به روز رسانی Fitbit Charge 5 v194.61 و پیشرفت های جدید

به‌روزرسانی Fitbit Charge 5 ردیاب تناسب اندام

Fitbit Charge 5، یکی از بهترین مچ بند های هوشمند است که می‌توانید خریداری کنید. اما به نظر می‌رسد که به‌روزرسانی جدید سخت‌افزار این دستگاه برخی از کاربران را جذب کرده است. بر اساس گزارشات متعدد، آخرین به‌روزرسانی Fitbit با شماره v194.61 که از اواخر ماه ژوئن شروع به کار کرد، پیامدهای ناخواسته‌ای داشته است.

این به‌روزرسانی در حال حاضر برای دانلود در دسترس است و شامل تعداد زیادی مزیت جدید برای ردیاب می‌باشد که برای اولین بار در سال 2021 منتشر شده است. امکانات جدید ساعت، پشتیبانی بیشتر از کاراکترهای زبان جهانی، حالت‌های ورزشی بیشتر در برنامه تمرینی و رفع باگ‌های کلی، همگی بخشی از این به‌روزرسانی هستند. متأسفانه، به نظر می‌رسد که عوارض جانبی شامل تخلیه شدید باتری قبل از خاموش کردن دستگاه و عدم پاسخ دادن آن به صفحه سیاه است.

بسیاری از کاربران، در هنگام تمرین و دنبال کردن فعالیت‌های خود، با صفحه‌نمایش سیاه مواجه می‌شوند. یکی از دارندگان Charge 5 که در انجمن‌های اجتماعی Fitbit منتشر شده است، می‌گوید: “اکنون شارژ می‌شود، ضربان قلب، گام‌ها و… را ردیابی می‌کند و می‌توانم بگویم که با گوشی من همگام می‌شود، اما صفحه‌نمایش کاملاً خاموش است.” انجمن‌های Fitbit نیز در مورد به‌روزرسانی Charge 5 به این نکات اشاره کرده‌اند. در حال حاضر، بیش از 130 پیام در این زمینه وجود دارد که ظاهراً خود Fitbit از این مشکل آگاه است.

یکی از تنظیم‌کنندگان Fitbit در یک پیام پین شده در بالای این رشته نوشته است: “من دیده‌ام که برخی از شما اشاره کرده‌اید که با مشکل عدم پاسخ‌دهی صفحه‌نمایش یا تخلیه سریع باتری مواجه شده‌اید. از آنجا که این موضوع در مورد به‌روزرسانی سفت‌افزار است، به من اطلاع دهید که آیا شما به طور خاص این مشکلات را پس از به‌روزرسانی Charge 5 خود به نسخه 194.61 تجربه کرده‌اید؟”

مدیر مورد بحث مراحل زیر را به عنوان یک راه‌حل برای هر کسی که از این مشکل رنج می‌برد توصیه می‌کند:

راهنمایی Fitbit:

  1. تکمیل فرآیند راه‌اندازی مجدد 3 پالس با استفاده از کابل شارژ.
  2. در صورتی که برای شارژ دستگاه خود مشکل دارید، این مراحل را دنبال کنید.
  3. لطفاً با ضربه زدن روی تصویر پروفایل خود، دستگاه خود را در برنامه Fitbit همگام‌سازی کنید.
  4. اگر نمی‌توانید همگام‌سازی کنید، روی تصویر پروفایل خود ضربه بزنید تا ببینید بنر سفت‌افزار ظاهر می‌شود یا خیر و در صورت نیاز هر به‌روزرسانی را تکمیل کنید.
  5. اگر هنوز پاسخگو نیست، لطفاً سعی کنید ظاهر ساعت را نیز تغییر دهید و بررسی کنید که آیا می‌توانید چیزی را روی نمایشگر ببینید یا خیر.

با این حال، بسیاری از کاربران گزارش داده‌اند که پس از انجام مراحل ذکر شده، مشکلشان حل نشده و دستگاه‌شان هنوز معیوب است. Toms Guide، به‌طور جداگانه با Fitbit تماس گرفت و ما پاسخ زیر را دریافت کردیم:

“می‌دانیم که تعداد کمی از کاربران Charge 5 با دستگاه‌های خود مشکل دارند. در حال حاضر مشغول بررسی این موضوع هستیم و پس از شناسایی آن، کاربران را به‌روزرسانی خواهیم کرد. در این میان، کاربران باید با بخش خدمات مشتریان Fitbit به آدرس athelp.fitbit.com تماس بگیرند تا مشکل برطرف شود.”

با شروع انتشار خبر این موضوع، بسیاری از صاحبان Fitbit به دیگران هشدار می‌دهند که تا زمانی که این شرکت مشکل را حل نکرده است، آپدیت سفت‌افزار را دانلود نکنند.

آخرین به‌روزرسانی (v194.61) گفته می‌شود که برای Fitbit Charge 5 ردیاب تناسب اندام بسیاری از کاربران مشکل‌ساز است، بنابراین ممکن است بخواهید به‌روزرسانی به جدیدترین نسخه را متوقف کنید. Fitbit Charge 10 نیز در سال 2023 عرضه می‌شود.

متأسفانه برای بسیاری از دارندگان Charge 5 که دستگاه خود را در زمان عرضه یا کمی پس از آن خریداری کرده‌اند، گارانتی یک ساله در نظر گرفته شده است. کد تخفیف 35 درصدی که Fitbit به عنوان هدیه به افراد آسیب‌دیده ارائه می‌دهد، باعث واکنش بیشتر جامعه می‌شود.

به هر حال، قابل درک است که بسیاری از دارندگان Fitbit از تحویل پول بیشتر برای تعویض دستگاهی که به نظر می‌رسد توسط به‌روزرسانی‌های شرکت آسیب دیده است، چندان راضی نخواهند بود.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *