بررسی اسپرسو ساز برویل Barista Express

بررسی اسپرسو ساز Breville Barista Express

شاید بهترین معیار برای ارزیابی عملکرد Breville Barista Express از سوی تمام معتادان به قهوه در دفاتر بازار مگ بود، که نمی خواستند من آن را پس از اتمام آزمایش کنار بگذارم. دلیلش هم واضح است: در هر فنجان، Barista Express شات های اسپرسویی کاملی تولید کرد و در مورد بخاردهی شیر نیز برتری داشت.

بررسی Breville Barista Express
4.5

خلاصه

باریستا اکسپرس بریویل (Breville Barista Express) یکی از بهترین دستگاه های اسپرسو ساز در سراسر جهان است. با ظاهری عالی، به طور مداوم عملکرد بی نظیری ارائه می دهد و اسپرسو های فوق العاده ای را تولید می کند. علاوه بر این، در کف کردن شیر هم بسیار برتری دارد. با این حال، کسانی که بودجه کمی دارند یا فضای محدودی را در اختیار دارند، ممکن است به دستگاه Breville Bambino Plus با قیمت کمتر تمایل داشته باشند.

مزایا

  • طراحی عالی
  • اسپرسو عالی می سازد
  • دارای چهار گزینه سبد دم

معایب

  • بدون هشدار کمبود آب
  • جذب اثر انگشت

ویژگی های دیگر این دستگاه به قیمت 749 دلار شامل یک آسیاب مخروطی، سبد فیلتر تک و دوتایی و پوشش ظریف و ضخیم بودند که همه در یک طراحی استیل کلاسیک بسته‌بندی شده بودند.

با این حال، باریستا اکسپرس یک اسپرسو ساز ارزان قیمت نیست و برای رسیدن به لاته ایده آل یا کاپوچینو کمی دانش لازم دارد. بنابراین برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این بهترین دستگاه اسپرسو ساز برای شما است یا خیر، باید ادامه مقاله بازارمگ را مطالعه کنید.

بررسی Breville Barista Express: مشخصات

مشخصاتتوضیحات
مدل پایهاستیل ضد زنگ
ظرفیت1.75 لیتر
مدل پایهیک یا دو تیر، آب گرم، مخزن آب
قابلیت جابجایی مخزن آببله
فشار15 PSI
Milk Frotherبله
Grinderبله
لوازم جانبیTamper، ابزار اصلاح، شیر پاک کن، ابزار تمیز کردن، چهار سبد
ابعاد14.9 * 12.9 * 16.1 اینچ

بررسی Breville Barista Express: قیمت و در دسترس بودن

این دستگاه از چند سال پیش به قیمت 749 دلار در بیشتر فروشگاه‌های بزرگ آنلاین به فروش می‌رسد. با این حال، گاهی اوقات ممکن است بتوانید آن را در فروشگاه‌های محلی یا در تعطیلات مانند بلک فرایدی با قیمت کمتری پیدا کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این دستگاه، می‌توانید نقد و بررسی کامل دستگاه اسپرسوساز بریویل Barista Express را مطالعه کنید تا ببینید آیا این دستگاه برای شما مناسب است یا خیر.

در صف ماشین های اسپرسو، دستگاه باریستا اکسپرس در میانه قرار می‌گیرد. این دستگاه با قیمت ارزان‌تری نسبت به دو مدل دیگر یعنی بامبینو پلاس با قیمت 499 دلار و اوراکل 2 با قیمت 2000 دلار، در خانواده Breville قرار دارد و به همراه یک آسیاب قهوه یکپارچه ارائه می‌شود.

بررسی Breville Barista Express: طراحی

وقتی به ماشین های اسپرسو فکر می کنیم، پیدا کردن یک مدل با کیفیت و زیبا کار سختی است و این درست است؛ وقتی بیش از 500 دلار برای آن پرداخت می کنید، بهتر است ظاهری خوب و متناسب با قیمت داشته باشد. بایستا اکسپرس، همانند سایر لوازم جانبی Breville، از فولاد ضد زنگ با طراحی کلاسیک و بی نظیر پوشیده شده است. شما می توانید آن را با یک روکش مشکی نیز تهیه کنید، اما من به عنوان یک فرد حساس به زیبایی، ظاهر بدون لکه برس خورده را ترجیح می دهم. با این حال، بهتر است عادت کنید تا آن را پس از استفاده هر بار تمیز کنید؛ این کار سریعاً اثر انگشت ها را از بین می برد و در طولانی مدت، خانه شما را از ناپدید شدن قهوه احاطه خواهد کرد.

دستگاه Breville Barista Express روی میز
(اعتبار تصویر: Tom’s Guide)

دستگاه قهوه ساز دارای دکمه هایی است که به کاربر اجازه می دهد اندازه قهوه را از یک تا دو فنجان تنظیم کند، اندازه فیلتر را تعیین کند و دستگاه را روشن و خاموش کند. همچنین، با دکمه برنامه، می توانید دمای آب را تا چهار درجه فارنهایت تنظیم کنید. دکمه چرخان نیز برای تنظیم آسیاب دانه های قهوه و پیمانه در وسط برای نشان دادن فشار در هنگام دم کردن یک فنجان قهوه وجود دارد.

تنظیمات دستگاه Breville Barista Express
(اعتبار تصویر: Tom’s Guide)

در این دستگاه، دستگاه تصفیه آب در داخل هل قرار دارد و با قرار دادن قهوه تازه زمینی، به صورت خودکار مقدار مناسب قهوه تصفیه شده را تولید می کند. همچنین، می توانید سختی و کمیت زمین قهوه را با دو نوار جداگانه تنظیم کنید. دستگاه همچنین دارای یک تمپر دستی است که در سمت چپ قرار دارد و در صورت تمایل می توان آن را حذف کرد.

دستگاه Breville Barista Express روی میز
(اعتبار تصویر: Tom’s Guide)

در دستگاه قهوه ساز، دکمه چرخان در سمت راست قرار دارد که می توانید از طریق آن بخار برای دم کردن شیر یا روش های دیگری برای ریختن آب داغ را فعال کنید. این ویژگی برای کسانی که می خواهند چای یا نوشیدنی های داغ دیگری درست کنند، مناسب است.

مخزن اکسپرس در پشت دستگاه قرار دارد و به طور تقریبی 1.75 لیتر آب را در خود نگه می دارد. این مخزن را می توان به طور کامل جدا کرد و با استفاده از دسته کوچک هوشمندی که روی آن قرار دارد، به راحتی آن را به سینک برده و آب را به آن اضافه کرد.

دستگاه Breville Barista Express روی میز
(اعتبار تصویر: Tom’s Guide)

سینی باریستا اکسپرس با قابلیت جداسازی، به راحتی از آب و خاک اضافی تمیز می‌شود. علاوه بر این، می‌توانید یک محفظه کوچک زیر آن قرار داده و لوازم تمیزکننده و فیلترها را در آن ذخیره کنید، تا زمانی که به سرعت بین فنجان‌های مختلف تغییر حالت می‌دهید. با جداسازی سینی باریستا، به بهترین نحو از امکانات اکسپرس استفاده کنید و به راحتی آن را تمیز کنید.

دستگاه Breville Barista Express روی میز
(اعتبار تصویر: Tom’s Guide)

در بالای باریستا اکسپرس، یک محفظه مخروطی برای دانه های قهوه و آسیاب بادی قرار دارد. این محفظه، به دلیل حجم کوچکش، قادر به نگهداری مقدار زیادی از لوبیا نمی‌باشد، اما با توجه به میزان مصرف اسپرسو، باید برای چند روز کافی باشد. همچنین، این باریستا اکسپرس می‌تواند به راحتی جدا شده و تمیز شود.

بایستا اکسپرس، با یک ابزار اصلاح، پورتافیلوی فولاد ضد زنگ با قطر ۵۴ میلی‌متر و چهار سبد برای ساخت تک و دو کاپ اسپرسو عرضه می‌شود. شما هر دو گزینه تک و دو جداره را در اختیار دارید که برای کسانی که دوست دارند اندازه آسیاب خود را تغییر دهند، ایده آل است و همچنان مطمئن هستید که فشار کافی را دریافت خواهید کرد.

همچنین، این باریستا اکسپرس شامل یک فنجان قهوه، تمپر، پارچ شیر فولاد ضد زنگ، یک دیسک تمیز کننده، قرص، ابزار برس و آلن کی، و یک فیلتر آب و نگهدارنده فیلتر نیز می‌باشد.

بررسی Breville Barista Express: عملکرد

برای آزمایش باریستا اکسپرس، آن را در دفتر شرکتم راه‌اندازی کردم تا با همراهی دیگر علاقه‌مندان به قهوه، عملکرد دستگاه را ارزیابی کنیم. تمام کسانی که از آن استفاده کردند، از جمله من، به طور کلی عملکرد باریستا اکسپرس را تحسین کردند.

دستگاه Breville Barista Express روی میز
(اعتبار تصویر: Tom’s Guide)

بریویل (Breville) با یک اسپرسوی کامل و با کرم خوب و ضخامت مناسب، تاسویی بعد از تاسویی خارق العاده سرو می کند. همچنین به خوبی و سرعت مناسبی کار می کند، اما باید به دستگاه یک یا دو دقیقه زمان برای گرم شدن بدهید. این دستگاه تا یک ساعت روشن باقی می ماند، بنابراین برای شلوغی صبح آماده است.

دستگاه Breville Barista Express روی میز
(اعتبار تصویر: Tom’s Guide)

قبل از استفاده از اکسپرس، بهتر است تصمیم بگیرید که آیا یک لیوان قهوه را ترجیح می دهید یا دو لیوان، زیرا تعویض سبد فیلتر برای سوئیچ کردن بین آن‌ها کمی سخت است. همچنین، بایستا اکسپرس برای کار کردن به کمی دانش فنی نیاز دارد، به خصوص اگر بخواهید لاته یا کاپوچینو بسازید.

ترفندهایی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید شیر را به خوبی بخارپز کنید و این کار مدتی طول می‌کشد تا بر آن مسلط شوید، اما وقتی آن را به دست آوردید، احتمالاً بیشتر از کف کف کف آلود و کرم رنگی که تولید می‌کند راضی خواهید بود. برای دسترسی سریع‌تر، بهتر است با تیر دو نشان بزنید!

دستگاه Breville Barista Express روی میز
(اعتبار تصویر: Tom’s Guide)

با توجه به اینکه مخزن آب بایستا اکسپرس از پلاستیک شفاف ساخته شده و در پشت دستگاه قرار دارد، بهتر بود اگر دستگاه دارای هشدار کم آبی بود تا بتوان به راحتی از وضعیت مخزن آب مطلع شد. همچنین، با توجه به اینکه مخزن قابل جدا شدن است، در نظر داشته باشید که اگر قصد دارید بایستا اکسپرس را در زیر یک کابینت معلق در آشپزخانه خود قرار دهید، حذف مخزن آب ممکن است دشوار باشد. به عبارتی دیگر، بهتر است قبل از خرید و استفاده از این دستگاه، از تمامی جزئیات آن مطلع شوید تا بتوانید به بهترین شکل از آن استفاده کنید.

بررسی Breville Barista Express: کلی نگری

Breville Barista Express، همانند همتای کوچک‌تر خود Bambino Plus، یک پکیج عالی ارائه می‌دهد و آن را به یکی از بهترین ماشین‌های اسپرسو تبدیل می‌کند. انتخاب بین Bambino Plus و Barista Express به بودجه و فضای شما بستگی دارد؛ Bambino Plus کمترین فضا را اشغال خواهد کرد. با این حال، برای داشتن بهترین تجربه، باید روی یکی از بهترین آسیاب‌های قهوه سرمایه‌گذاری کنید.

برای کسانی که صداهای کمتری را ترجیح می‌دهند، فیلیپس 3200 یک جایگزین خوب است: همه چیز برای شما انجام می‌شود و اگر زحمت بخارکردن شیرآلات، اندازه‌گیری مقدار قهوه، گرم کردن آن‌ها و … را نمی‌خواهید، عالی است. با این حال، اگر می‌خواهید وقت بگذارید، نتایج Breville Barista Express به خصوص در هنگام کشیدن یک عکس از اسپرسو، بهتر است.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *