بهبود تصحیح خودکار در iOS 17: مدلی جدید و پیشرفته برای دقت و صحت بیشتر

چگونه iOS 17 با مشکلات تایپی خودکار مقابله می کند

تایپ، یک عمل بدیهی است که همه ما آن را انجام می‌دهیم. اما الان با روزهایی فاصله داریم که برای ارسال پیامک، با عصبانیت روی پدهای شماره‌گیری تایپ می‌کردیم. با این حال، امروزه ناکامی‌های بیشتری در ارتباط با تصحیح نادرست تلفن‌ها برای پیام‌های ما وجود دارد، به‌ویژه زمانی که ما سعی می‌کنیم یک نقطه را پشت سر بگذاریم.

در جریان رویدادهای WWDC 2023، اپل در پاییز امسال، چندین قابلیت هیجان‌انگیز را که در iOS 17 معرفی می‌شوند، به ما معرفی کرد. این قابلیت‌ها شامل بهبودهای مرتبط با مشکلات تصحیح خودکار هستند که بسیاری از ما با آن مواجه هستیم. تا به حال، همه چیز درباره سرعت تایپ بوده و کمتر به تصحیح مشکلات اهمیت داده شده است. اما iOS 17 نه تنها بهبودهای عملکردی در تجربه تایپ دارد، بلکه طراحی جدیدی نیز آن را جذاب‌تر می‌کند.

وسط همه این‌ها، شما می‌خواهید دستگاه خود هوشمند‌تر شود. علاوه بر روش استفاده از صفحه کلید دستگاه، iOS 17 از یک مدل جدید و پیشرفته برای تصحیح تایپ استفاده خواهد کرد که دقت و صحت تایپ را بهبود خواهد بخشید.

ما همه کلمات عجیب و غریب خود را در مکالمات واقعی بیان می‌کنیم، بنابراین تایپ در آیفون نشان‌دهنده‌ای از این است که با iOS 17، ویژگی تصحیح خودکار بهبود یافته است. به‌طور خاص، این ویژگی به شما آموزش می‌دهد و بر اساس کلماتی که استفاده می‌کنید، خودش را به‌روز می‌کند. با انتخاب تصحیح خودکار مناسب، همیشه کلمه‌های درست را انتخاب خواهید کرد.

ویژگی صفحه کلید متن پیشگویانه Apple iOS 17.
(اعتبار تصویر: Apple)

همچنین اپل در iOS 17، روند پیش‌بینی و پیش‌بینی کردن متن را سریع‌تر کرده است. در حال حاضر، پیشنهادها بر روی صفحه کلید در بالای صفحه نمایش نمایش داده می‌شوند، اما به زودی پیش‌بینی‌ها به صورت خطی و درون‌خطی اتفاق خواهند افتاد و با ضربه زدن روی نوار فضا، اضافه خواهند شد.

هر کسی که از Gmail استفاده می‌کند، این ویژگی مفید پیش‌بینی را می‌شناسد. بنابراین سرعت تایپ در آیفون به‌طرز قابل‌توجهی افزایش خواهد یافت. در واقع، این می‌تواند به تکمیل یک جمله کمک کند، عملی که تنها با ضربه زدن کلید فاصله انجام می‌شود.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *