گوگل کالندر با بهبود قابلیت اشتراک‌گذاری راهی ساده‌تر برای دعوت افراد به جلسات را فراهم میکند

Google Calendar به‌روزرسانی بزرگی دریافت می‌کند که در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند

به نظر می‌رسد که اپلیکیشن تقویم گوگل اکنون قابلیت به اشتراک گذاری مستقیم لینک رویداد را در خود دارد، که باعث می‌شود دعوت افراد به یک جلسه به شکلی بسیار سریعتر انجام شود.

این ویژگی جدید توسط AssembleDebug در توییتر منتشر شده است و نشان می‌دهد که چگونه استفاده از یک دکمه ساده اشتراک گذاری در اپلیکیشن تقویم، به کاربران امکان می‌دهد بدون نیاز به وارد کردن آدرس ایمیل دستی، افراد زیادی را دعوت کنند.

پیشتر درباره آماده‌سازی گوگل برای افزودن قابلیت به اشتراک گذاری لینک رویدادها به صورت مستقیم از اپلیکیشن تقویم گوگل توضیح داده بودم. قبلاً این قابلیت در دسترس نبود. اکنون این قابلیت کاربردی واقعی شده است و در ویدیویی که در اینجا مشاهده می‌کنید، به طور عملی نشان داده شده است. QGoogle QAndroid pic.twitter.com/c4DDkP6cwY 1 ژوئیه 2023

وقتی بروزرسانی اپلیکیشن منتشر شد، تنها کاری که باید انجام دهید، ایجاد یک رویداد است و پسپس با استفاده از دکمه اشتراک گذاری جدید، می‌توانید به سرعت تصمیم بگیرید که رویداد را با چه کسانی به اشتراک بگذارید. از این دکمه می‌توانید در برنامه‌های مختلف مانند واتساپ، دیسکورد و تلگرام نیز برای اشتراک گذاری رویداد استفاده کنید.

بنابراین به نظر می‌رسد این ارتقا، انعطاف پذیری بیشتری در هنگام دعوت افراد به رویدادها دارد و همچنین فرآیند گاه و بیگاه دعوت افراد به رویدادهای تقویم گوگل را ساده‌تر می‌کند. قبلاً برای انجام این کار، باید آدرس ایمیل افراد را به صورت جداگانه تایپ کنید، که در صورت عجله و استفاده از گوشی‌های هوشمند، کار دشواری است.

من یکی از طرفداران برنامه‌ها و ابزارهای بهره‌وری گوگل هستم و بسیاری از قابلیت‌های همکاری بین آن‌ها را تحسین می‌کنم. اما احساس می‌کنم که تنظیم رویدادها با یک لیست جامع دعوت کنندگان می‌تواند کمی گیج کننده باشد. امیدوارم این ویژگی جدید اشتراک گذاری، واقعاً کارها را ساده‌تر کند و بتوانم زمان کمتری را برای مرتب‌سازی جلسات صرف کنم و در عین حال بیشترین بهره‌وری را ببرم.

با اینکه این ویژگی هنوز برای عموم منتشر نشده است، به نظر می‌رسد به زودی معرفی خواهد شد. اندروید پلیس در ماه مارس این قابلیت را مشاهده کرده و اطلاع داده است، اما به طور کاربردی هنوزقابل استفاده نیست. به نظر می‌رسد گوگل در حال کار بر روی آن است و به زودی گزینه اشتراک گذاری برای استفاده عمومی آماده خواهد شد.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *