همه اخباری که تا به امروز از بازی GTA 6 شنیده ایم

GTA 6

GTA 6 هنوز به طور کامل معرفی نشده است با این حال، این بازی به راحتی یکی از مورد انتظارترین بازی های تمام دوران است و بازیکنان سراسر جهان مشتاق شنیدن هر چیزی در مورد آن هستند.

سال گذشته اطلاعات زیادی از GTA 6 به بیرون درز کرد و راک استار را مجبور کرد تا مقادیر زیادی از فیلم های در حال توسعه اولیه را از سراسر اینترنت حذف کند. بازی موجود در این رندرها به وضوح جی تی ای 6 را در حالت پیش از آلفا نشان می داد، بنابراین جدا از برخی تغییرات گسترده، هنوز هم سخت است که بگوییم بازی می تواند در زمان عرضه چگونه باشد. از نظر بازی های آینده، قطعا یکی از مورد انتظارترین ها است.

در حالی که منتظر جزئیات بیشتر در مورد جی تی ای 6 هستیم، تاکنون هر آنچه در مورد این بازی می دانیم، منتشر شده است. این شامل نگاهی به اعلام اولیه و همچنین برخی پیش بینی ها در مورد اینکه بازی را می توان در کجا تنظیم کرد، و شما ممکن است به عنوان چه کسی بازی کنید، می شود.

پیش بینی و حدس و گمان تاریخ انتشار GTA 6

عکسی از مایکل از بازی GTA 5. او یک تپانچه در دست دارد و در مقابل یک ماشین عضلانی مشکی ایستاده است.
(اعتبار تصویر: Rockstar Games)

GTA 6 در حال حاضر تاریخ انتشاری ندارد در حالی که راک استار گیمز بالاخره اعلام کرده که در حال کار روی جی تی ای 6 است، چیزی از زمان انتشار بازی نگفته، چه برسد به تایید تاریخ انتشار. براساس گزارش بلومبرگ که در ژوئن 2022 منتشر شد، کارکنان فعلی و سابق راک استار معتقد بودند که جی تی ای 6 هنوز حداقل دو سال با انتشار فاصله دارد و عرضه 2024 / 2025 را نشان می دهد. در گزارش مالی اخیر، Take – Two بار دیگر به سال مالی آینده (آوریل 2024 – مارس 2025)به عنوان سالی بزرگ برای این شرکت اشاره کرده است. این موضوع به احتمال زیاد به GTA 6 اشاره دارد.

به طور مشابه، هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه GTA 6 روی چه پلتفرم هایی عرضه خواهد شد، وجود ندارد. البته باتوجه به اینکه جی تی ای 6 در زمان عرضه روی پی سی و ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهد شد، احتمال عرضه کنسول های قدیمی تر بسیار کم تر است. در گذشته، پورت های PC بازی های راک استار سال ها پس از انتشار کنسول آن ها دنبال می شد، بنابراین این موضوع می تواند در مورد GTA 6 نیز صادق باشد. باید منتظر جزئیات بیشتر در مورد تاریخ انتشار و پلتفرم های GTA 6 باشیم.

بازی GTA 6 چه زمانی معرفی شد؟

بسیاری از شما در مورد یک ورودی جدید در سری Grand Theft Auto سوال کرده اید. ما خوشحالیم که تایید کنیم که توسعه فعال برای ورود بعدی در این سری در حال انجام است.

جی تی ای 6 در تاریخ 4 فوریه 2022 از طریق Tweet تعبیه شده در بالا اعلام شد. به طور کلی، این فقط تاییدی بود بر اینکه راک استار واقعا در حال کار روی جی تی ای 6 است و هیچ جزئیات دیگری به جز این حقیقت که بازی در حال توسعه فعال است، ارائه نشد. این آخرین بروزرسانی است که راک استار در جی تی ای 6 ارائه کرده است.

آیا تریلر GTA 6 وجود دارد؟

مایکل یک ماشین عضلانی قرمز را در GTA 5 رانندگی می کند
(اعتبار تصویر: Rockstar Games)

متاسفانه راک استار گیمز در کنار اعلام این خبر، تریلری از جی تی ای 6 به اشتراک نگذاشت که نشان می دهد این توسعه دهنده در حال نزدیک شدن به رونمایی از Grand Theft Auto 6 متفاوت از عناوین قبلی خود است. راک استار گیمز چند روز پیش از انتشار اولین تریلر هر دو بازی GTA 5 و Red Dead Redemption 2 خبر داد.

اما این بار راک استار به هیچ وجه اعلام نکرد و بازی را با یک تریلر معرفی نکرد، بلکه صرفا این خبر را به عنوان بخشی از یک پست اجتماعی در نظر گرفت و پیش بینی اینکه آیا به زودی تریلری از آن منتشر خواهد شد یا خیر را دشوار کرد.

تنظیمات احتمالی GTA 6: آیا می تواند Vice City باشد؟

فرانکلین شبانه به لوس سانتوس نگاه می کند
Grand Theft Auto (اعتبار تصویر: Rockstar Games)

راک استار گیمز تایید نکرده که جی تی ای 6 ما را به کجا خواهد برد، اما شایعات زیادی در مورد تنظیمات مختلف برای این بازی وجود دارد. هر چند که هر تیتر و شایعه پراکنی آبدار در فضای آنلاین، وسوسه انگیز به نظر می رسد، اما تعدادی از آن ها آب بیشتری نسبت به بقیه دارند.

به نظر می رسد که GTA 6 در بازی Vice City، نسخه داستانی راک استار از میامی یا حداقل یک نسخه داستانی از میامی ساخته خواهد شد. گزارش مذکور بلومبرگ ادعا می کند که منبع “نزدیک به موضوع” نشان می دهد که Vice City در GTA 6 حضور خواهد داشت، هرچند که ظاهرا برنامه های اصلی راک استار جاه طلبانه تر بوده اند. در ادامه می توانید تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید که در یکی از آن ها قطار شهری بازی دیده می شود.

گزارش بلومبرگ ادعا می کند که در ابتدای توسعه، جی تی ای 6 مناطق بزرگی را در بر می گرفت که از آمریکای شمالی و جنوبی الگو برداری شده بودند. با این حال، ظاهرا این دامنه برای تمرکز بر شهر و مناطق اطراف آن کاهش یافته است، اگرچه “دنیای بازی ها همچنان بزرگ است و مکان های داخلی بیشتری نسبت به بازی های قبلی Grand Theft Auto دارد”.

اما براساس این گزارش، این نقشه ثابت نخواهد ماند. راک استار قصد دارد GTA 6 را پس از انتشار با شهرها و مکان های داخلی بیشتری به روزرسانی کند و این به روزرسانی ها قرار است بسیار بزرگ تر از آن چیزی باشد که GTA 5 دریافت کرده است. ایده این است که به توسعه دهندگان فضای تنفس بیشتری برای ایجاد نقشه گسترده گیم پلی و کاهش اضافه کاری استرس زا در طول توسعه داده شود. همچنین به این معنی است که پس از اتمام بازی، مناطق جدیدی برای اکتشاف خواهید داشت. براساس گزارش بلومبرگ، راک استار در نظر دارد تا ماموریت ها و شهرهای جدیدی را به صورت منظم به بازی اضافه کند و مناطق جدیدی را برای اکتشاف در اختیار ما قرار دهد و در عین حال از مشکلات این استودیو بکاهد.

شایعات داستان و شخصیت های قابل بازی GTA 6

گروهی از دوچرخه سواران در GTA Online در خیابانی سوار می شوند
(اعتبار تصویر: Rockstar)

راک استار گیمز هنوز داستان یا شخصیت های GTA 6 را تایید نکرده اما گزارش ها و شایعات ممکن است به آنچه که می توانیم از داستان سرایی Grand Theft Auto 6 انتظار داشته باشیم، اشاره داشته باشند.

براساس گزارش بلومبرگ از جیسون شرایر، جی تی ای 6 اولین قهرمان زن این سری خواهد بود و حول محور دو شخصیت طراحی شده پس از دو جنایتکار آمریکایی بانی و کلاید خواهد بود. این موضوع با تصاویر منتشر شده از بازی که دو قهرمان مختلف، هم مرد و هم زن را نشان می دهد، تایید می شود.

گزارش بلومبرگ از تلاش های راک استار برای تغییر فرهنگ کاری خود و اینکه چگونه این توسعه دهنده چهار سال گذشته را صرف بازسازی فرهنگ خود و تلاش برای تبدیل شدن به شرکتی مهربان تر و مترقی تر کرده است، خبر می دهد. به عنوان بخشی از تغییرات، Grand Theft Auto VI یک قهرمان زن لاتین تبار خواهد داشت که اولین زن قابل بازی در تاریخ راک استار مدرن است. شخصیت اصلی دوم کیست و ماهیت رابطه آن ها چگونه خواهد بود.

در گزارش شرایر، او می نویسد که این زن که لاتین تبار است، یکی از دو شخصیت اصلی داستان خواهد بود که تحت تاثیر سارقان بانک، بانی و کلاید قرار دارند.” توسعه دهندگان در راک استار بر خلاف قسمت های قبلی این سری، “محتاط هستند که با شوخی درباره گروه های به حاشیه رانده شده، مشت نزنند”.

اخبار GTA 6

اتومبیل های GTA 5 در خیابان های شلوغ مسابقه می دهند
Grand Theft Auto (اعتبار تصویر: Rockstar Games)

راک استار به صورت رسمی تایید کرد که نشت GTA 6 که در سپتامبر 2022 رخ داد، واقعی بوده است. این تیم با انتشار بیانیه ای از طریق تویی تر توصیه کرد که این شامل “فیلم توسعه اولیه برای اتومبیل دزدی بزرگ بعدی” می شود.

در بیانیه راکستار ضمن تاکید بر اینکه این نشت نباید باعث تاخیر شود، آمده است: ” ما هیچ اختلالی را در سرویس های بازی زنده خود پیش بینی نمی کنیم و هیچ تاثیر بلندمدتی بر توسعه پروژه های در حال انجام خود نمی گذاریم.”

جی تی ای 6 در ماه سپتامبر از باگ های بزرگ بازی رنج می برد. تقریبا 90 ویدیو توسط پوستری به نام Trapuberhacker در فروم های رسمی GTA منتشر شد که حاوی تصاویری از بازی بود که در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. راک استار و Take – Two از زمان انتشار این بازی ها، آن ها را از طریق حملات کپی رایت حذف کرده اند. کوپرتینویی ها با به روزرسانی پست اصلی خود (که حالا حذف شده)مدعی شدند که به دنبال عقد قرارداد با راک استار و Take – Two Interactive هستند و این بیانیه را منتشر کردند:

خب، پس این به طور غیر منتظره ای ویروسی شده و به 3000 پیام رسان تلگرام رسیده است. اگر کارمند شرکت راک استار یا Take 2 هستید و می خواهید با من تماس بگیرید، پیامی حاوی 22559219889638875756 را در تلگرام برای من ارسال کنید یا می توانید از آدرس ایمیل شرکت خود به من ایمیل کنید * * * *

بنابراین شما آن را دارید، این هر چیزی است که ما تا کنون در مورد GTA 6 می دانیم. برای آشنایی بیشتر با مورد انتظارترین بازی های پلی استیشن، لیست بازی های جدید PS5 را مطالعه کنید.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *