بررسی سرخ کن هوشمند وای فای کوسوری

بررسی سرخ کن هوشمند وای فای کوسوری

سرخ کن هوشمند وای فای کوسوری بهترین سرخ کن هوا برای سرخ کردن آسان مواد غذایی است.

نکات مثبت

  • عالی در سرخ کردن هوا
  • برای کباب کردن مرغ خوبه
  • نمای بیرونی جذابی دارد
  • سبدها نچسب هستند و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند
  • Wi-Fi برای کنترل از راه دور و دستیارهای دیجیتال

نکات منفی

  • ضعیف در برشته کردن
  • کنترل ها کمی کند هستند

شما یک سیب زمینی سرخ کرده می خرید چون عاشق غذاهای ترد هستید، بنابراین غذایی که انتخاب می کنید باید بتواند مقدار زیادی تردی داشته باشد. در آزمایش های ما، سرخ کن هوشمند Cosori با قیمت متوسط 10 میلیون تومانی به طور مداوم کار زیادی برای برشته و ترد کردن انواع غذاها انجام داد. با کنترل های دیجیتال و سبدهای نچسب، استفاده از آن نیز آسان است. این سرخ کن به یک اپلیکیشن متصل می شود و آن را برای هر کسی که با تکنولوژی راحت است، راحت تر می کند.

چیزهایی وجود دارند که ما در مورد سرخ کن وایرلس هوشمند کوسوری دوست نداریم، از جمله کنترل های لمسی نسبتا کند آن. و غذا ها برای چشیدن عالی نیست. اما همانطور که در بررسی سرخ کن وایرلس هوشمند کوسوری مشاهده خواهید کرد، این سرخ کن یکی از بهترین سرخ کن های موجود در بازار است.

سرخ کن هوشمند وای فای کوسوری: مشخصات

اندازه: 11.8 x 13.9 x 12.7 اینچ
ظرفیت: 5.8 لیتر
کنترل: دیجیتال
حالت ها: سرخ کردن هوا با تنظیمات از پیش تعیین شده برای گرم کردن، استیک، مرغ، غذاهای دریایی، میگو، بیکن، غذاهای منجمد، سیب زمینی سرخ کرده، سبزیجات، نان تست، پخت و گرم نگه داشتن
ویژگی های هوشمند: کنترل برنامه از طریق Wifi، کنترل صوتی از طریق Alexa و Google Assistant

بررسی سرخ کن هوشمند Cosori؛ قیمت و در دسترس بودن

Cosori Smart Wifi Air Fryer 5.8qt در فروشگاه بازار مگ با قیمت 9.800 تومان و در cosori.com با قیمت 119.99 دلار موجود است. این محصول فقط در رنگ مشکی موجود است.

بررسی سرخ کن هوشمند Cosori؛ طراحی

سرخ کن هوشمند Cosori Smart Wifi Air Fryer برنده هیچ جایزه طراحی نخواهد شد اما با تمام این اوصاف، نمی توانیم به هیچ سرخ کن هوشمند دیگری فکر کنیم. جعبه سیاه بزرگی است که دسته برآمده ای برای برداشتن سبد آشپزی دارد و با یک پنل کنترل دیجیتال نرم همراه شده است. دکمه های مربوط به عملکردهای مختلف کوچک هستند و تنظیمات از پیش برنامه ریزی شده با آیکون های کوچکی مانند هویج برای سبزیجات و ماهی برای غذاهای دریایی نشان داده می شوند. وقتی کار نمی کند، نمایشگر به خواب می رود تا کم تر به هم ریخته به نظر برسد.

بررسی سرخ کن هوشمند وای فای Cosori

این وسیله که تقریبا یک مربع ۱۲ اینچی است، وسیله کوچکی نیست و در صورتی که بخواهید آن را برای همیشه روی پیشخوان آشپزخانه خود نگه دارید، کمی فضا روی پیشخوان آشپزخانه شما و همچنین داخل کابینت یا کمد اشغال خواهد کرد. با این حال، اندازه آن برای یک سرخ کن هوا متوسط است.

بررسی سرخ کن هوشمند Cosori؛ عملکرد آشپزی

شرکت برای به دست آوردن بهترین نتایج هنگام سرخ کردن هوا در کاسوری، به شما پیشنهاد می کند که سرخ کردن را از پیش گرم کنید. برخلاف بسیاری از سرخ کن ها، وقتی زمان یا دما را برنامه ریزی می کنید یا تنظیمات از پیش تعیین شده را انتخاب می کنید، کیس به صورت خودکار وارد حالت پیش گرم نمی شود. در عوض، پد پیش گرم را فشار می دهید و سپس دمای پخت و تایمر را به مدت ۳ تا ۵ دقیقه تنظیم می کنید؛ در این راهنما زمان پیش گرم کردن برای دماهای مختلف پیشنهاد می شود. اگرچه این یک مرحله اضافی است، اما می دانید که پیش گرم کردن چقدر طول می کشد و پس از پخت، به راحتی می توانید در صورت نیاز بدون انتظار برای پیش گرم شدن مجدد، زمان بیشتری را اضافه کنید.

بررسی سرخ کن هوشمند وای فای Cosori

پس از اینکه سرخ کن هوشمند Cosori از پیش گرم شد، غذا را در سبد قرار داده و دکمه های مناسب را فشار می دهید. شما می توانید دما و زمان پخت خود را برنامه ریزی کنید یا یکی از تنظیمات از پیش تعیین شده که دما و زمان را پیشنهاد می دهد را انتخاب کنید و سپس دکمه Start را فشار دهید. همچنین این امکان را دارید که پیش تنظیمات را شخصی سازی کنید تا غذا به طور معمول به اولویت های شخصی شما برسد. برای بهترین نتیجه، توصیه می شود که غذای خود را در نیمه راه پخت تکان دهید یا بچرخانید؛ Cosori به راحتی بوق می زند و وقتی نیمی از زمان پخت سپری شد، فلاش می زند؛ اگر به هر دلیلی نمی خواهید از این هشدار ناراحت شوید، می توانید اعلان را خاموش کنید.

اگرچه این سبد دارای ظرفیت ۸ / ۵ برابری است، اما شما نمی توانید این مقدار غذا را در آن واحد بپزید. شما می توانید سبد را با آیتمی مانند سیب زمینی سرخ کرده پر کنید و پس از یک مدت زمان طولانی پخت با وقفه های متعدد در پرتاب و چرخاندن سیب زمینی سرخ کرده، امیدوار باشید که نتایج خوبی بگیرید، اما نمی توانید تکه های مرغ یا ماهی را روی هم تلنبار کنید و انتظار یک نتیجه مناسب را داشته باشید. در بیشتر موارد، شما محدود به نیم کیلو غذا یا به اندازه کف سبد هستید که یک مربع ۹ اینچی است. اگر جایی بین تکه های غذا بگذارید تا هوا به گردش درآید، غذای ترد تری بدست می آورید.

ما طیف وسیعی از مواد را در این سرخ کن هوا پختیم، چون مطمئن بودیم از چیزی استفاده نمی کنیم که می تواند یک اشتباه سرخ کن هوا محسوب شود. هیچ تنظیمات کبابی و هیچ دستورالعملی برای کباب کردن یک مرغ کامل در این سرخ کن وجود ندارد. با این حال، تصویری از یک مرغ کاملا سرخ شده در صفحه سرخ کردن هوا در وب سایت این شرکت وجود دارد و بسیاری از سرخ کردنی ها دستورالعمل کباب کردن یک پرنده کامل را ارائه می دهند. بنابراین یک مرغ سه کیلویی را کباب کردیم. بعد از یک پیش گرم کردن سریع، این مرغ تنها در ۴۰ دقیقه به صورت قهوه ای طلایی زیبایی با پوست کاملا برشته تحویل ما داده شد. با این حال، در تجربه گسترده ما، مرغ ها به ناچار با ته رنگ قهوه ایی در یک فر معمولی بیرون می آیند، مگر اینکه روی تف کباب شوند یا در طول کباب کردن برگردانده شوند. مرغ مرطوب و دل پذیر بود. بر خلاف کباب کردن در فر، هیچ دود و بخار برای تمیز کردن دیواره ای فر وجود نداشت و ما نمی توانیم به راه ساده تری برای کباب کردن مرغ فکر کنیم.

ما همچنین چهار همبرگر ۴ اونسی را در کاسوری پختیم. پس از ۵ دقیقه پیش گرم کردن، آن ها در ۱۰ دقیقه پختند. قهوه ای کردن در طرف دوم بهتر بود و معادل با نوع رنگی بود که از کباب کردن به دست می آورید، به جای رنگ قهوه ای عمیقی که از کباب کردن یا حتی سرخ کردن ماهی تابه به دست می آورید. اما یک بار دیگر، هیچ دودی به چشم نمی خورد و هیچ لکه روغنی روی اجاق گاز یا ماهی تابه برای تمیز کردن وجود نداشت.

بررسی سرخ کن هوشمند وای فای Cosori

کاسوری تنها فر هوایی است که دارای تنظیمات توستر است که آن هم یک فر توستر نیست. ما با استفاده از ۲ تکه نان ساندویچی سفید آن را امتحان کردیم. در تنظیمات پیش فرض ۸ دقیقه طول کشید و به صورت ناخواسته ریستارت شد. و در برخی نقاط، کاسوری در واقع نان را در تمام طول مسیر قهوه ای و ترد می کند. انتظار نداشته باشید که این دستگاه جایگزین توستر شما شود.

بررسی سرخ کن هوشمند Cosori؛ سهولت استفاده و تمیز کردن

استفاده از پنل کنترل دیجیتال در سرخ کن هوشمند Cosori کاملا شهودی است. با این حال، پاسخ دادن به دکمه ها می تواند کمی کند باشد و زمانی که در حال تنظیم زمان هستید و از حالت پیش فرض ۲۰ دقیقه به ۵ دقیقه می رسید، می تواند خسته کننده باشد، مگر اینکه انگشت خود را به طور مداوم روی دکمه نگه دارید. یک سبد خارجی و یک سبد داخلی وجود دارد. برای جدا کردن دو سبد برای تمیز کردن، باید کاور را به عقب برگردانید و دکمه ای را فشار دهید که می تواند کمی دشوار باشد.

بررسی سرخ کن هوشمند وای فای Cosori

در طول پخت وپز، نمای بیرونی کاسوری آنقدر داغ نمی شود که احتمال ایجاد سوختگی وجود داشته باشد. بالاترین دمایی که ما اندازه گیری کردیم ۱۲۸ درجه فارنهایت در یک طرف بود. دسته و کنترل ها در دمای اتاق باقی می مانند. هنگام کار، سرخ کن دارای سطح صدای ۶۵.۳ دسیبل است که معادل مکالمه عادی اتاق است.

بررسی سرخ کن هوشمند وای فای Cosori

هر دو سبد با یک روکش نچسب پوشانده شده اند که تمیز کردن آن ها با دست را آسان می کند، اما می توانید آن ها را در ماشین ظرفشویی نیز قرار دهید. اگر می خواهید سرخ کن هوا را به طور کامل تمیز کنید، باید راهنمای ما در مورد نحوه تمیز کردن سرخ کن هوا را بررسی کنید.

با یک اپ، یک راهنمای کاربری کامل و ساده در اختیارتان قرار می گیرد. همچنین یک کتاب آشپزی با جلد نرم با ۶۶ دستور پخت بسیار جذاب و نمودارهای آشپزی که در آن گنجانده در اختیارتان قرار میگیرد.

بررسی سرخ کن هوشمند Cosori؛ دستیارهای وای فای و دیجیتال

اگر اپلیکیشن Vesync این شرکت را دانلود کنید، می توانید ایرباد سرخ کن هوشمند Cosori را به WiFi متصل کنید. این کار به شما اجازه می دهد تا از گوشی خود برنامه غذا را تنظیم و همچنین دستور پخت ها را از برنامه انتخاب کنید. زمانی که دستور پخت را انتخاب می کنید، این برنامه دما و زمان را به صورت خودکار روی هوا پز تنظیم می کند.

بررسی سرخ کن هوشمند وای فای Cosori

ما متوجه شدیم که این سرخ کن به راحتی می تواند به WiFi و اپلیکیشن متصل شود و از آن در زمینه تنظیم پخت و پز استفاده کند. زمانی که به اپلیکیشن دسترسی پیدا کردید، برنامه ریزی تب ها کمی ساده تر از خود دستگاه است چرا که همه چیز را به وضوح نشان می دهد. به شما این انتخاب را می دهد که پیش گرمایش را خاموش کنید و تعیین کنید که آیا می خواهید یادآوری برای تکان دادن غذا و در صورت وجود، در چه مرحله ای باشد.

بررسی سرخ کن هوشمند وای فای Cosori

با این حال، به دلایل ایمنی، نمی توانید از راه دور سرخ کن را راه اندازی کنید. به همین دلیل، وقتی فر از پیش گرم می شود، به صورت خودکار شروع به پختن نمی کند و دیگر خبری از فشار دادن دکمه استارت نیست. در مجموع شاهد کم ترین سود برای این برنامه بودیم، به خصوص با در نظر گرفتن اینکه تنظیم برنامه خود دستگاه کار سختی نیست.

پس از اتصال WiFi، می توانید از طریق الکسا یا دستیار گوگل نیز دستورها صوتی را صادر کنید.

بررسی سرخ کن هوشمند Cosori؛ بررسی نهایی

ما فکر می کنیم که سرخ کن هوشمند کاسوری بهترین سرخ کن است که می توانید به سادگی خریداری کنید زیرا در پخت وپز غذا بدون توجه به اینکه چه چیزی را برای آماده سازی و پخت انتخاب می کنید، بهترین است.

دکمه ها خیلی سریع به لمس شما واکنش نشان نمی دهند، اما ما در مورد کاری صحبت می کنیم که چند ثانیه طول می کشد، نه چند دقیقه، بنابراین مشکل حداقل است. کاسوری نه تنها با حداکثر یک قاشق سوپ خوری روغن سرخ می کند، بلکه هرگونه قطره، کفگیر و دود را به طور کامل دور از دستگاه نگه می دارد و سبدها به راحتی قابل حذف و تمیز کردن هستند و آن را به روشی بسیار مناسب برای پخت تبدیل می کنند.

اگر فن آوری را دوست داشته باشید، از توانایی نظارت بر این دستگاه و جستجوی دستور پخت از گوشی هوشمند خود و دادن سفارش به آن با یک دستیار دیجیتال لذت خواهید برد.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *