چگونه کالاهای ممنوعه را در بازی Starfield پیدا کرده و بفروشید

نحوه یافتن و فروش کالای قاچاق در استارفیلد

فروش کالاهای ممنوعه در بازی Starfield یک فرآیند بدون مشکل نیست. در واقعیت، کالاهای ممنوعه در بازی Starfield می‌توانند با چندین حالت مختلف ظاهر شوند، اما در اصل، شما با کالاهای بی‌قانون بین‌ستاره‌ای سر و کار دارید.

از نقاشی‌های فضایی دزده شده، اعضای بدن برداشته شده یا انواع خاصی از مواد شیمیایی، مقامات مختلف در کهکشان عظیم بازی Bethesda اساساً نمی‌خواهند شما پول زیادی از آن‌ها بسازید.

به خوشبختی، پیدا کردن کالاهای ممنوعه در Starfield یک فرآیند نسبتاً ساده است. شما معمولاً همیشه می‌توانید کمی کالای ممنوعه در کشتی‌های ناوگان کریمسون یا فضابردارها پیدا کنید. به همین ترتیب، می‌توانید به راحتی آن را با فرود بر روی یک سیاره پیدا کرده و از اسکنر خود برای جستجوی نزدیک‌ترین پایگاه یا مرکز تحقیقات استفاده کنید، جایی که معمولاً می‌توانید کالاهای ممنوعه شاناقه خود را پیدا کرده و یا به آن‌ها حمله کرده و جسدهای آن‌ها را بازرسی کنید تا کالاها را بدست آورید.

بعد از اینکه کالاهای ممنوعه Starfield را به تصرف خود درآورده‌اید، حالا به این معناست که باید مکان‌هایی برای فروختن کالاهای غیرقانونی خود پیدا کنید. بیشتر فروشگاه‌ها یا افراد فروشی نمی‌خواهند هیچ کاری با کالاهای ممنوعه نداشته باشند، اما خوشبختانه فروشندگان اداره تجارت هیچ مشکلی در خرید کالاهای ناقص از شما ندارند.

در زیر، شما را از طریق مراحل چگونگی پیدا کردن و فروش کالاهای ممنوعه Starfield را راهنمایی خواهیم کرد، اگر شما تازه‌تازه در بزرگترین بازی Xbox Series X سال شروع به بازی کرده‌اید. با مراحل آسان ما، شما به سرعت می‌توانید کالاهای ممنوعه Starfield را بدست آورید و از آن‌ها سود کسب کنید.

لطفاً توجه داشته باشید: راهنمای زیر فرض می‌کند که شما بازی Starfield را با یک دسته بازی ایکس باکس انجام می‌دهید، بنابراین این مراحل دکمه‌های کنترلر ایکس باکس را نشان می‌دهند، به جای ورودی‌های صفحه کلیدی.

نحوه یافتن و فروش کالای قاچاق استارفیلد

  1. کشف کالای قاچاق در پایگاه ها و مراکز تحقیقاتی
  2. فهرست کالاهای قاچاق خود را بررسی کنید
  3. اگر تازه کارتان را شروع کرده اید، به جمی سون سفر کنید.
  4. رئیس شهر جدید آتلانتیس
  5. پیدا کردن دفتر سازمان تجارت
  6. فروش کالاهای غیرقانونی خود را آغاز کنید

در ادامه دستورالعمل های کامل نمایش داده شده برای هر مرحله را مشاهده می کنید.

1. در پایگاه ها و مراکز تحقیقاتی کالای قاچاق پیدا کنید

کالای قاچاق استارفیلد
(Image: Bethesda)

معمولا سریع ترین و مطمئن ترین راه برای پیدا کردن کالای قاچاق استارفیلد، رفتن به پایگاه ها و مراکز تحقیقاتی است. هنگامی که روی یک سیاره فرود آمدید، دکمه LB را فشار دهید تا اسکنر شما بالا بیاید (این دکمه آیکون هایی را نشان می دهد که مکان امکانات مذکور را نشان می دهد). کشف کالای قاچاق معمولا شامل کشتن دشمنان و غارت بدن آن ها یا جستجوی ساختمان های مختلف است.

2. برای بررسی کالای قاچاق، موجودی خود را مرور کنید

کالای قاچاق استارفیلد
(Image: Bethesda)

دکمه منو را روی کنترلر خود بزنید، سپس از منوی شخصیت های استارفیلد، بخش شخصیت های خود را انتخاب کنید. اقلام قاچاق با یک نماد کوچک زرد رنگ مشخص می شوند تا به شما در شناسایی آن ها کمک کنند.

3. یک دفتر اداره تجارت پیدا کنید (ما Wolf را توصیه می کنیم)

کالای قاچاق استارفیلد
(Image: Bethesda)

حالا باید دفتر یا کیوسک سازمان تجارت را پیدا کنید. این افراد هر چیزی را می خرند و معمولا در هر شهر یک فروشنده سازمان تجارت و در هر دفتر خدمات کشتی یک کیوسک سازمان تجارت وجود دارد. اما یک نکته وجود دارد: برای رسیدن به این موارد، معمولا باید اسکنرها را در سیستم های ساکن اصلی مانند آلفا قنطورس دور بزنید، زمانی که وارد سیستم های ساکن تحت کنترل UC یا Freestar Collective می شوید، کشتی شما برای قاچاق اسکن خواهد شد و در صورت پیدا شدن، دستگیر خواهید شد. حتی با نگه داشتن یک محموله محافظت شده و یک جمر برای کاهش شانس ردیابی شما، باز هم می توانید دستگیر شوید. و در اوایل بازی ممکن است منابع لازم برای آن ها را نداشته باشید.

ساده ترین راه حل در بازی اول، رفتن به سراغ سیستم ولف است که در عین حال که متعلق به UC است، هنگام ورود شما را اسکن نخواهد کرد. سپس، وارد استارتاپ دن شوید که فروشنده سازمان تجارت است!

4. شروع به فروش کالاهای غیرقانونی خود کنید

کالای قاچاق استارفیلد
(Image: Bethesda)

زمانی که دفتر سازمان تجارت را پیدا کردید، می توانید بلافاصله فروش کالای قاچاق استارتاپ خود را آغاز کنید. فقط در نظر داشته باشید که فروشندگان در یک بازه زمانی مشخص، بودجه محدودی دارند، بنابراین اگر می خواهید به سراغ یک سری کالای قاچاق بروید و فروشنده ناگهان پولش تمام شده است، یاد بگیرید که چگونه در استارفیلد منتظر بمانید تا 48 ساعت سریع جلو بروید. بعد از گذشت این مدت، متوجه می شوید که فروشنده برای خرید بیشتر کالای قاچاق شما، پول تازه ای را به شما داده است.

و همین! حالا می توانید سوده ای بد خود را گرو گذاشته و سود مناسبی به دست آورید. به راهنمایی بیشتر استارتاپ ها نیاز دارید؟ سپس نحوه استفاده از حالت عکاسی استارفیلد را بررسی کنید، به نحوه افزایش وزن در استارفیلد سرعت ببخشید و مطمئن شوید که می دانید چگونه کشتی خود را در استارفیلد ارتقا دهید.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *