تغییرات دوربین سلفی در سامسونگ گلکسی S24: چه چیزی را از دست داده‌ایم؟

شایعه شده است که سامسونگ گلکسی S24 یک ارتقاء کلیدی دوربین را از دست داده است

شایعه‌ها حاکی از این است که سامسونگ گلکسی S24 ممکن است یک ارتقاء مهم در دوربین از دست داده باشد.

امیدواریم که سامسونگ گلکسی S24 در اوایل سال 2024 با ما باشد، اما آخرین شایعه‌ها نشان می‌دهد که در ارتقاء سال آینده، دوربین سلفی تغییری نخواهد کرد. بر اساس گزارش GalaxyClub از طریق SamMobile، سامسونگ قرار است از همان سنسور 12 مگاپیکسلی برای دوربین سلفی در گوشی‌های گلکسی اس 22 استفاده کند، بنابراین انتظار تغییرات زیادی در کیفیت عکس‌های سلفی نداشته باشید.

این موضوع برای همه مدل‌ها صدق دارد؛ گلکسی اس 23، گلکسی اس 23 پلاس و گلکسی اس 23 اولترا همگی به یک دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی مجهز شده‌اند و به نظر می‌رسد که در سال 2024 نیز همینطور خواهند بود.

جالب است که در حالی که گلکسی S22 و گلکسی S22 پلاس با دوربین سلفی 10 مگاپیکسلی عرضه شدند، گلکسی S22 اولترا به دوربین 40 مگاپیکسلی مجهز شد. این موضوع برای گلکسی اس 21 هم صدق داشت، اما به نظر نمی‌رسد سامسونگ قصد داشته باشد به این رویکرد بازگردد.

هنوز دوربین زیر نمایشگر وجود ندارد

همچنین، هنوز هم دوربین زیر نمایشگر معرفی نشده است. افشاگر نیز اشاره کرده که ممکن است برای سری گلکسی اس، این ایده را تا سال آینده عملی کنیم. سامسونگ اخیراً این فناوری را در گوشی تاشوی خود، گلکسی زد فولد 4، استفاده کرده است، اما تا به امروز در مدل‌های پرچمدار استاندارد خود از آن بهره نبرده است.

در حال حاضر، دوربین‌های زیر نمایشگر هنوز کیفیت عکس‌برداری و فیلم‌برداری ارائه شده توسط اجزای معمولی را ندارند. این منبع بیان کرده که سامسونگ می‌خواهد بریدگی دوربین سلفی در صفحه نمایش جلویی را تا حد ممکن کاهش دهد.

بطور کلی، حفظ سخت‌افزار دوربین سلفی نهایتاً به این معناست که شما قادر به گرفتن عکس‌های سلفی بهتر با سامسونگ گلکسی S24 خواهید بود، اما به این معنا نیست که پیشرفت‌ها به طور قابل توجهی در سخت‌افزار این دوربین رخ خواهد داد. اینبار، همه تغییرات باید در نرم‌افزار دوربین صورت بگیرد.

با توجه به آنچه تاکنون شنیده‌ایم، به نظر نمی‌رسد که دوربین‌های پشتی گوشی گلکسی S24 نیز به طور چشم‌گیری ارتقا پیدا کنند. اما باید صبر کنیم و منتظر باشیم. پیش از عرضه این گوشی، یک سامسونگ آنپکد دیگر در سال 2023 رونمایی خواهیم داشت که از آن لذت خواهیم برد.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *