نگهبانان کهکشان 3: زمان عرضه در دیزنی پلاس و سایر پلتفرم‌های دیجیتال

Guardians of the Galaxy Vol. تاریخ پخش 3 مشخص شده است

به زودی قادر خواهید بود تا نگهبانان کهکشان3 را مشاهده کنید، اما هنوز نمی‌توانید آن را در دیزنی پلاس پیدا کنید.

این هفته، دیزنی اعلام کرد که نگهبانان کهکشان3 در تاریخ هفتم جولای به پلتفرم‌های دیجیتال مانند آمازون، اپل تی‌وی، گوگل پلی و غیره خواهد رسید. یک نسخه فیزیکی در تاریخ 1 آگوست بر روی DVD، Blu-ray و 4K Ultra عرضه خواهد شد.

متاسفانه برای مشترکین سرویس استریم دیزنی، هنوز تاریخ انتشاری برای زمان عرضه Gear VR وجود ندارد.

پیش‌بینی تاریخ اکران فیلم‌های مارول پلاس با چند نسخه اخیر MCU بسیار دشوار شده است. اما ما برای شکستن کد مربوط به زمانی که محافظان گلکسی قسمت سوم به دیزنی پلاس خواهد آمد با آنچارتد 4 و The Witcher: Quantumania، 10 روز از عرضه نسخه‌های دیجیتالی و پلاس آن می‌گذرد، بنابراین می‌توانیم گاردینز ول را ببینیم. 3 سرویس استریم دیزنی در اواسط ماه جولای راه‌اندازی می‌شود.

چشم‌انداز: مشترکین دیزنی پلاس چه مدت منتظر خواهند ماند؟

با این حال، اعلامیه این نشریه دیجیتال در میان جلدهای گاردین منتشر شده است. سومین (و به طور بالقوه آخرین) فیلم جیمز گانت با گروه محبوب فیلم‌های فضایی ما تاکنون بیش از 823 میلیون دلار در گیشه جهانی فروش داشته است که دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما پس از فیلم ول است. 2- 869 میلیون دلار.

بنابراین ممکن است دیزنی عجله زیادی برای انتقال آن از سالن‌های سینما به سرویس استریم خود نداشته باشد. به خصوص پس ازآغاز تهاجم سری مارول در 21 ژوئن. بدترین سناریو، The Guardians Vol3 می‌تواند در اواخر جولای یا اوایل آگوست به دیزنی پلاس برسد تا به آن‌ها اجازه دهد تا در ماه‌های تابستان اشتراک خود را حفظ کنند.”

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *