Google Maps: اموجی ها برای شخصی‌سازی مکان‌های ذخیره‌شده

با افزودن اموجی‌ها به Google Maps، اکنون مکان‌های ذخیره‌شده خود را شخصی‌تر کنید.

با افزودن اموجی‌ها به Google Maps، اکنون مکان‌های ذخیره‌شده خود را شخصی‌تر کنید. این به‌روزرسانی جدید به کاربران این امکان را می‌دهد تا مکان‌های مورد علاقه‌شان را با اموجی‌هایی که به آن‌ها ارتباط دارد شخصی‌سازی کنند. این به شما در پیدا کردن مکان‌ها و ناوبری بهتر کمک می‌کند. استفاده از این قابلیت جدید در Google Maps به کاربران این امکان را می‌دهد تا تجربه‌ی مکان‌یابی را بیشتر لذت ببرند و مکان‌های ذخیره‌شده‌شان را با اموجی‌ها به تصویر بکشند.

اگر تا به حال مکانی را در گوگل مپس ذخیره کرده باشید، می دانید که در حال حاضر پنج دسته‌بندی مختلف وجود دارد. این دسته‌بندی‌ها می‌توانند از نقطه‌نظر سازمانی مفید باشند، اما تا زمانی که تفاوت چندانی میان آن‌ها وجود نداشته باشد، انتخاب مناسبی به حساب نمی‌آید. خوشبختانه، یک تغییر جدید در گوگل مپس می‌تواند این مشکل را برطرف کند و شخصی‌سازی بیشتری را در این فرآیند ارائه دهد. و همه این‌ها به لطف احساسات است.

اموجی‌ها در Google Maps

گوگل به روزرسانی جدیدی را در توییتر اعلام کرد و به نظر می‌رسد از همین حالا شروع به انتشار آن کرده است. ایده این به‌روزرسانی این است که شما می‌توانید دسته‌بندی‌های مختلفی از چوب‌الف‌ها ایجاد کنید و آن‌ها را با اموجی‌های خود به تصویر بکشید.

اموجی‌های شخصی‌سازی

حالا می‌توانید مکان‌های ذخیره‌شده خود را با اموجی‌ها شخصی‌سازی کنید تا به شما کمک کند تا سریع‌تر مکان‌های مورد علاقه‌تان را پیدا کنید. با کدام اموجی‌ها بیشتر از همه هیجان زده هستید؟

گوگل از مثال یک فنجان قهوه برای تمام مکان‌های مورد علاقه‌شما استفاده می‌کند، اما این تنها یک مثال است. با توجه به اینکه هزاران اموجی برای انتخاب وجود دارد، می‌توانید هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید، البته تا زمانی که بدانید روی آیکون نقشه چه معنایی دارد.

این می‌تواند به سادگی یک برش پیتزا برای پیتزای مورد علاقه‌تان یا یک اموجی برای مکان‌هایی باشد که هرگز نمی‌خواهید به آن‌ها بازگردید. یا می‌توانید انتزاعی بروید و از اموجی درام روغنی برای نقاط مورد علاقه‌تان استفاده کنید. فرصت‌ها بی‌پایان است و تو کنترلش را در دست داری.

نحوه سفارشی سازی مکان های ذخیره شده با ایموجی در Google Maps

1- Google Maps را باز کنید و روی Saved در منوی پایین ضربه بزنید.

نحوه استفاده از ایموجی در نقشه های گوگل
اپ گوگل مپس (Image: Future)

اولین کاری که برای به حرکت درآوردن اشیا باید انجام دهید این است که اپلیکیشن گوگل مپس را باز کنید و روی آیکون Saved ضربه بزنید. در اندروید و iOS می‌توان آن را در وسط منو در پایین صفحه پیدا کرد.

2- روی فهرست جدید ضربه بزنید.

نحوه استفاده از ایموجی در نقشه های گوگل
لیست جدید (Image: Future)

زمانی که منو ظاهر شد باید روی New List ضربه بزنید که در سمت راست صفحه قابل مشاهده است.

3- به لیست خود یک نام بدهید و روی Choose Icon ضربه بزنید.

نحوه استفاده از ایموجی در نقشه های گوگل
انتخاب آیکون (Image: Future)

شما باید لیست خود را نام ببرید، در صورتی که این لیست Pizza نام دارد، پس از آن باید روی دکمه Choose Icon در بالای صفحه ضربه بزنید.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید برای لیست خود یادداشت اضافه کنید، در حالی که گزینه‌های حریم خصوصی به شما اجازه می‌دهند تا لیست‌های خود را به اشتراک بگذارید یا عمومی کنید.

4- اموجی مورد نظر خود را پیدا کنید و روی ذخیره ضربه بزنید.

نحوه استفاده از ایموجی در نقشه های گوگل
انتخاب اموجی (Image: Future)

شما باید ایموجی آیکون خود را انتخاب کنید که تصمیم کوچکی نیست، بنابراین یک کار ساده بهتر جواب خواهد داد. پس از انجام این کار به منوی اصلی باز خواهید گشت و برای ادامه کار باید در بالا سمت راست ذخیره کنید.

5- مکان را روی نقشه پیدا کنید.

نحوه استفاده از ایموجی در نقشه های گوگل
یافتن مکان (Image: Future)

حالا شما یک لیست سفارشی دارید، در واقع می‌خواهید یک مکان مناسب برای اضافه کردن به آن پیدا کنید، از آنجا که این یک لیست مبتنی بر پیتزا است، ما در یک منطقه خاص به دنبال پیتزا گشتیم و یکی را برای اضافه کردن انتخاب کردیم.

6- روی Save ضربه بزنید و لیست مناسب را انتخاب کنید.

نحوه استفاده از ایموجی در نقشه های گوگل
ذخیره لوکیشن (Image: Future)

زمانی که موقعیت مکانی خود را پیدا کردید، باید منوی پایینی را به سمت بالا بکشید و دکمه Save را بزنید.ممکن است لازم باشد کمی از سمت راست اسکرول کنید تا کاملا قابل مشاهده شود.

از آنجا با لیستی از لیست مکان های ذخیره شده گوگل مپ مواجه خواهید شد و باید گزینه مناسب را انتخاب کنید.

7- از نقشه جدید پر از شکلک خود لذت ببرید

نحوه استفاده از ایموجی در نقشه های گوگل

حالا که اموجی‌ها به مکان‌های ذخیره‌شده‌تان افزوده شده، می‌توانید با لذت از نقشه جدیدی پر از شکلک‌های خود استفاده کنید.

این به‌روزرسانی جدید از گوگل Maps به شما این امکان را می‌دهد تا مکان‌های مورد علاقه‌تان را با اموجی‌ها به شکلی شخصی‌سازی کنید که با ویژگی‌های آن‌ها به خوبی همخوانی دارد. این کار به شما در پیدا کردن مکان‌ها و ناوبری بهتر کمک خواهد کرد.

از این به‌روزرسانی استفاده کنید و تجربه‌ی مکان‌یابی شخصی‌سازی شده و جذابتر را با Google Maps تجربه کنید.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *