کندتری را در آیفون 15 معمولی ارائه دهد و سرعت انتقال سریع تری را برای آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس در نظر بگیرد.مشخص نیست که آیا در سرعت شارژ نیز تفاوتی وجود خواهد داشت یا خیر.

گذشته از این دو تغییر، این آیفون 15 شباهت زیادی به آیفون 14 دارد. شایعاتی در مورد ویژگی های جدید بزرگی مانند پشت و کناره های خمیده یا دکمه های پاور و حجم صدا منتشر شده است، اما این دکمه ها می توانند منحصر به مدل های پرو آیفون 15 باشند.به همین ترتیب، نمی توان ادعای برآمدگی دوربین بازطراحی شده را در برابر این دو عکس بررسی کرد؛ زیرا هیچ کدام پشت گوشی را نشان نمی دهند.

تغییرات هنوز هم می توانند در طراحی اعمال شوند، همانطور که evleaks21 مشخص می کند که این یک نمونه اولیه است.اما باتوجه به اینکه سایر رندرها با جزئیاتی که در اینجا می بینیم مطابقت دارند، این احتمال وجود دارد که این ظاهر جدید و اصلاح شده همان چیزی باشد که در زمان عرضه آیفون 15 به دست خواهیم آورد که احتمالا در ماه سپتامبر و طبق معمول خواهد بود.

انتظار داریم پیش از عرضه آیفون 15 و آیفون 15 پرو، رندرهای بیشتری از آن ها منتشر شود؛ بنابراین برای اطلاع از جدیدترین اخبار با تکفارس همراه باشید.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *