افزایش روشنایی به لطف به‌روزرسانی ویدیو بوست پیکسل 8 پرو

افزایش روشنایی به لطف به‌روزرسانی ویدیو بوست پیکسل 8 پرو

ویژگی تقویت تصویر گوگل پیکسل 8 پرو به عنوان بخشی از آپدیت ماه دسامبر پیکسل منتشر شد و به نظر می رسد که بیشتر از آنچه در ابتدا تصور می شد، در آن وجود داشته است.

براساس گزارش اندروید پلیس، یک تغییر جزئی در رابط کاربری اپلیکیشن دوربین به وجود آمده است که فعال کردن Video Boost در شرایط خاص را برای کاربران آسان تر می کند.

ظاهرا هنگام تلاش برای گرفتن ویدئو در محیطی کم نور، اپلیکیشن دوربین در پیکسل 8 پرو استفاده از Video Boost را با Night Sight توصیه می کند. گزارش ها حاکی از آن است که این پیام با پیام ارسال شده در زمان آغاز به کار Night Sight متفاوت است. در اصل یک اسپیکر بسیار بزرگ تر بود که سه چهارم صفحه را اشغال می کرد و از یک ضامن بزرگ برای افزایش ویدیو استفاده می کرد.

Google Pixel 8 Pro در دست است.
(اعتبار تصویر: Future )

آپدیت جدید قطعا کم تر مزاحم است، اما در فعال سازی آن نیز خاص تر است. ظاهرا آپدیت جدید تنها در دوربین گوگل پیکسل 8 پرو هنگام تلاش برای عکاسی در شرایط کم نور ظاهر خواهد شد. لازم به ذکر است که داشتن یک اپ به این دلیل ساده اهمیت دارد که Video Boost به صورت خودکار فعال نمی شود، بنابراین به راحتی می توان آن را فراموش کرد.

Video Boost یکی از قابلیت های جالب پیکسل 8 پرو محسوب می شود؛ اما محدودیت های متعددی برای عملکرد صحیح آن وجود دارد. از نظر تئوری، Video Boost باید برای بهبود کیفیت ویدیوهایی با گستره دینامیکی، وضوح، رنگ و تثبیت کننده به روز شده برای ویدیوهای آپلود شده استفاده شود. با این حال برای کارکرد باید Google Photo Backup فعال شود.

همچنین باید توجه داشته باشید که Video Boost علی‌رغم قدرت گزارش‌شده تراشه Tensor G3، عملاً به صورت محلی روی Pixel 8 Pro کار نمی‌کند. در عوض، این ویژگی با انتقال ویدیوی ضبط‌شده به سرورهای Google Cloud کار می‌کند، جایی که هر فریم را از طریق یک خط لوله HDR Image+ اجرا می‌کند تا کیفیت ویدیو را بهبود بخشد. این انتقال همچنین دلیل مداوم فعال بودن ویژگی ویدیو بوست و لزوم روشن کردن آن در هر بار فعال‌سازی برنامه دوربین است.

این یک تغییر ساده است، اما تغییری که قطعاً برای کاربران آسان‌تر می‌کند تا بهترین نتایج را از گوشی‌های خود دریافت کنند. گزارش شده است که ویژگی ویدیو بوست بهبود قابل توجهی در ویدیوهای کم‌نور ایجاد می‌کند، بنابراین بهبود دکمه‌ی جابه‌جایی یک افزودنی عالی است.

امیدواریم که این به‌روزرسانی به کاربران Pixel 8 Pro کمک کند تا از ویژگی Video Boost استفاده بیشتری کرده و ویدیوهای خیره‌کننده‌ای حتی در شرایط کم‌نور ثبت کنند.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *