Google Maps اکنون بیشتر شبیه نقشه های اپل است

Google Maps اکنون بیشتر شبیه نقشه های اپل است

گوگل مپس از رنگ های به کار رفته برای نشان دادن المان های مختلف استفاده کرده و بخش قابل توجهی از کاربران عادی آن از این تغییر راضی نیستند.

همان طور که مشاهده کردید، این تغییر در پالت رنگ برای اولین بار در ماه سپتامبر مشاهده شد، اما اکنون به طور گسترده در اختیار کاربران برنامه ناوبری گوگل قرار گرفته است.

گوگل مپس حالا مثل گذشته به جای جاده های سفید یا زرد، جاده های خاکستری دارد و جنگل ها سبز تیره تری هستند. از سوی دیگر، سایه آبی که برای آب استفاده می شود، روشن تر است.

با این حال، مسیر فعال آبی تیره تر است و مسیرهای جایگزین بارنگ آبی روشن تر نشان داده می شوند (این مسیرها قبلا خاکستری بودند)

این ها ممکن است تغییرات گسترده ای به نظر نرسند و اگر منصفانه نگاه کنیم، اساسا تغییرات هستند. اما آن ها تعدادی از کاربران را به روش اشتباه آلوده کرده اند. همان طور که Android Authority اشاره می کند، در ردیت، ایکس (تویی تر سابق)و دیگر انجمن های آنلاین بازخوردهای بسیار تندی درباره نقشه های جدید گوگل وجود دارد.

خب حالا گوگل مپس من اینطور به نظر می رسد و سوال من این است که چرا باید چیزی را تعمیر کنید که خراب نشده باشد؟ رنگ های روشن و کنتراست پایین مغزم را می شکند لطفا، حداقل اجازه دهید طرح رنگ قدیمی را انتخاب کنم.

تجزیه و تحلیل: نامشخص بودن کاربرد برخی موارد

برخی از این موارد ناآشنا هستند، چرا که هیچ کس تغییر را دوست ندارد و عادت کردن به یک ظاهر جدید زمان می برد اما در مورد بازنشانی رنگ ها برای گوگل مپس، بازخوردهای ثابت و قابل مشاهده ای وجود دارد.

یکی از نکات مشترک، انتقاد از رنگ های جدید فاقد شفافیت است و دیدن آنچه در یک نگاه (و هنگام رانندگی واضح است که فقط به صفحه نمایش نگاه می کنید)را سخت تر می کند.

همان طور که یکی از ردموندی ها می گوید: خواندن آن را به سرعت سابق کمی سخت می بینم. نگاه به پایین بامزه است اما کاربردی نیست

مشکل دیگری که چندین کاربر در ردیت به آن اشاره کرده اند، آبی بودن مسیرهای جایگزین جدید و همچنین مسیر اصلی است، البته آبی تیره تر یک مساله است. تشخیص این مسیرها از هم در گوشی با کمی فاصله (و با سایر عوامل بالقوه ای که مانند نور خورشید در ترکیب قرار می گیرند)دشوار است.

به طور کلی، گوگل ممکن است بخواهد در مورد مسیرهای جایگزین تجدید نظر کند. گفته می شود که همه از این تغییرات ناراضی نیستند، اما به نظر می رسد که اکثریت حداقل براساس یک نظرسنجی که Android Authority در حال انجام آن است، باشند.

این نشان می دهد که 44 درصد از پاسخ دهندگان رنگ های جدید را دوست ندارند، در حالی که 28 درصد آن ها این کار را انجام می دهند (و بقیه پرهیز می کنند). بنابراین، این برای گوگل عالی به نظر نمی رسد، البته یک نمونه محدود در حدود 800 نفر (در زمان نوشتن)

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *