ناچ آیفون 14 – تغییراتی در طراحی که انتظار داریم

رندر آیفون 14 پرو

این ها تغییرات شایعه شده برای ناچ آیفون 14 هستند.

در میان ارتقاهای آیفون 14 و آیفون 14 پرو، موردی که حتی کم تر کسی به آن توجه می کند، تغییر (یا عدم وجود) ناچ در بالای نمایشگر گوشی است. اگر شایعات صحت داشته باشند، اپل به دنبال معرفی تغییری است که می تواند طراحی آیفون را برای چندین سال آینده تحت تاثیر قرار دهد، به این معنی که زمان آن رسیده تا خود را برای یک ظاهر کاملا جدید آماده کنید.

یا حداقل خود را برای یک نگاه کاملا جدید به دو مدل از چهار مدل آیفون 14 که قرار است پاییز امسال از راه برسند، آماده کنید. شایعات همچنین ادعا می کنند که ممکن است تنها شاهد اعمال این تغییر بزرگ برای مدل های پرو باشیم، که برای هر کسی که یک آیفون جدید می خواهد که در واقع جدید به نظر می رسد، اما برای کسی که نمی خواهد برای گران ترین مدل ها هزینه کند، باعث سر خوردگی خواهد بود.

در ادامه می توانید جزئیات مربوط به فیس آی دی و ناچ دوربین آیفون 14 و آیفون 14 مکس و همچنین کارهایی که اپل می تواند با آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس انجام دهد را مطالعه کنید. همچنین مطمئن شوید که سایر شایعات بزرگ آیفون ۱۴ مانند تغییرات در دوربین های آیفون ۱۴ و مشخصات آیفون ۱۴ را بررسی می کنید.

ناچ آیفون 14: آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس

اگرچه شایعات اولیه برای آیفون ۱۴ خلاف این موضوع را نشان می دادند، اما اجماع خبر های فعلی برای دو مدل آیفون ۱۴ پرو این است که اپل در واقع ناچ مورد استفاده برای گوشی های پرچم دار خود از سال ۲۰۱۷ کنار را خواهد گذاشت و از طراحی بریدگی دوگانه جدیدی استفاده خواهد کرد.

رندر آیفون 14 پرو

همان طور که رندرهای غیررسمی آیفون ۱۴ پرو و تصاویر فاش شده از محافظ صفحه نمایش نشان می دهند، احتمالا یک بریدگی پانچ برای دوربین سلفی و بریدگی دیگری به شکل قرص در سمت چپ آن وجود دارد که سیستم فیس آیدی را برای باز کردن قفل گوشی در خود جای داده است.

عکس لو رفته از صفحه نمایش آیفون 14

این یک طراحی غیر معمول است اما طراحی که پیکسل ها را به صفحه نمایش باز می گرداند و یک طراحی تازه و مدرن تر را به آیفون جدید ارائه می دهد. با این حال، باز هم این فقط برای آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس است. همین شایعات حاکی از آن است که دو گوشی دیگر آینده اپل ظاهری آشناتر خواهند داشت.

ناچ آیفون 14: آیفون 14 و آیفون 14 مکس

در حالی که شایعات مربوط به ناچ برای مدل های پرو آیفون ۱۴ هیجان انگیز است، به نظر می رسد گوشی های استاندارد آیفون ۱۴ طراحی جدید را از دست خواهند داد. نگاهی دیگر به تصویر فاش شده از محافظ های صفحه نمایش آیفون ۱۴ در بالا بیندازید و خواهید دید که سایر دستگاه های غیر پرو از طراحی جدید استفاده نمی کنند.

طراحی آیفون 14 پرو در مقابل طراحی آیفون 14

در عوض، گزارش ها نشان می دهند که مدل های ارزان قیمت تر آیفون ۱۴ طراحی ناچ کوچک تری که در آیفون 13 به چشم می خورد را حفظ خواهند کرد. این خبر ناامیدکننده ای است؛ اما در راستای شایعات دیگری است که می گویند بسیاری از ویژگی های آیفون 13، ازجمله چیپست، ممکن است به آیفون ۱۴ معمولی منتقل شود. کاربرانی که آیفون ۱۴ یا آیفون ۱۴ مکس می خرند، ممکن است مجبور شوند بپذیرند که یک طراحی یک ساله دریافت می کنند، پس یا میتوانند پول اضافی را برای یک مدل پرو خرج کنند یا منتظر بمانند تا آیفون های آینده از بریدگی بالای نمایشگر استفاده کنند.

ناچ آیفون 14: شایعات قبلی

در حالی که اکنون به نظر می رسد کارخانه شایعات روی ناچ دوگانه قرص و محکم متمرکز شده است، ممکن است شاهد شایعات دیگری در مورد چگونگی شکل گیری ناچ آیفون ۱۴ بوده باشید.

شاید برجسته ترین آن ها شایعه ای اولیه بود که نشان می داد مدل پرو دارای یک حفره پانچ برای دوربین سلفی در مرکز بالای گوشی خواهد بود.

رندر آیفون 14 منتشر شده توسط Front Page Tech و Ian Zelbo

یک ماکت نیز وجود داشت که آیفون را با یک ناچ قرصی شکل نشان می داد که کمی به نشانه ها نزدیک تر بود.

ماکت آیفون 14 بدون بریدگی

این احتمال وجود دارد که در آینده شاهد آیفونی باشیم که از هر یک از این طراحی ها استفاده کند. همچنین ظاهرا در آینده ای نزدیک شاهد حضور ماژول Face ID دوربین زیر نمایشگر خواهیم بود. با این حال، به نظر نمی رسد برای آیفون های امسال، این اتفاقات رخ دهد.

بریدگی آیفون 14: چشم انداز

حتی اگر تنها برخی از مدل های جدید آیفون ۱۴ ظاهر تکراری داشته باشند، باز هم وقتی برجسته ترین گوشی هوشمند جهان بازطراحی می شود، اتفاق بسیار بزرگی است. طراحی ناچ دار آیفون که در طول پنج سال گذشته بسیار فراگیر شده است، در صورت صحت شایعات در شرف بازنشستگی تدریجی است و دو بریدگی جدید اما منحصر به فردی که قرار است جایگزین آن شوند، نه تنها جای ناچ را می گیرند، بلکه هدف عملی افزایش نمایشگر قابل استفاده در گوشی را نیز دنبال می کنند.

اگر قصد خرید آیفون ۱۴ معمولی یا مدل دیگر آن آیفون ۱۴ مکس را دارید، ممکن است اپل هیچ سورپرایزی برای شما نداشته باشد. باتوجه به اینکه به نظر می رسد کاربران آیفون در سال های اخیر به ناچ عادت کرده اند، این موضوع مشکل بزرگی نیست. اما حیف است که این گوشی های جدید در لحظه عرضه به روز نباشند، حتی اگر هنوز هم گوشی های خوبی باشند.

البته همه این ها فعلا براساس شایعات است. اگر ادعاهای جدیدی وجود داشته باشد که در فاصله زمانی بین عرضه آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو مطرح شده باشد، آن ها را در اخبار و شایعات آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو خواهید یافت.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *