Google با انتشار به‌روزرسانی جدید ویژگی‌های جذاب Wear OS و خانه هوشمند را اضافه می‌کند

Google با انتشار به‌روزرسانی جدید ویژگی‌های جذاب Wear OS و خانه هوشمند را اضافه می‌کند

دستگاه های شما هوشمندتر می شوند

گوگل در فاصله بین به روزرسانی های عمده ای مانند اندروید 14، در تلاش است تا ویژگی های جدید اندروید را عرضه کند و آخرین آن ها به خصوص اگر از یک ساعت Wear OS روی مچ دست خود برای کنترل خانه هوشمند خود استفاده کنید، بسیار مفید خواهد بود.

طبق پست وبلاگ گوگلی، در مجموع 11 ویژگی جدید در میان طیف وسیعی از دستگاه ها وجود دارد اما شاید این ویژگی های Wear OS باشند که بسیار جالب توجه هستند. برای مثال، اکنون می توانید طیف گسترده تری از لوازم خانگی را از مچ دست خود کنترل کنید، از جمله جارو برقی و موپس ربات، و یک میان بر دستیار گوگل را روی ساعت خود قرار دهید.

علاوه بر این، اکنون می توانید به جای اتکا به گوشی، از ساعت هوشمند Wear OS خود برای تنظیم وضعیت خود به عنوان خانه یا خارج از آن در اپلیکیشن گوگل هوم استفاده کنید. این کار می تواند طیف وسیعی از اقدامات خانه هوشمند را برای زمانی که خانه را ترک می کنید یا به آن باز می گردید، تحریک کند.

همچنین “به زودی” به Wear OS می آید، پشتیبانی از روتین های دستیار گوگل: این روتین ها گروه هایی از اعمال را در کنار هم قرار می دهند، بنابراین می توانید از آن ها برای روشن کردن چراغ ها و گرمایش به طور همزمان استفاده کنید، یا جهت کار را بگیرید و دستور کار خود را با یک دستور واحد برای شما بخوانید.

حتی به روز رسانی های بیشتر

بروزرسانی‌های اندروید فقط به Wear OS محدود نمی‌شود. Google Messages تم‌های پس‌زمینه سفارشی را برای پیام‌های صوتی و واکنش‌های ایموجی تمام صفحه به متن‌ها دریافت می‌کند (بله، درست مانند iMessage) – می‌توانید در اینجا درباره این ارتقاء بیشتر بخوانید.

Google TV 10 کانال رایگان دیگر در ایالات متحده دریافت می‌کند تا به بیش از 100 کانال موجود اضافه شود. گوگل به‌طور خاص نمی‌گوید که این کانال‌ها چه هستند، اما می‌گوید که آن‌ها فیلم‌ها، ورزش و برنامه‌های بازی را پوشش می‌دهند.

اگر از تلفن Android خود به عنوان کلید امنیتی FIDO2 استفاده می‌کنید، اندروید قابلیت تنظیم کد پین سفارشی را اضافه می‌کند – به این معنی که اگر کسی به تلفن هوشمند شما دسترسی پیدا کند، نمی‌تواند بدون پین از آن به عنوان کلید امنیتی استفاده کند.

در نهایت، گوگل هوش مصنوعی بیشتری را به ویژگی TalkBack در Android اضافه می‌کند (که برای افراد با اختلال بینایی آنچه را روی صفحه است توصیف می‌کند) و ویژگی Live Captions (که صدا را به‌صورت زنده توضیح می‌دهد) را به زبان‌های بیشتری گسترش می‌دهد.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *