Google Bard: نحوه ی ثبت نام در لیست انتظار بهترین ابزار تولید متن مصنوعی

نحوه دسترسی و عضویت در لیست گوگل بارد

گوگل کلاد در مقایسه با ChatGPT و بینگ جدید با ChatGPT نسبتا ساکت بوده است.اما به نظر می رسد که این موضوع در حال تغییر و سرعت گرفتن است.

اوایل صبح امروز، گزارش ها نشان می داد که گزینه “Pixel Superfones” از طریق دعوت نامه ایمیل به دسترسی زودهنگام دسترسی پیدا خواهد کرد. با این حال، گوگل باید نظرش را تغییر داده باشد زیرا اکنون یک لیست انتظار وجود دارد که در آن همه می توانند برای دسترسی ثبت نام کنند.

خوب، تقریبا همه ایمیل های کاری توسط لیست انتظار پشتیبانی نمی شوند، بنابراین اگر می خواهید برای بارد ثبت نام کنید، باید به جای ایمیل کاری خود با جیمیل شخصی خود ثبت نام کنید.اما در غیر این صورت، فقط کافی است به لیست انتظار Google Bard بروید و ثبت نام کنید و به آن اضافه خواهید شد.

مشخص نیست که باوجود باز شدن دسترسی زودهنگام، آیا واقعا کسی توانسته در این موج جدید از دعوت نامه ها به بارد دسترسی پیدا کند یا خیر. حتی دارندگان گوشی های پیکسل هنوز گزارش نکرده اند که می توانند از گوگل اسیستنت استفاده کنند، تنها زمانی به آن ها اطلاع داده خواهد شد که دسترسی آن ها در دسترس قرار گیرد و در عین حال محکم بسته شوند.

اگر به بارد دسترسی پیدا کنیم یا آن را در عمل ببینیم، گزارش خود را براساس آن بروزرسانی خواهیم کرد. اما در حال حاضر، به نظر می رسد که هنوز باید کمی منتظر بمانیم هرچند که آزمایش ویژگی های باردو حالا بیشتر به یک واقعیت شبیه است تا یک رویا.

چه چیزی گوگل بارد را متفاوت می کند؟

لیست انتظار Google Bard AI
(اعتبار تصویر: Google)

ما در حال مقایسه ChatGPT و Google Bard هستیم و تفاوت هایی بین آن‌ها وجود دارد که از قبل شناخته شده است. بزرگترین تفاوت این است که در حالی که هر دو از یک مدل زبان بزرگ (LLM) برای توانمندسازی هوش مصنوعی چت بات خود استفاده می کنند، از مدل‌های مختلفی استفاده می‌کنند. ChatGPT از GPT-3 برای پیش‌بینی تحقیقات رایگان و GPT-4 برای ChatGPT Plus و ChatGPT API استفاده می‌کند. در مقابل، Bard از مدل زبان گوگلی برای برنامه‌های گفتگو استفاده می‌کند.

تفاوت‌های کمی بین امکانات این دو مدل وجود دارد که گوگل برخی از آن‌ها را در صفحه فیس‌بوک خود قرار داده است. Bard بیشتر با امکانات بینگ جدید هماهنگی دارد و نمی‌تواند کد نویسی کند، فقط متن را پردازش کند. در حال حاضر، Bard تنها در زبان انگلیسی قابل استفاده است.

تفاوت عمده دیگر بین این دو مدل، قابلیت چندوظیفگی است. هوش مصنوعی چند حالته می‌تواند ورودی‌ها و خروجی‌ها را در فرمت‌های مختلف دریافت کند، از جمله متن، تصویر، ویدیو و صدا. در حال حاضر، Bard تنها می‌تواند متن را پردازش کند، در حالی که GPT-4 به ChatGPT اجازه می‌دهد تا ورودی‌های تصویری را علاوه بر متن پردازش کند. همچنین، با امکانات بینگ جدید، ChatGPT قابلیت ایجاد تصاویر در حین استفاده از چت بات خود را دارد، این امکان از طریق ادغ

چرا گوگل تا این حد کند پیش می رود؟

بعد از یک خطای واقعی در دموی قبلی که بیش از 100 میلیارد دلار برای گوگل هزینه داشت، قابل درک است که چرا این همه طول کشیده تا بارد با جهان گسترده تر ملاقات کند. با در نظر گرفتن برخی از رفتارهای عجیب و غریب ChatGPT و BingPT، شاید عاقلانه باشد که از تکرار رفتارهای عجیب و غریب دو قلوی ChatGPT جلوگیری کنیم.

با توجه به جایگاه رهبر بازار گوگل، این شرکت مسئولیت دارد تا به جای امتحان کردن چیزی متفاوت مانند بینگ جدید که مسلما به لطف ادغام ChatGPT به 100 میلیون کاربر روزانه رسید، همه چیز را درست کند. آسیب شهرت گوگل می تواند از طریق ارائه اطلاعات غلط به وجهه سرویس جستجوی سنتی آن ضربه بزند و خسارت های بسیار بیشتری را به بار آورد.

با تمام این تفاسیر، بخشی از دلیل عقب ماندن گوگل این است که به نظر می رسد واقعا توسط ChatGPT و تهدیدی که برای موتورهای جستجو ایجاد می کند، از بین رفته است.OpenAI تنها در نوامبر 2022 ChatGPT را منتشر کرد، اما مشخص شد که سال ها است روی فن آوری GPT خود کار می کند.این GPT3 بود که باعث افزایش چشمگیر عملکرد شد که منجر به انتشار عمومی شد.با ورود GPT-4 در هفته گذشته، گوگل باید به سرعت شروع به کار کند.

اطلاعات بیشتر از راهنمای بازارمگ

نحوه استفاده از ChatGPT: آموزش گام به گام

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *