نحوه پهلو گیری در استارفیلد

نحوه پهلو گیری در استارفیلد

در بازی Starfield، بخش قابل‌توجهی از ماجرا در فضا اتفاق می‌افتد و شما برای انجام ماموریت‌ها و کاوش باید به ایستگاه‌های فضایی وصل شوید. اگر قصد دارید جانداری دزدکی کنید، در این صورت باید بدانید چگونه پس از نبرد با کشتی‌های دشمنی، به آنها پایش دهید تا بتوانید آنها را برداشت کنید.

حالا، روش ایستگاه کردن در هر دوی این سناریو‌ها بطور اساسی مشابه است. با این حال، ایستگاه کردن در کشتی‌های دشمنی که قصد پس‌گرفتن آنها را دارید، دشوارتر است چرا که باید ابتدا چند مرحله را انجام دهید. به همین دلیل، ما در اینجا هر دو مورد را پوشش می‌دهیم.

آماده اید؟ چگونه در استارفیلد پهلو بگیریم؟

نحوه لنگر انداختن با ایستگاه فضایی یا کشتی دوستانه

برای پهلو گرفتن در ایستگاه‌های فضایی و کشتی‌های بزرگ دوستانه که اغلب در مأموریت‌ها رخ می‌دهد، ایستگاه کردن بسیار ساده است.

1. به ایستگاه نزدیک شوید و دکمه R (برای کامپیوتر) یا X (برای ایکس باکس) را فشار دهید.

اسکرین شات نحوه اتصال در استارفیلد را نشان می دهد
![چگونه در Starfield پهلو بگیرید](تصویر: بتسدا)

به ایستگاه فضایی که می‌خواهید وصل شوید نزدیک شوید و دکمه R (برای کامپیوتر) یا دکمه X (برای ایکس باکس) را فشار دهید.

خیلی آسان. اما ایستگاه کردن در کشتی‌های دشمنی کمی پیچیده‌تر است. این موضوع را در مرحله بعدی مورد بررسی قرار می‌دهیم.

نحوه پهلوگیری با کشتی های دشمن

اینجا چگونه به کشتی‌های دشمنی پیش‌بیافتیم که کمی پیچیده‌تر است. ابتدا باید مطمئن شوید که دارای توانایی کنترل هدف سیستم‌های ترتیب 1 هستید که به شما امکان قفل کردن هدف در حالت نبرد را می‌دهد. اگر این توانایی را ندارید، نمی‌توانید به کشتی‌های دشمنی وصل شوید.

اسکرین شات نحوه اتصال در استارفیلد را نشان می دهد
![چگونه در Starfield پهلو بگیرید](تصویر: بتسدا)

پس از فعال کردن توانایی کنترل هدف سیستم‌ها، بیرون بروید و یک کشتی دشمنی پیدا کنید! سپس دستورات زیر را دنبال کنید.

1. موتورهای کشتی دشمن را نابود کنید

اسکرین شات نحوه اتصال در استارفیلد را نشان می دهد
![چگونه در Starfield پهلو بگیرید](تصویر: بتسدا)

با استفاده از دکمه R (برای کامپیوتر) یا دکمه X (برای ایکس باکس) به کشتی دشمنی قفل کنید، سپس از کلیدهای پیکان (برای کیبورد) یا کنترل‌های جهتی (برای کنترلر) برای نشانه‌گیری و از بین بردن سپرهای کشتی دشمنی استفاده کنید. پس از آن، هدف خود را به موتورهای کشتی دشمنی تغییر دهید.

2. نزدیک شوید و دکمه R (برای کامپیوتر) یا دکمه X (برای ایکس باکس) را فشار دهید

اسکرین شات نحوه اتصال در استارفیلد را نشان می دهد
![چگونه در Starfield پهلو بگیرید](تصویر: بتسدا)

حالا باید نزدیک کشتی دشمنی شوید. وقتی کافی نزدیک شدید، دکمه R (برای کامپیوتر) یا دکمه X (برای ایکس باکس) را فشار دهید تا وصل شوید. اگر هنوز هم در حالت قفل هدف هستید و به اندازه کافی نزدیک هستید، به محض از بین بردن موتورهای کشتی دشمنی دستور وصل شدن را مشاهده خواهید کرد.

تا اینجا همه چیز تمام شده است. اکنون می‌توانید دستورات نمایش داده‌شده در صفحه را دنبال کرده و به کشتی وارد شده، با خدمه کشتی را مدیریت کنید.

اسکرین شات نحوه اتصال در استارفیلد را نشان می دهد
(اعتبار تصویر: Bethesda)

پس از اینکه کشتی را به خود اختصاص دادید، قطعاً می‌خواهید بدانید چگونه یک کشتی در بازی Starfield را بفروشید تا بتوانید از آن پولی کسب کنید. به علاوه، ممکن است بخواهید بیاموزید چگونه کشتی خود را در بازی Starfield ارتقا دهید تا کشتی تازه‌پرچمی خود را به یک کشتی ناوگان تبدیل کنید. اگر با مشکل جا نگذاری همه چیزی که از خدمه بدست آوردید دست و پنجه نرم می‌کنید، باید بدانید چگونه در بازی Starfield وزن حمل خود را افزایش دهید. اگر اسلحه‌هایتان به درستی عمل نمی‌کنند وقتی که به کشتی دستبرد می‌زنید، باید بیاموزید چگونه اسلحه‌های خود را در بازی Starfield تغییر دهید تا قوی‌تر شوند.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *