معرفی Magic Compose: پیشنهادات هوشمند در پیام‌رسان‌های Google

پیشنهادات نوشتاری هوش مصنوعی اندروید

همانطور که هر کسی که هر دو ساعت از کنفرانس اصلی گوگل I/O را مرور کرده باشد می‌داند، این شرکت امسال همه چیز را در زمینه هوش مصنوعی پیش می‌برد. از جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی گرفته تا ویرایشگر جادویی برای تکمیل تمام اپ‌های ناقص، به نظر نمی‌رسد حوزه‌ای از سرویس‌های اصلی گوگل وجود داشته باشد که هوش مصنوعی به نحوی به آنها دست نزند.

یکی از این حوزه‌ها که به ارتقا هوش مصنوعی منجر می‌شود، پیام‌های متنی ساده است و حالا گوگل بتای Magic Compose را منتشر کرده تا کاربران آمریکایی اندروید بتوانند آن را مستقیماً در اپلیکیشن پیام‌های RCS این شرکت قرار دهند.

همانطور که ویدیوی تبلیغاتی کوتاه نشان می‌دهد، Magic Compose نه تنها پاسخ‌ها را براساس آنچه در مورد آن صحبت می‌کنید پیشنهاد می‌دهد، بلکه به شما اجازه می‌دهد آنها را به سبک دلخواه خود اصلاح کنید.

اگر نمی‌خواهید برای گرفتن یک قرار شام خیلی ناامید به نظر برسید، می‌توانید به تب Chill بروید، یا اگر می‌خواهید مسابقه تیندر خود را عجیب و غریب کنید، می‌توانید چیزی را با یک تگ شافل امتحان کنید.

گوگل اضافه کرد که اعضای پریمیوم گوگل وان در برنامه تست بتای Messages دسترسی اولویت دار دارند. اما این شاید مهم‌ترین چیزی نباشد که در صفحه پشتیبانی رسمی نظر شما را به خود جلب خواهد کرد.

این موضوع نشان می‌دهد که گوگل برای کار با Magic Compose باید به پیام‌های اخیری که تماس مورد نظر را ارسال کرده‌اید دسترسی داشته باشد. این کار به صورت محلی در گوشی شما انجام نمی‌شود و در عوض برای پردازش به سرورهای گوگل فرستاده می‌شود، حتی اگر از RCS با رمزنگاری end-to-end استفاده می‌کنید.

این موضوع ممکن است کاربران را کمی ناراحت کند، حتی اگر این شرکت تلاش کند اهمیت آن را کم اهمیت جلوه دهد.

این شرکت می‌نویسد گوگل پیام‌ها را ذخیره نمی‌کند یا از آنها برای آموزش مدل‌های یادگیری ماشین استفاده نمی‌کند. بیش از 20 پیام قبلی، از جمله اموجی‌ها، واکنش‌ها و URLها، به سرورهای گوگل ارسال می‌شوند و تنها برای ارائه پیشنهادهای مربوط به مکالمه شما مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پیام‌هایی با پیوست‌ها، پیام‌های صوتی و تصاویر به سرورهای گوگل ارسال نمی‌شوند، اما امکان ارسال کپشن‌های تصویری و رونوشت‌های صوتی وجود دارد. این شرکت اشاره می‌کند که این اتفاق تنها در زمان استفاده از Magic Compose رخ می‌دهد و پس از اتمام کار، پیام‌ها از سرور دور انداخته می‌شوند.

البته هیچ کدام از این موارد کاملاً شگفت‌انگیز نیستند. هوش مصنوعی برای ارائه پیشنهادها نیاز به دانستن یک زمینه محاوره‌ای دارد و نیاز پردازشی مورد نیاز برای اجرای محلی برخی سخت‌افزارها بسیار زیاد خواهد بود. گوگل با برون‌سپاری این کار به سرورهای ابری خود می‌تواند همان جادوی هوش مصنوعی را به همه، صرف نظر از گوشی خود، ارائه دهد.

نحوه استفاده از Google Magic Compose

اگر این موضوع شما را ناامید نمی‌کند، گوگل دستورالعمل‌هایی دارد که چگونه می‌توانید خودتان Magic Compose را امتحان کنید. شما باید در برنامه بتای گوگل مسیجز باشید و حتی اگر باشید، این برنامه تنها برای افراد بالای 18 سال، با استفاده از زبان انگلیسی و در گوشی‌های اندرویدی با سیم کارت‌های آمریکایی باز است. کسانی که هنوز اندروید گو را دریافت نکرده‌اند.

اگر تمام معیارها را رعایت کنید و بتای Messages را داشته باشید، تنها کافی است یک مکالمه RCS را باز کنید و روی دکمه پیشنهادها Message ضربه بزنید که یک آیکون حباب سخنرانی کوچک با علامت Q در گوشه بالا سمت راست است. سپس با ضربه زدن روی آن، Magic Compose را انتخاب کنید.

از آنجا، روی همان دکمه ضربه بزنید و سپس پیامی که می‌خواهید استفاده کنید را انتخاب کنید. سپس می‌توانید آن را با آیکون مدادی شکل اصلاح کنید و با سوایپ به چپ و راست بین زبانه‌ها سبک انتخاب خود را انتخاب کنید. روی پیامی که دوست دارید ضربه بزنید و کپی آن را بزنید و یا ساده‌تر، به پیام اضافه کنید و آن را ارسال کنید.

باید توجه داشته باشید که Magic Compose در حال حاضر در حال آزمایش در نسخه بتای Messages است و تنها برای برخی کاربران در آمریکا در دسترس است. اما به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک به همه کاربران در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

در کل، Magic Compose یک ویژگی جالب است که به کاربران کمک می‌کند تا پیام‌های خود را به سرعت تکمیل کنند و به طور خلاصه و موثرتر با دوستان و خانواده خود ارتباط برقرار کنند. با گذشت زمان و بهبود مدل‌های هوش مصنوعی، امکانات مشابهی در برنامه‌های مختلف دیگر نیز ظاهر خواهند شد.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *