به نظرم هدفون بی سیم بیتس مدل Fit Pro را بیشتر از ایپادز پرو 2 دوست داشته باشم!


تا زمانی که آیفون 14 پرو را بررسی نکردم متوجه نشدم که ایرباد بی سیم من چقدر بد است.اپل یک جفت ایرپاد پرو 2 برای من فرستاد تا گوشی را امتحان کنم و من به سرعت عاشقش شدم.در واقع من این ایرپادها را به همه جا بردم.

اما همچنان که خود را آماده می کردم تا آن ها را پس بفرستم، از بازگشت به تیم تحت امر خود یعنی تیم آزاد ناامید شدم این ایربادها در ساعات بی شماری از پادکست ها، کتاب های صوتی و موسیقی همراه من بودند.من اهل تعریف بی جهت نیستم، اما قطعا از کیفیت صدای ایرپادز پرو 2 و حذف نویز راضی بودم.

با این حال، برچسب قیمت 249 دلاری باعث شد کمی ساکت شوم و می دانستم که هرگز همسرم را متقاعد نخواهم کرد که با خرید آن ها موافقت کند، به خصوص از زمانی که تبلت های من هنوز کار می کردند. اما همان طور که می دانید، من برای کریسمس مقداری پول دریافت کردم و سپس یک جایگزین ایرپاد معرفی شد.

من دیدم که هدفون بی سیم بیتس مدل Fit Pro به صورت اتفاقی به در حال فروش بود.آن ها را با قیمت 159 دلار در آمازون پیدا کردم و کنجکاو شدم. بنابراین تحقیقاتم را شروع کردم. هر آنچه در مورد این ایربادها می دانستم، نکات مثبتی را بیان می کرد، به همین دلیل به مقایسه مستقیم آن ها با ایرپادز پرو 2 پرداختم.

Beats Fit Pro در بالای جعبه شارژ خود قرار گرفته است
(اعتبار تصویر: Regan Coule/Future)

اگرچه ایرپادها در بیشتر موارد مورد تحسین قرار گرفتند، اما تقریبا 100 دلار اختلاف بین این دو وجود داشت. (من متوجه شدم که اپل مدت کوتاهی پس از خرید، قیمت ایرپادها را موقتا کاهش داد، اما من پشیمان نیستم) من نمی توانم این موضوع را توجیه کنم، که اگر هزینه های جیبی من تمام می شد، برای من بسیار بدتر می شد.بنابراین ماشه را کشیدم و به بیتس دستور دادم

بزرگ ترین شکایت من از ایرپادز پرو 2 این بود که آن ها در گوش من نمی مانند.خیلی عرق می کنم، از جمله در گوش هایم، بنابراین جوانه های مدادی همیشه مشکل ساز بوده اند.اولین چیزی که در مورد Beats Fit Pro متوجه شدم این بود که آن ها کاملا در گوش من جای می گیرند و همان جا می مانند.حتی هنگام دویدن هم مشکلی نداشتم.من به وجد آمده بودم.

این بیتس فیت پرو به راحتی در زندگی من جای ایرپادز پرو 2 را گرفته است.آن ها همه جا با من هستند، حتی در اجرای سریع تارگت.در واقع تنها شکایت من این است که این کیس مانند ایرپادها از شارژ بی سیم پشتیبانی نمی کند.اما حداقل از USB-C برای شارژ کردن استفاده می کند که با توجه به اینکه من یک کابل لایتنینگ در خانه ام نگه می دارم بسیار خوشحالم.و آن در کوله پشتی من برای سفر زندگی می کند.

صدای فضایی در Beats Fit Pro اجرا می شود
(اعتبار تصویر: Regan Coule/Future)

اگرچه متوجه شدم که حذف نویز بیتس به اندازه ایرپادها قوی نیست، اما هنوز هم آنقدر خوب است که بیشتر صداهایی را که آزارم می دهند از بین ببرد.به عنوان یک فرد حساس به صدا، ایربادها و ANC برای من یک ضرورت هستند.ترجیح می دهم در بیرون و اطراف از صدای ناگهانی فرکانس بالا دچار میگرن نشوم.علاوه بر این، بیتس جلوی گربه همسرم را می گیرد که صبح زود برای صبحانه اش به من زوزه می کشد.

به هیچ وجه از خرید Beats Fit Pro پشیمان نیستم، علی رغم اینکه پول کریسمس من تنها نیمی از هزینه را پوشش می دهد.طبق معمول با چنین محصولاتی، دغدغه عمر باتری داشتم.طول عمر بیتس به اندازه کافی برای من خوب است.

ای کاش کیس شارژ به اندازه ایرپادز پرو 2 جمع و جور بود.اما طراحی این ایرباد کاملا متفاوت از دیگر محصولات پریمیوم اپل است، بنابراین زیاد به آن فکر نمی کنم.این کیف هنوز هم بدون هیچ مشکلی در جیب یا کیف من جا می شود.

آیا Beat Fit Pro را به عنوان جایگزین ایرپاد پرو 2 توصیه می کنم؟من فکر می کنم ایرپادها یک محصول صوتی برتر هستند، اما نه بدون معایب آن ها.

من عاشق Beats Fit Pro هستم. وقتی از در خانه بیرون می روم به ندرت بدون آن ها هستم و آن ها حتی با من در سراسر خانه می روند.وقتی به یک سالن ورزشی سنتی برگردم، آن ها هم برای این کار می آیند.این بهترین خرید من در سال 2022 بود.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *