هوش مصنوعی مولد جستجوی گوگل اکنون قادر به ایجاد تصاویر تنها با یک پیام متنی است

هوش مصنوعی مولد جستجوی گوگل اکنون قادر به ایجاد تصاویر تنها با یک پیام متنی است

گوگل در حالی مایکروسافت را در بازی خود قرار می دهد که این غول فن آوری آزمایش ابزار تولید تصویر خود را روی تجربه جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی (SGE)آغاز کرده است.

این قابلیت تقریبا مانند Bing Chat عمل می کند: شما مستقیما وارد جستجوی گوگل می شوید و پس از چند ثانیه، چهار تصویر ظاهر می شوند. نکته منحصر به فرد در مورد آن این است که شما می توانید یکی از تصاویر را انتخاب کنید و حتی با ویرایش توضیحات آن برای افزودن جزئیات بیشتر، آن را توسعه دهید. گوگل مثالی از درخواست از SGE برای ایجاد تصویری فوتورئالیستی از یک صبحانه پخته در جنگل می زند. سپس دمو به شما نشان می دهد که چگونه جنبه های خاصی مانند تغییر غذایی که حیوان در حال پخت آن است، از ژامبون به قهوه ای روشن، یا تغییر پس زمینه از درختان به آسمان را تغییر دهید.

جستجوی گوگل اکنون قابلیت تولید تصاویر از میان برها را دارد که نشان دهنده ادغام یک جایگزین Q DALLE3 یا Q میان بر است !

این ویژگی تنها به جستجوی گوگل محدود نخواهد شد چرا که به گفته این شرکت ممکن است گزینه ای برای ایجاد مستقیم تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی در تصاویر گوگل مشاهده کنید. در این حالت، یکی از نتایج جستجوی تصویر با دکمه ای جایگزین خواهد شد که دسترسی به موتور را فراهم می کند. آفرینش از سمت راست در زیر پنجره خودش سر می خورد.

تولید تصویر در Google Images
(اعتبار تصویر: Google)

محدودیت ها

برای این آزمایش محدودیت هایی وجود دارد. SGE شامل حفاظت هایی است که محتوای مغایر با سیاست های این شرکت برای هوش مصنوعی مولد را مسدود خواهد کرد. این شامل، اما محدود به، ترویج فعالیت های غیرقانونی، ایجاد اطلاعات نادرست، و تولید هر چیز آشکار جنسی که آموزشی یا هنری نباشد، نمی شود. علاوه بر این، هر تصویری که بیرون می آید با برچسب فراداده به علاوه یک واترمارک مشخص خواهد شد که نشان می دهد توسط یک هوش مصنوعی ساخته شده است.

علاوه بر این، محتوای هوش مصنوعی توضیحات مربوط به این تصویر را دریافت خواهد کرد که به افراد زمینه مهمی در مورد آنچه به آن نگاه می کنند، می دهد. گوگل به وضوح نمی خواهد منبع اطلاعات غلط در اینترنت باشد

گوگل در بیانیه خود می گوید این تست در حال حاضر تنها به زبان انگلیسی در دسترس کاربران آمریکایی است که برنامه SGE را انتخاب کرده اند. همچنین برای استفاده از آن باید 18 سال یا بیشتر داشته باشید. آنچه ذکر نشد این است که به همه دسترسی داده نخواهد شد. به همین دلیل نتوانستیم آثارمان را با شما به اشتراک بگذاریم.

اگر علاقه مند به ورود به این برنامه هستید، راهنمای مفصلی داریم که به صورت گام به گام نحوه پیوستن به SGE را آموزش می دهد. انجام این کار واقعا آسان است. شما فقط باید در وب سایت Search Labs در دسکتاپ یا موبایل ثبت نام کنید.

پیش نویس های SGE

علاوه بر تصاویر، می توانید از SGE بخواهید که پیش نویس پیام ها یا ایمیل ها را در صورتی که با کلمات خیلی خوب نیستید، بنویسد. گوگل مثال می زند که هوش مصنوعی یادداشتی برای یک پیمان کار می نویسد و خواستار نقل قولی برای نوسازی بخشی از خانه شما می شود. پس از انجام این کار، می توانید پیش نویس را به گوگل داکس یا جیمیل ببرید و در آنجا آن را تغییر دهید و صدای خود را به آن بدهید. این شرکت بیان می کند که این محتوای خاص همان سطح حفاظتی را دارد که همه چیز زیر چتر Google Workspace دارد، بنابراین داده های شما ایمن هستند.

پیش نویس های SGE نیز مانند نسل قبل به زبان انگلیسی در اختیار کاربران آمریکایی قرار می گیرد. البته نمی دانیم که آیا برنامه ای برای اکران بین المللی این فیلم وجود دارد یا خیر.

اگر به دنبال چیزی در موبایل هستید، لیست چهار اپلیکیشن برتر تولید کننده هوش مصنوعی در آیفون را بررسی کنید.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *