گوگل درایو به تازگی بهترین ویژگی اندروید خود را حتی بهتر کرده است

گوگل درایو به تازگی بهترین ویژگی اندروید خود را حتی بهتر کرده است

ویژگی اسکنر اسناد Google Drive با طراحی مجدد مورد استقبال قرار می گیرد

به لطف به روزرسانی جدید گوگل درایو، مشاهده تمام اسناد کلیدی، بلیط قطار و حتی رسیدها بسیار ساده تر خواهد شد.

پلتفرم ذخیره سازی ابری اعلام کرده است که نسخه اندروید خود را بازطراحی کرده است تا اسکن اسناد را حتی ساده تر از قبل کند.

این اسکنر جدید شامل یک منظره یاب تصویر گوگل درایو سفارشی شده با کنترل های ساده تر و همچنین یک حالت جدید دوربین “ثبت خودکار” است که می تواند به محض قرار گرفتن سوژه، تصویری را برای شما به نمایش بگذارد.

اسکنر اسناد Google Drive

به نقل از 9 to5Google، ارتقا اسکنر اسناد همچنین یک رابط پیش نمایش جدید را پس از گرفتن عکس ارائه می دهد، با مجموعه ای از ابزارهای طراحی شده برای کمک به گرفتن تصویر شما به همان شکلی که دوست دارید. این شامل گزینه های Crop QRotate، Filter (شامل گزینه های Auto، Color و Grayscale)، Restart و Delete می شود. پس از تکمیل، این ابزار به شما اجازه می دهد تا یک پوشه خاص را نیز برای آپلود تصویر انتخاب کنید.

بازطراحی اسکنر اسناد آخرین ارتقا گوگل درایو در هفته های اخیر است چرا که این شرکت به دنبال اطمینان از مفید و قابل استفاده بودن پلتفرم خود برای کاربران در همه جا است.

این شامل اضافه کردن یک صفحه اصلی با ظاهر جدید است که به گفته گوگل، ” به شما کمک می کند تا خیلی سریع تر فایل مناسب را پیدا کنید.”

این تغییرات که برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس هستند، تجربه بسیار روان تری را هنگام دسترسی به گوگل درایو در حین حرکت فراهم می کنند، از جمله یک نمای پیشنهادی به روز شده که فایل هایی که اخیرا باز، به اشتراک گذاشته یا ویرایش شده اند را نمایش خواهد داد.

این تازه سازی همچنین فایل های پیشنهادی بیشتری را در صفحه اصلی نشان خواهد داد و به کاربران امکان می دهد تا کاره ای بیشتری را مشاهده کنند، و منوی نوتیفیکیشن ها با یک منوی “فعالیت” جایگزین می شود، که فایل هایی که نیاز به توجه شما دارند را در یک مکان برجسته می کند، مانند آن هایی که در انتظار درخواست های دسترسی، نظرات اخیر و منتظر تایید هستند.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *