iOS 17.2 منتشر شد – این ویژگی های جدید آیفون را می توانید امتحان کنید

iOS 17.2 منتشر شد – این ویژگی های جدید آیفون را می توانید امتحان کنید

همین چند ماه پیش بود که اپل اولین آپدیت بزرگ خود را برای iOS 17 منتشر کرد و حالا بالاخره دومین آپدیت بزرگ را با iOS 17.2 دریافت کرده است. صاحبان آیفون با iOS 17.1 شاهد تغییرات و اصلاحات زیادی در نرم افزار موبایل خود بودند، از جمله به روزرسانی جدید ایردراپ و حالت استندبای، اما هنوز برنامه مورد انتظاری که اپل در WWDC 2023 از آن رونمایی کرد را از دست نداده بود. اکنون انتظار به پایان رسیده است؛ زیرا سرانجام با دانلود iOS 17.2 در دسترس قرار می گیرد.

اگر اعلان iOS 17.2 را برای به روزرسانی آیفون خود دریافت نکرده اید، باید به بخش Software Update در منوی تنظیمات آیفون های خود مراجعه کنید تا این فرآیند آغاز شود. در حالی که اپلیکیشن مجله یکی از هیجان انگیزترین ویژگی های جدید در مورد بروزرسانی است، چند مورد قابل توجه دیگر نیز وجود دارد.

این چیزی است که می توانید همین حالا با آپدیت iOS 17.2 امتحان کنید.

اپلیکیشن Journal بالاخره رسید

لوگو و اسکرین شات برنامه iOS 17 Journal در آیفون
(اعتبار تصویر: Apple)

حال که بالاخره این مجله در کنار انتشار iOS 17.2 اعلام شده است، قصد دارد با کمک به کاربران آیفون برای نوشتن نظرات خود در مورد تمام لحظات خاص زندگی آن ها، سلامت کاربران آیفون را بهبود بخشد. نه تنها یک بخش نوشتاری در اپلیکیشن ژورنال وجود دارد، بلکه این مدخل ها را با گنجاندن عکس ها، ویدیوها، مکان هایی که بازدید کرده اید و حتی نوارهای صوتی تکمیل می کند تا این مدخل ها پویاتر به نظر برسند.

زیبایی اپلیکیشن مجله این است که چگونه می تواند به کمک یادگیری ماشینی درون دستگاه، تمام این قطعات را به صورت هوشمند جمع آوری کند. آن را مانند یک کتاب داستان تصور کنید، که می توانید در هر زمانی برای زنده کردن این موقعیت های خاص به آن رجوع کنید. هدف همه آن ها کمک به کاربران در عادت های نوشتاری شان بود. از همه مهم تر، اپلیکیشن Journal به صورت خودکار پیشنهادهای شخصی سازی شده ای در مورد آنچه باید در مورد آن بنویسید، همراه با یادآوری های روزانه برای هدایت تمرکز بر قدردانی ارائه خواهد کرد.

اگر نگران این هستید که کسی در حال خواندن ورودی های برنامه شما باشد، همیشه می توانید آن ها را با رمز عبور دستگاه، تاچ آی دی یا فیس آی دی قفل کنید تا خصوصی بمانند. با این حال، به نظر می رسد که برنامه های روزنامه نگاری شخص ثالث نیز قادر به استفاده از API سوگلی خواهند بود.

فیلمبرداری فضایی در iPhone 15 Pro

ویدئوی فضایی اپل ویژن پرو
(اعتبار تصویر: Apple)

آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس جدید اپل با قابلیت ضبط ویدئوی فضایی با انتشار iOS 17.2 به روزرسانی می شوند انگیزه دیگری که برای خرید آیفون های جدید وجود دارد این است که شما می توانید از اوایل سال آینده با انتشار آپدیتی این دیوایس ها را از نو تهیه کنید.

آنچه ضبط ویدیوی فضایی را متفاوت می کند، توانایی زنده کردن خاطرات در سه بعد است. این تصاویر با استفاده از دوربین های اصلی و فوق عریض آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس ثبت شده اند و امکان مشاهده آن ها از طریق اپل ویژن پرو با افکت های عمقی وجود دارد.

سیری اکنون به داده های اپلیکیشن Health دسترسی دارد

با ادغام بیشتر Siri با برنامه Health، iOS 17.2 اکنون به دستیار صوتی اپل دسترسی به داده‌های برنامه Health می‌دهد. به این معنی که کاربران اکنون می توانند با ضربه زدن روی سیری، داده های برنامه Health خود را ثبت و به آنها دسترسی پیدا کنند. برای مثال، می‌توانید از Siri بخواهید که وضعیت حلقه‌های ورزش شما را به شما اطلاع دهد – یا حتی اندازه‌گیری ضربان قلب را شروع کند.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *