گوگل لنز و آزمایش مجازی: شناسایی پوست و لباس‌های متناسب با شما و آزمایش مجازی لباس قبل از خرید!

گوگل لنز و آزمایش مجازی: شناسایی پوست و لباس‌های متناسب با شما و آزمایش مجازی لباس قبل از خرید!

همانطور که در Google I/O مشخص شد، شرکت آلفابت با معرفی محصولات و ویژگی‌های جدید، به سمت هوش مصنوعی پیش می‌روید. این موارد شامل هوش مصنوعی مولد برای جستجو، بارد و حتی راهی برای جیمیل برای نوشتن کل ایمیل‌ها برای شما می‌شود.

امروز (14 ژوئن)، گوگل از ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی خود، از جمله روشی برای مدل‌سازی مجازی لباس‌ها، شناسایی وضعیت پوست و پیدا کردن راه خود در شهرها خبر داد. در ادامه با ویژگی‌های جدید و زمان آزمایش آن‌ها آشنا می‌شویم.

شناسایی وضعیت پوست

وضعیت پوست لنز گوگل
(اعتبار تصویر: Google)

دیگر عکسی از آن جوش و خروش خود را در فیسبوک منتشر نکنید و از دیگران بپرسید که آیا پیچک سمی دارید یا چیز دیگری. ویژگی جدید گوگل لنز که امروز عرضه می‌شود، به شما اجازه می‌دهد تصویری از یک وضعیت پوستی بگیرید و گوگل سعی خواهد کرد آن را شناسایی کند. به گفته گوگل، گوگل لنز همچنین می‌تواند سایر اسرار پوستی مانند “برآمدگی روی لب، خط روی ناخن‌ها یا ریزش مو روی سر” را شناسایی کند.

با این حال، یکی از نمایندگان گوگل هشدار داد که توصیه‌های ارائه شده توصیه‌های پزشکی نیستند و اگر واقعاً نگران چیزی روی پوست خود هستید باید با پزشک مشورت کنید.

آزمایش مجازی

Google Try-on
(اعتبار تصویر: Google)

آیا تا به حال برای خرید آنلاین لباس اقدام کرده‌اید، اما از خود پرسیده‌اید که این لباس چگونه مناسب خواهد بود؟ آزمایش مجازی به شما این امکان را می‌دهد که ببینید یک لباس خاص در مدلی که به نوع بدن شما نزدیک‌تر است، چگونه به نظر می‌رسد.

گوگل برای ایجاد این ویژگی از 80 مدل (40 مرد و 40 زن) با اندازه‌ها و قومیت‌های مختلف، در حالت‌های مختلف عکس گرفت. زمانی که به صورت آنلاین برای خرید یک پیراهن اقدام می‌کنید، آزمایش مجازی به شما اجازه می‌دهد تا پیراهنی که دوست دارید را روی مدل دل‌خواه خود قرار دهید تا بتوانید ببینید که چگونه به نظر می‌رسد.

به نظر می‌رسد نسخه‌ای کم تر ترسناک از Amazon Look باشد؛ دوربینی که از شما یک تصویر می‌گیرد تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید چه بپوشید.

اگر پیراهنی که پیدا کردید بیش از حد گران است، یا می‌خواهید پیراهن‌های مشابهی را در سبک‌ها و رنگ‌های دیگر ببینید، می‌توانید از فیلترهای کشویی برای پیدا کردن چیزی بیشتر به دل‌خواه خود استفاده کنید، که در این صورت به شما اجازه می‌دهد آن را برای شما مدل‌سازی کند.

این ویژگی در ابتدا امروز (14 ژوئن) برای اپ‌های زنان عرضه می‌شود و اپ‌های مردان نیز مدتی بعد از آن عرضه می‌شوند. به نظر می‌رسد نسخه‌ای کم تر ترسناک از Amazon Look باشد؛ دوربینی که از شما یک تصویر می‌گیرد تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید چه بپوشید.

Google Maps: نمای همه‌جانبه گسترش می‌یابد

مسیرهای قابل مشاهده Google Maps
(اعتبار تصویر: Google)

I همه‌جانبه View – یک ویژگی نقشه گوگل که به شما اجازه می‌دهد به طور مجازی در میان شهرها پرواز کنید، حدود یک سال پیش منتشر شد، و I همه‌جانبه View برای مسیرهایی که به شما اجازه می‌دهد یک پرواز از برنامه سفر خود را انجام دهید، در ماه مه در Google I/O راه‌اندازی شد.

نمایش فراگیر در ابتدا در سان فرانسیسکو، نیویورک، لس‌آنجلس، لندن و توکیو در دسترس بود. از امروز (14 ژوئن)، Infinite View در چهار شهر دیگر (آمستردام، دوبلین، فلورانس و ونیز) و برای بیش از 500 نقطه عطف در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

چشم انداز: تغییرات در اینجا نیز متوقف نمی شود

اواخر ماه جاری میلادی، گوگل مپس قابلیت Glanceable Directions را نیز معرفی می‌کند که به شما اجازه می‌دهد بدون نیاز به شروع ناوبری، مدت زمان رسیدن به مقصد را مشاهده کنید. زمانی که در حال حرکت هستید، Maps به صورت خودکار موقعیت مکانی، مسیر رسیدن به مقصد و زمان تخمینی رسیدن شما را بدون نیاز به فشردن دکمه Start به روزرسانی می‌کند.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *