بررسی فصل 5 فرمول 1: Drive to Survive | آن را دوست خواهید داشت تا زمانی که متوجه شوید چه چیزی کم است


وقتی نتفلیکس را برای تماشای مسابقات فرمول 1 راه اندازی می کنید: در فصل 5 ممکن است با مجموعه ای از انتظارات مواجه شوید. برنامه Drive to Survive چند ماه پس از فصل F1 سال گذشته و چند هفته قبل از پخش زنده F1 جدید پخش می شود.

برخی از دوستان من گفته اند که همیشه انتظار دارند این سریال یک ویرایش منحصر به فرد از اتفاقات فصل ارائه دهد و عدم عشق آن ها به سریال را به این شکل توضیح دهد.

این اولین باری بود که در طول یک فصل، قبل از تماشای Drive to Survive، می دانستم که ممکن است به یکی از این کهنه سربازان جوان و خاکستری پوش F1 تبدیل شوم. اما برای اکثر فصل های جدید، من فقط بین سرگرمی های جذاب و معمولی جابه جا شدم. افسوس که همه تیم ها را نمی توان با نمایش های آشفته پر کرد.

و بنابراین، همانطور که هشت قسمت اول از فصل 10 اپیزودی این فرمول 1 را تماشا کردم: رانندگی برای بقا در فصل 5، من در منطقه خودم بودم. البته این سریال روش خاص خود را برای روایت کمی غیر خطی دارد، اما این اتفاقی است که زمانی رخ می دهد که اپیزودها بیشتر روی یک تیم خاص یا تعداد کمی از آن ها تمرکز می کنند.اما وقتی قسمت 9 پخش شد و متوجه شدم که قسمت آخر احتمالا روی چه چیزی تمرکز خواهد کرد (و راست می گفتم)، احساس کردم که در سراشیبی قرار گرفته ام.

به طور کلی فصل 5 را توصیه می کنم.

بررسی فصل 5 فرمول 1: Drive to Survive

امسال قرار است شروع تازه ای در مسابقات فرمول یک باشد، چرا که قرار است با بازنگری در قوانین و مقررات، یک میدان بازی یکنواخت ایجاد شود، اما شما می دانید که آن ها در مورد چگونگی تغییر اوضاع چه می گویند، فصل جدید رانندگی برای بقا مانند سالی جدید در مدرسه باز می شود، با تمام رانندگان و مدیران تیم، و نه دقیقا هیجان زده از این که زیر نظر دوربین های نت فلیکس باشند.

آن ها هنوز هم دوست دارند در این مورد شوخی کنند، همانطور که ماتیا بینوتو فراری به گونتر اشتاینر می گوید که مدیر تیم هاس ستاره واقعی نمایش است. در ادامه می بینید که مرسدس بنز Toto Wolff اعلام می کند که Drive to Survive یک فیلم مستند نیست و بیشتر شبیه به فیلم Top Gun است. اینجاست که باید کم کم به یاد قابلیت “Drive to Survive” بیفتید.

همان طور که می بینید دنیل ریکیاردو از تیم مک لارن و لندو نوریس از تیم خارج می شوند.

توتو وولف پشت به دیوار در فصل 5 فرمول 1: رانندگی برای زنده ماندن تکیه داده است
(اعتبار تصویر: Netflix)

و این خبر بزرگ در آغاز با یک محرک تغییر یافته که ناشی از حمله روسیه به اوکراین است، سریع و سریع منتشر می شود.

اما Drive to Survive توجه بسیاری از طرفداران را به خود جلب می کند، چرا که لوئیس همیلتون از حضور در اینجا برای جبران پایان بد سال گذشته صحبت می کند. اما خاطرات مایکل ماسی، مدیر سابق مسابقات فرمول یک که سال را به مکس وشتاپن ردبول واگذار کرد، با استرومن و درانگ جدید جایگزین خواهد شد.

(L تا R) پیر گاسلی و یوکی تسونودا در ماشین فرمول 1: درایو تا بقا فصل 5
(اعتبار تصویر: Netflix)

در طول فصل، تصادف ها و خیانت ها مرتبا هرج و مرج Drive to Survive را افزایش می دهند.زمانی که این برنامه به فصل پرفرازونشیبی می رسد که رانندگان و تیم ها به دنبال تغییر ترکیب خود هستند، به اندازه فصل مهلت تجاری NBA در ESPN جذاب می شود.

بررسی فصل پنج فرمول 1 Drive to Survive : کمبود ها

به این ترتیب، نمایش در ردبول به طرز ناامیدکننده ای روی پرده به حداقل می رسد. بله، شما از موناکو، جایی که فشار روی سرجیو پرز بود، درام پشت پرده زیادی دریافت می کنید، اما هوادارانی که جایزه بزرگ برزیل 2022 را دنبال کردند، ممکن است از نبود آن کاملا شگفت زده شوند .قسمت نهم بر پیروزی های بزرگ ردبولز در ژاپن و ایالات متحده تمرکز دارد و قسمت دهم (قسمت پایانی) مستقیما به مسابقه نهایی این فصل می رسد. برزیل که بین این دو قسمت رخ داد، اینجا نیست.

در حالی که طرفداران امیدوار به کسب اطلاعات بیشتر در مورد درام بین پرز و وشتاپن به قسمت هفتم قسمت موناکو باز خواهند گشت. بینندگانی که در این برنامه حضور دارند، نوار را به آن قسمت باز می گردانند تا از نزدیک به رفتار وشتاپن نگاه کنند و از خود بپرسند که چه چیزی ویرایش شده است.

کریستین هورنر و تیم ردبول در فصل 5 فرمول 1: رانندگی برای بقا
(اعتبار تصویر: Netflix)

در مورد اینکه چرا ورشتاپن به هم تیمی اش اجازه عبور از او را نداد و این موضوع می توانست در مجموع به چزنا کمک کند، حرفی به میان نیامده است. البته نمی توان حدس زد که ردبول بر آنچه که باعث رسیدن به فینال می شود، کنترل دارد و شاید آن ها نمی خواستند نور بیشتری بر رفتار وشتاپن بتابد. پرز پیش از این گفته بود که همه اینها نشان می دهد که ” چه کسی واقعا هست.”

من هم دوست داشتم لحظات بزرگ مسابقه را تکرار کنم.متوجه شدم که بیش از آنچه ترجیح می دادم نیاز به تجدید قوا دارم.

فرمول 1 رانندگی برای بقا فصل 5: نتیجه

پیر گاسلی در فصل 5 فرمول 1: رانندگی برای زنده ماندن
(اعتبار تصویر: Netflix)

باتوجه به این که بررسی فصل پنجم سریال Drive to Survive نشان می دهد، این سریال به خوبی توانسته بخش زیادی از اتفاقات پشت پرده فصل 2022 را فاش کند.همچنین برای فصل 2023 طرفداران را بیش از پیش هیجان زده خواهد کرد، زیرا کمی از چگونگی تغییرات در ترکیب ها را مشاهده می کنید.

اما نبود جایزه بزرگ ماقبل آخر به نظر عجیب می رسد و انگار همه سعی می کنند مطمئن شوند که مکس وشتاپن پسر طلایی ردبول محافظت می شود.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *