به روزرسانی جدیدی در گوگل بارد منتشر شده است که به بهبود تحقیقات آن کمک می‌کند.

به روزرسانی جدیدی در گوگل بارد منتشر شده است که به بهبود تحقیقات آن کمک می‌کند.

پاسخ گوگل به ChatGPT، یعنی گوگل بارد، یک چت بات دوست داشتنی، اخیراً بهبودات زیادی را تجربه کرده است. به روزرسانی‌های جدید می‌توانند آن را به ابزاری مناسب برای نوشتن مقالات طولانی و انجام تحقیقات دانشگاهی تبدیل کنند.

این ربات در رویداد Google I/O امسال حضور داشته و با مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید معرفی شده است؛ ویژگی‌هایی که امیدواریم بارد را از دسته‌بندی‌های ChatGPT و Bing Chat مایکروسافت جدا کند. با این به‌روزرسانی‌های آزمایشی، بارد می‌تواند شریک تحقیقاتی شما برای پروژه‌های بزرگ بعدی شود.

در زمان نگارش این مطلب، به‌روزرسانی‌های جدیدی در Google I/O مشاهده شده است، که شامل دسترسی آسان به داکس و جیمیل، استفاده از بارد در Google Workspace و … می‌شوند. ترکیب تصاویر جذابتر و قابلیت‌های تولید تصاویر که قبلاً به آنها اشاره شده است، در ادامه مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

بارد همیشه در حال بهبود است.

در صفحه رسمی به‌روزرسانی‌های آزمایشی، خلاصه‌ای از ویژگی‌های جدید که برنامه‌های شما را بهبود می‌بخشد، مشاهده می‌کنیم.

به‌طور خلاصه، بارد اکنون قادر است خلاصه‌ای مختصرتر ارائه دهد که به‌ویژه زمانی که به دنبال سریع رسیدن به هسته یک موضوع هستید، مفید است. همچنین به شما کمک می‌کند تا بفهمید کدام بخش‌های پاسخ با منبع تطابق دارد. به جای دریافت فهرستی از منابع در پایان یک پاسخ طولانی، با هر پاسخ، برچسب‌های شماره پاورقی را مشاهده خواهید کرد که با کلیک بر روی هر کدام، بخشی که با منبع تطابق دارد را شناسایی می‌کند و به شما اجازه می‌دهد به راحتی به سمت آن حرکت کنید.

بنابراین، اگر مقاله‌ای در مورد موضوعی می‌نویسید که نیاز به دانش خاص یا استنادات دقیق دارد، می‌توانید به سرعت به وب‌سایت‌های مرتبط مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری در مورد موضوع خود بدست آورید. همچنین، می‌توانید تأیید کنید که استنادها از منابع معتبر می‌آیند، که یک مشکل ممکن است در استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی برای تحقیقات وجود داشته باشد زیرا چت بات‌های مانند بارد قادر به صحت اطلاعات در دنیای واقعی نیستند.

همانطور که پیشتر گفتیم، اکنون می‌توانید قسمت عمده‌ای از گفتگوی خود را با بلد به گوگل داکس و جیمیل منتقل کنید. بنابراین، اگر به صورت همکاری کار می‌کنید، می‌توانید خلاصه‌ها و توضیحات بلد را – حالا با منابع جدید – برای همکاران خود ارسال کنید و بدون نیاز به کپی و پیست جداگانه، با یکدیگر در داکس کار کنید.

با وجود این بهبودات، من واقعاً خوشحالم که بارد در حال پیشرفت است و بهتر می‌شود. من شوق‌زده‌ام تا قابلیت‌های آینده تصویربرداری را به زودی تجربه کنم.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *