مجموعه آواتار: مرزهای پاندورا – اعلام زمان عرضه

مجموعه آواتار: مرزهای پاندورا چه زمانی است

با انتشار جزئیات بیشتر و بیشتر در مورد بازی Avatar: Frontiers of Pandora که به لطف رویداد یوبیسافت Forward 2023 در فضای مجازی منتشر شده است، بسیاری از افراد به تاریخ عرضه بازی Avatar: Frontiers of Pandora علاقه‌مند هستند.

از قبل می‌دانستیم که این داستان در زمان فیلم‌ها قرار دارد، اما آیا ما درباره زمانی که داستان رخ می‌دهد و جدول زمانی گیم‌پلی اطلاعات بیشتری داریم؟ خب، در نهایت پاسخ را دریافت کرده‌ایم؛ و این را مستقیماً از زبان تیم یوبیسافت در رویداد یوبیسافت Forward امسال در برنامه E3 2023 شنیده‌ایم.

در این زمان، به دوران بازگشت شرکت توسعه منابع (RDA) باز می‌گردیم. با این حال، همانطور که می‌دانیم، می‌توانیم رویدادهای بازی و فیلم را در هم ترکیب کرده و یک جدول زمانی دقیق‌تر بسازیم تا ببینیم Avatar: Frontiers of Pandora در چه زمانی اتفاق می‌افتد.

خط زمانی آواتار: مرزهای پاندورا

نحوه قرارگیری بازی در کانون فیلم ها به شرح زیر است:

  • بازی در زمان فیلم‌ها در سال 2169 و در جریان رویدادهای آواتار: راه آب رخ می‌دهد، زمانی که شما باید از سرزمین خود در مقابل بازگشت RDA و مبارزه با آنها، از جمله نبرد در کوه‌های هالوجا، دفاع کنید.
کوه های هاللویا در آواتار: مرزهای پاندورا
(اعتبار تصویر: Ubisoft)

این به این معناست که ما ایده‌ای کاملاً واضح از این داریم که داستان و محیط گیم‌پلی چگونه در دنیای گسترده‌تر Avatar قرار می‌گیرد و چگونه به طور پایدار گسترش می‌یابد. با ترکیب این موضوع با آگاهی از “منطقه‌ای که هرگز دیده نشده از پاندورا: مرز غربی”، می‌توانیم یک تصویر کامل از محیط بازی را به دست آوریم.

بازی Avatar: Frontiers of Pandora یکی از بازی‌های پرانتظار سال ۲۰۲۳ است و به راحتی می‌تواند یکی از بهترین و به یادماندنی‌ترین رقبای بازی‌های تک‌نفره در سال‌های اخیر باشد.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *